Bilgisayar sektörünün fiyat ve performans açısından en sevilen markalarından biri olan Everest, kullanıcıların ihtiyacı olan neredeyse tüm bilgisayar donanım ve ekipmanlarını üretiyor. Bilgisayar sistemlerine iletilen güçten ve bunların güvenliğinden sorumlu olan güç kaynakları da Everest’in geniş üretim yelpazesinde yer alıyor. Everest tarafından üretilen güç kaynakları özellik ve kapasite açısından büyük bir çeşitliliğe sahip oluyor. Böylece kullanıcılar kendi sistemlerine en uygun güç kaynağını tercih edebiliyor.

Everest Güç Kaynakları Oyuncu Ruhunu Yansıtıyor

Oyuncular bir ürün satın alırken belirledikleri kriterler arasında ürünlerin tasarımları da yer buluyor. Saydam kasaların yaygınlaşmasıyla birlikte etkili tasarımlar yalnızca mouse ve klavye gibi ürünlerde değil sistemi oluşturan güç kaynağı ve ekran kartı gibi ürünlerde de sıklıkla kullanılıyor. Everest, tüm ürünlerinde olduğu gibi ürettiği güç kaynaklarında da oyuncu ruhunu ve kültürünü yansıtan modellere yer veriyor. Modern ve ihtişamlı detaylar ile tasarlanan bu modeller, kasa ve diğer Everest donanım ürünleriyle bir araya geldiğinde ise ortaya benzersiz bir görünüm çıkıyor. Everest, ürettiği bazı güç kaynağı modellerinde oyuncuların vazgeçilmezi olan RGB aydınlatmalara da yer veriyor. Ürünlerin fanlarına yerleştirilen bu aydınlatmalar, güç kaynaklarını görünüm açısından kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Everest Power Supply Modelleri Güvenli Performansa Erişin

  • Güç kaynakları, sistem içerisinde yer alan donanımlara gerekli gücü ilettiği gibi aynı zamanda bu donanımların güvenliğinden de sorumlu oluyor. Bu bağlamda, birinci sınıf kalitede ve ekstra önlemler alınarak üretilen güç kaynaklarını kullanmak hayati bir öneme sahip oluyor. Everest tarafından üretilen power supply modelleri, oldukça detaylı test aşamalarından geçiriliyor ve bu aşamadan sonra kullanıcılara sunuluyor. Sahip olduğu özellikler ile hem kullanıcılara yüksek performans hem de yüksek güvenlik sunuyor. Everest tarafından üretilen power supply modelleri ve bu modellerin özellikleri şunlardır:
  • Watt Aralığı: Her bilgisayar sistemi, birbirinden farklı güç seviyelerine ihtiyaç duyuyor. Bunun sebebi sistemlerin belirli amaçlar doğrultusunda dizayn edilişi oluyor. Sunucu barındırmak için kurulan sistemler stabil ve ekstra güvenlikli bir power supply'a ihtiyaç duyarken oyun oynamak için kurulan sistemleri yüksek performanslı ve etkili soğutmalı power supply modellerine ihtiyaç duyuyor. Mining gibi bilgisayar büyük yük yükleyen işlemler için ise en güçlü power suppyl modellerinin kullanılması gerekiyor. Everest, farklı Watt değerlerine sahip olan modeller ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını cevaplıyor.
  • Güçlü ve Sessiz Fan: Power supplylar tüm sisteme güç sağladığından dolayı yüksek bir ısınma payına sahip oluyor. Sistemin ve kendisinin güvenliğini sağlayabilmesi için etkili bir şekilde soğutulması gerekiyor. Everest, ürettiği power supply modellerinde özel tasarım fan sistemlerine yer veriyor. Modelden modele değişiklik göstermekle birlikte genellikle bu fanları öne çıkaran ilk özellik boyutları oluyor. Standart güç kaynağı fanlarına göre daha geniş ve daha kıvrımlı yapıya sahip olan bu fanlar hava basıncını artırarak ürünün etkili bir şekilde soğutulmasını sağlıyor.
  • Güç Çıkışları: Sistem içerisindeki donanımların birçoğu güç bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Everest, klasik güç kaynaklarının aksine ürettiği ürünlerde tüm kablo tiplerine yer veriyor. Tüm kablo tiplerinin tasarımı birbiriyle aynı oluyor ve böylece kasa içerisinde kablo uyumsuzluğu yaşanmıyor.
  • Izgaralı Tasarım: Özellikle oyun bilgisayarları için üretilen Everest power supply modellerinde ızgaralı bir tasarıma yer veriliyor. Izgaralı tasarım hem estetik hem de soğutma açısından kullanıcıya büyük bir fayda sağlıyor. Boşluklu yapı hava sirkülasyonunu daha iyi şekilde gerçekleştirirken görüntü itibarıyla da modern bir tasarım sunuyor.

