Bilgisayar sektörünün fiyat ve performans açısından en sevilen markalarından biri olan Everest, kullanıcıların ihtiyacı olan neredeyse tüm bilgisayar donanım ve ekipmanlarını üretiyor. Bilgisayar sistemlerine iletilen güçten ve bunların güvenliğinden sorumlu olan güç kaynakları da Everest’in geniş üretim yelpazesinde yer alıyor. Everest tarafından üretilen güç kaynakları özellik ve kapasite açısından büyük bir çeşitliliğe sahip oluyor. Böylece kullanıcılar kendi sistemlerine en uygun güç kaynağını tercih edebiliyor.

Everest Güç Kaynakları Oyuncu Ruhunu Yansıtıyor

Oyuncular bir ürün satın alırken belirledikleri kriterler arasında ürünlerin tasarımları da yer buluyor. Saydam kasaların yaygınlaşmasıyla birlikte etkili tasarımlar yalnızca mouse ve klavye gibi ürünlerde değil sistemi oluşturan güç kaynağı ve ekran kartı gibi ürünlerde de sıklıkla kullanılıyor. Everest, tüm ürünlerinde olduğu gibi ürettiği güç kaynaklarında da oyuncu ruhunu ve kültürünü yansıtan modellere yer veriyor. Modern ve ihtişamlı detaylar ile tasarlanan bu modeller, kasa ve diğer Everest donanım ürünleriyle bir araya geldiğinde ise ortaya benzersiz bir görünüm çıkıyor. Everest, ürettiği bazı güç kaynağı modellerinde oyuncuların vazgeçilmezi olan RGB aydınlatmalara da yer veriyor. Ürünlerin fanlarına yerleştirilen bu aydınlatmalar, güç kaynaklarını görünüm açısından kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Everest Power Supply Modelleri Güvenli Performansa Erişin

 • Güç kaynakları, sistem içerisinde yer alan donanımlara gerekli gücü ilettiği gibi aynı zamanda bu donanımların güvenliğinden de sorumlu oluyor. Bu bağlamda, birinci sınıf kalitede ve ekstra önlemler alınarak üretilen güç kaynaklarını kullanmak hayati bir öneme sahip oluyor. Everest tarafından üretilen power supply modelleri, oldukça detaylı test aşamalarından geçiriliyor ve bu aşamadan sonra kullanıcılara sunuluyor. Sahip olduğu özellikler ile hem kullanıcılara yüksek performans hem de yüksek güvenlik sunuyor. Everest tarafından üretilen power supply modelleri ve bu modellerin özellikleri şunlardır:
 • Watt Aralığı: Her bilgisayar sistemi, birbirinden farklı güç seviyelerine ihtiyaç duyuyor. Bunun sebebi sistemlerin belirli amaçlar doğrultusunda dizayn edilişi oluyor. Sunucu barındırmak için kurulan sistemler stabil ve ekstra güvenlikli bir power supply'a ihtiyaç duyarken oyun oynamak için kurulan sistemleri yüksek performanslı ve etkili soğutmalı power supply modellerine ihtiyaç duyuyor. Mining gibi bilgisayar büyük yük yükleyen işlemler için ise en güçlü power suppyl modellerinin kullanılması gerekiyor. Everest, farklı Watt değerlerine sahip olan modeller ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını cevaplıyor.
 • Güçlü ve Sessiz Fan: Power supplylar tüm sisteme güç sağladığından dolayı yüksek bir ısınma payına sahip oluyor. Sistemin ve kendisinin güvenliğini sağlayabilmesi için etkili bir şekilde soğutulması gerekiyor. Everest, ürettiği power supply modellerinde özel tasarım fan sistemlerine yer veriyor. Modelden modele değişiklik göstermekle birlikte genellikle bu fanları öne çıkaran ilk özellik boyutları oluyor. Standart güç kaynağı fanlarına göre daha geniş ve daha kıvrımlı yapıya sahip olan bu fanlar hava basıncını artırarak ürünün etkili bir şekilde soğutulmasını sağlıyor.
 • Güç Çıkışları: Sistem içerisindeki donanımların birçoğu güç bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Everest, klasik güç kaynaklarının aksine ürettiği ürünlerde tüm kablo tiplerine yer veriyor. Tüm kablo tiplerinin tasarımı birbiriyle aynı oluyor ve böylece kasa içerisinde kablo uyumsuzluğu yaşanmıyor.
 • Izgaralı Tasarım: Özellikle oyun bilgisayarları için üretilen Everest power supply modellerinde ızgaralı bir tasarıma yer veriliyor. Izgaralı tasarım hem estetik hem de soğutma açısından kullanıcıya büyük bir fayda sağlıyor. Boşluklu yapı hava sirkülasyonunu daha iyi şekilde gerçekleştirirken görüntü itibarıyla da modern bir tasarım sunuyor.

Sizler de bir sistem topluyorsanız sisteminize stabil performans ve yüksek güvenlik sağlayacak olan Everest power supply modellerini tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Everest Power Supply Fiyatları

18 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Everest Power Supply Psu
  2. Corsair Power Supply Psu
  3. Cooler Master Power Supply Psu
  4. Thermaltake Power Supply Psu
  5. Frisby Power Supply Psu
  6. Be Quiet! Power Supply Psu
  7. Fsp Power Supply Psu
  8. Xigmatek Power Supply Psu
  9. Hadron Power Supply Psu
  10. Platoon Power Supply Psu
  11. Power Boost Power Supply Psu
  12. Aerocool Power Supply Psu
  13. Gametech Power Supply Psu
  14. Zalman Power Supply Psu
  15. High Power Power Supply Psu
  16. Rampage Power Supply Psu
  17. Cougar Power Supply Psu
  18. Seasonic Power Supply Psu
  19. Concord Power Supply Psu
  20. Rush Power Supply Psu
  21. Asus Power Supply Psu
  22. Elba Power Supply Psu
  23. Tx Power Supply Psu
  24. General Technic Power Supply Psu
  25. Sharkoon Power Supply Psu
  26. Silverstone Power Supply Psu
  27. Boost Power Supply Psu
  28. Dark Power Supply Psu
  29. Gamepower Power Supply Psu
  30. Gigabyte Power Supply Psu
  31. Inca Power Supply Psu
  32. GAMEMAX Power Supply Psu
  33. HP Power Supply Psu
  34. Hiper Power Supply Psu
  35. Quake Power Supply Psu
  36. Redrock Power Supply Psu
  37. Wozlo Power Supply Psu
  38. Adata Power Supply Psu
  39. Afox Power Supply Psu
  40. Bross Power Supply Psu
  41. Deep Cool Power Supply Psu
  42. Dragos Power Supply Psu
  43. Eyfel Power Supply Psu
  44. Fractal Design Power Supply Psu
  45. GCM Power Supply Psu
  46. Gameload Power Supply Psu
  47. Global Power Supply Psu
  48. IFM Power Supply Psu
  49. Necron Power Supply Psu
  50. Omron Power Supply Psu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Power Supply A-Z
  1. 200 W
  2. 250 W
  3. 300 W
  4. 350 W
  5. 400 W
  6. 460 W
  7. 500 W
  8. 600 W
  9. 1800 W
  10. 220 W
 7. Modüler Kablo Çıkışı
 8. Aydınlatma
 9. Verimlilik Sertifikası
 10. Verimlilik (%)
 11. Fan Çapı
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Everest
DSACategoryId/2147483646/8/1012/everest
Başa dön