Everest mouse pad çeşitleri geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Oyunculardan çizerlere, ofis çalışanlarından kişisel kullanıcılara değin farklı profilden pek çok kişinin tercih edebileceği mouse pad’ler tasarım ve işlevsellik özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Performans, kalite ve sağlamlığa uygun fiyatlarla sahip olabilir, kullanımda olduğu gibi seçim ve satın alım aşamasında da keyifli bir süreç geçirebilirsiniz. Fiyat-performans anlamında kendi segmenti içerisinde en fazla rağbet görenler arasında yer alan Everest mouse pad modelleri ile konforun keyfini doyasıya yaşayın.

Özel Everest Gaming Mouse Pad Setleri

Everest gaming fareleri ve mouse pad’leri özel setlerle satışa sunuluyor. Satın alımda kolaylık sağlaması bir yana bu setler birbiri ile uyumlu aksesuarların birleşiminden oluştuğu için oyun alanınıza ahenkli bir hava da katıyor. Everest 2 in 1 pad – fare serileri mouse kullanım performansınızı artırmayı amaçlıyor. Fare kontrolünü ve hakimiyetini artıran matlar kaliteli ve sağlam materyallerden üretiliyor. Örneğin tak çalıştır özellikli kablolu gaming fare ve pad setleri içerisindeki oyuncu mouse’ları güçlü DPI yapıları, gelişmiş lazer sensörleri, yüksek tarama frekansları ve tıklama özellikleri, etkili swing hareket kabiliyetleri ile kendini belli ediyor. Özel kalıplara sahip gaming mouse çeşitleri üzerinde yer alan scroll tuşu, oyuna uygun seçim yapmanıza imkan tanıyan DPI fonksiyon tuşu ve ileri-geri fonksiyon tuşları ile kolay ve etkili kullanım sunuyor. Bu birimler sayesinde tüm iş ve işlemler daha keyifli biçimde yapılıyor, zamandan tasarruf ediliyor. Elinize tam oturan Everest oyuncu fareleri markanın geliştirdiği mouse pad’ler ile çok daha etkili biçimde kullanılıyor. Örneğin rahat kullanım gözetilerek konumlandırılan tuşlarla oyunlarda çok daha seri hamleler ve manevralar yaparken yüksek algılama kabiliyetli mouse pad'ler detaylı tüm hareketlerinizi en iyi ve hızlı biçimde algılıyor. Performans ve profesyonelliğin birleşimi ile ortaya rakiplerinin önüne geçen oyuncular çıkıyor.

Fonksiyonellik Ön Planda

 • Everest fare matları kenar, köşe, yüzey ve taban yapıları ile kolay kullanım standartlarını yükseltiyor. Düşük sürtünmeli yüzey yapısı ergonomik ve vücuda uyumlu bir yapı çizmekle birlikte yorgunluk oluşumunu da önlüyor.
 • Pürüzsüz yüzey yapısı hatasız okuma sağlıyor, Fare, mouse pad üzerinde kolayca hareket ediyor ve hatalı imleç hareketleri de ortadan kalkıyor. Bu da oyun ve diğer çalışmalarınız sırasında rahatınızı artırma amacını iyi biçimde karşılıyor.
 • Özel taban materyali istenmeyen kaymaları bertaraf ediyor. Düz zemine ideal biçimde oturan ve adeta sabitlenen taban, masa yüzeyinde leke bırakmıyor. Bu taban özellikle ani fare hareketleri yaptığınızda kayma oluşmaması anlamına geliyor. Böylece örneğin oyunca anlık ve hızlı manevralar gerektiren oyunlarda mouse kontrolünü, dolayısıyla oyun içi kontrolü asla kaybetmiyor.
 • Özel kenar ve köşeler kolay kolay aşınmıyor, uzun süre kullanım olanağı sunuyor. Mouse pad çeşitlerinin kenar tasarımları farklılaşabiliyor. İdeal ölçülere sahip matların yenilikçi ve sıradışı dizaynlardan beslenmesi kullanıcıları memnun eden bir diğer nitelik oluyor.
 • Everest gaming mouse ve pad’ler oyun içi alana, oyun karakterlerine, silahlara maksimum hakimiyet kurmanızı önceliyor. Performansınızı artırmayı önceliyor ve bu sebeple beklentileriniz çerçevesinde imal ediliyor.

Şık, Estetik ve Kullanıcı Dostu

Everest mouse pad’ler uygun fiyat ve performans özellikli ürün arayışındakilerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. Diğer PC ekipmanlarınızın yanına yakışacak matlar oyun alanınızın ya da çalışma masanızın modern görünmesine katkı sağlıyor. Farklı renk, desen, kenar kesim, boyut seçenekleri ile sizlere sunulan fare matları aynı zamanda RGB ışıklandırmalı gaming mouse çeşitleri ile de bir arada kullanılıyor. Everest mouse ve pad çeşitlerini evde kullanımın yanı sıra açık alanda kullanmak için de iyi bir tercih oluyor. Şayet oyun partileri yapanlardansanız ya da açık alanda dijital çizimler yapmayı sevenlerdenseniz kolay taşınabilen modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Everest Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri sizleri bekliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Everest Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

1 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Everest Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. SteelSeries Mouse Padleri
  4. Razer Mouse Padleri
  5. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  6. Wuw Mouse Padleri
  7. KUPA KRALI Mouse Padleri
  8. Happy Hours Mouse Padleri
  9. 2K Dizayn Mouse Padleri
  10. GameBoss Mouse Padleri
  11. Onartem Mouse Padleri
  12. Buyfun Mouse Padleri
  13. Flip Ped Mouse Padleri
  14. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  15. E-Hediyeci Mouse Padleri
  16. İyi Fikirler Mouse Padleri
  17. Appa Mouse Padleri
  18. fotografyabaskı Mouse Padleri
  19. Officekup Mouse Padleri
  20. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  21. Tucano Mouse Padleri
  22. XRades Mouse Padleri
  23. Addison Mouse Padleri
  24. Daytona Mouse Padleri
  25. KayaTech Mouse Padleri
  26. TKZ Mouse Padleri
  27. Ankaflex Mouse Padleri
  28. GamingPadci Mouse Padleri
  29. Londo Mouse Padleri
  30. Rampage Mouse Padleri
  31. Cyber Mouse Padleri
  32. MF Product Mouse Padleri
  33. Bubm Mouse Padleri
  34. Ednet Mouse Padleri
  35. Frisby Mouse Padleri
  36. Promate Mouse Padleri
  37. Trust Mouse Padleri
  38. Vizyon Mouse Padleri
  39. Elba Mouse Padleri
  40. Gamingburada Mouse Padleri
  41. Linea Mouse Padleri
  42. Nur Home Mouse Padleri
  43. Tx Mouse Padleri
  44. Bloody Mouse Padleri
  45. Inca Mouse Padleri
  46. KKmoon Mouse Padleri
  47. OEM Mouse Padleri
  48. Check Mouse Padleri
  49. HP Mouse Padleri
  50. Helixsun Mouse Padleri
  51. Hobi Tuning Mouse Padleri
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Satıcı
 • Marka Everest
DSACategoryId/2147483646/42/29/everest
Başa dön