Sizler de bir sistem topluyorsanız sisteminize stabil performans ve yüksek güvenlik sağlayacak olan Everest power supply modellerini tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Everest Power Supply Fiyatları

14 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Power Supply
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
Toplama BilgisayarToplama bilgisayarlar, bir bilgisayarın sorunsuz çalışması için gerekli olan işlemci, anakart, ekran kartı ve RAM (bellek) gibi parçaların her birinin ayrı ayrı satın alınıp monte edilmesiyle oluşan markasız bilgisayarlardır. Çoğunlukla marka bilgisayarların standart kullanıcılar için ürettiği bilgisayarları kendi ihtiyaçları için yetersiz bulan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Çünkü bu yöntemle hazır bilgisayarlardan çok daha güçlü performans sergileyen kasalar oluşturmak mümkündür. Kişisel bilgisayarınızı oluştururken seçtiğiniz parçaların birbiriyle hem performans hem de montaj yönünden uyumu çok önemlidir. Seçtiğiniz parçaların her biri çok güçlü olabilir ancak eğer birlikte çalışamıyorlarsa bu durumda bilgisayarınız ya çalışmaz ya da çok düşük bir performans gösterir. Bilgisayarınızı oluştururken ilk olarak işlemci seçimi yapmanız gerekir. Çünkü diğer tüm parçaları işlemci belirler. Daha sonra anakart seçimi yapılır. Anakartınız kesinlikle işlemcinizle uyumlu olmalı ve ethernet kartıyla ses kartına sahip olmalıdır. Üçüncü aşama ekran kartı seçimidir. Ekran kartı seçilirken GPU (Grafik İşlemci) verileri yani bit, bellek miktarı, çekirdek hızı gibi özellikler dikkate alınmalıdır. Bir sonraki aşama anakartınızın destekleyeceği frekansa sahip bir RAM bellek seçimidir. Eğer anakartınızdan yüksek frekansta bir bellek seçerseniz, anakartınız, kapasitesinin üstündeki bellekleri çalıştırmayacağı gibi altındakilerde de düşük performans gösterir. RAM seçiminden sonra anakartınızın çıkışlarına uyumlu bir SSD (Solid State Drive) seçmelisiniz. SSD diski, okuma ve yazma hızına dikkat ederek seçmek gerekir. Son olarak da hazırladığınız donanımın kullanacağı gücü hesaplayıp bunun %20 fazlasını kaldırabilecek bir güç kaynağı satın aldığınızda bilgisayar toplama işlemini tamamlamış olursunuz. Bu aşamadan sonra anakartınızla uyumlu bir kasa seçimi yaparak montajlama işlemine başlayabilirsiniz. Parçaları satın almadan önce birbirleriyle uyumunu bilgisayar toplama sihirbazı kullanarak test edebilirsiniz. Bu program yanlış parçaları seçmenize izin vermeyerek en doğru şekilde bilgisayarınıza kurmanıza yardım eder. Tüm bunların dışında optik sürücü, mikrofon, kulaklık, hopeüarlör, klavye veya fare gibi donanımları dilediğiniz gibi seçmekte özgürsünüz.
Detaylar