Evolite dağcılık ve kamp çantası modelleri çeşitli outdoor aktivitelerde kullanıma yönelik olarak tasarlanır. Dağcılık, trekking, kampçılık ya da avcılık gibi çeşitli doğa aktivitelerinde ihtiyaç duyduğunuz ekipmanı ve eşyalarınızı Evolite outdoor sırt çantası modelleri ile yanınıza alabilirsiniz.

Evolite Dağcılık ve Kamp Çantası

Evolite dağcılık ve kamp çantası modelleri yüksek kapasiteli kullanım özelliği ile ön plana çıkar. Özellikle 40, 45, 55, 55+10 veya 70+10 litre gibi yüksek kapasiteli Evolite dağcılık ve kamp çantası modelleri son derece geniştir. Böylece çanta içerisine ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri koyabilirsiniz ve kamp esnasında herhangi bir ekipmanın eksikliğini yaşamazsınız. Kamp veya dağcılık gibi uzun süreli olarak doğada kalacağınız aktivitelerde son derece önem taşıyan bu özellik sayesinde kamplarınızda üst düzey konfora erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra valiz taşımak istemediğiniz için sırt çantasıyla seyahat edeceğiniz yurt dışı gezilerinizde de Evolite dağcılık ve kamp çantası modellerini tercih edebilirsiniz.

Evolite outdoor sırt çantası modelleri son derece konforlu kullanım özelliklerine sahiptir. Özellikle ağırlığı omuzlarınızdan belinize aktaran bel desteği özelliği sayesinde çantayı taşırken zorlanmazsınız. Bel sağlığı bakımından da oldukça avantajlı olan bu özellik sayesinde ağırlığı dengeli bir biçimde taşıyabilirsiniz. Çanta dışında bulunan çok sayıda perlon ise çantanın içinde yer kaplamasını istemediğiniz malzemelerinizi sabitlemenize yarar. Örneğin oldukça fazla yer kaplayan botlarınız, çadırınız ya da matlarınızı sırt çantanızın dışına sabitleyerek taşıyabilirsiniz.

Yüksek Kapasite

Evolite dağcılık ve kamp çantası modellerinin sunduğu yüksek kapasite sayesinde dilediğiniz kadar eşyayı seyahatlerinizde yanınıza alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sırt çantasının iç dizaynında bulunan bölmeler sayesinde birbirine yakın olmasını istemediğiniz eşyalarınızı ayrı ayrı koyabilirsiniz. Örneğin uyku tulumunuz veya kıyafetlerinizle gıda malzemelerini ayrı ayrı koymak isterseniz bunun için en alt kısımdaki uyku tulumu bölmesini kullanabilirsiniz. Böylece uyku tulumunuza diğer kamp ekipmanınızın ya da gıdaların kokusu sinmez. Buna ek olarak, Evolite dağcılık ve kamp çantası modelleri çok sayıda fermuarlı cep ile tasarlanır. Özellikle şapka kısmının iç ve dış gözlerini kullanarak elinizin altında olması gereken küçük malzemelerinize kolaylıkla erişebilirsiniz.

 • Evolite dağcılık ve kamp çantası modelleri genellikle tüm çantaya erişmenizi sağlayan bir fermuar sistemi ile dizayn edilir. Böylece çantanın ortasından bir eşya almak istediğinizde tüm çantayı boşaltmanıza gerek kalmaz.
 • Evolite dağcılık ve kamp çantası modelleri genellikle kendi yağmurluğu ile gönderilir. Bu sayede ayrıca çanta yağmurluğu satın almanıza gerek kalmaz ve yağmurlu havalarda eşyalarınızı ıslanmaktan koruyabilirsiniz.
 • Evolite outdoor sırt çantalarında bulunan gerdirme perlonları sayesinde çantanızı kendi vücut tipinize uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Sırt çantasını vücudunuza ne kadar yakın taşırsanız o kadar rahat edersiniz. Bu nedenle kullanmadan önce ayarlamayı ihmal etmemelisiniz.
 • Dağcılık, trekking gibi sporlarda kullanılan ekipmanlar için dizayn edilen bölmeler ise oldukça kullanışlıdır. Örneğin buz kazması ya da baton gibi malzemeler için elastik bant ve perlon halkalar bulunur.
 • Evolite outdoor sırt çantalarının iki yanına eklenen file cepleri su şişesi, termos ya da terlik gibi eşyalarınızı taşımak için kullanabilirsiniz.
 • Son derece dayanıklı yapıdaki Evolite dağcılık ve kamp çantası modelleri uzun ömürlü kullanım imkânı sunar.

Evolite Dağcılık ve Kamp Çantası Fiyatları

Evolite dağcılık ve kamp çantası modellerinin fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ürünün tasarımında kullanılan malzeme, su geçirmezlik özelliği, dayanıklılık seviyesi, kapasitesi, perlon miktarı, bel desteği ve görsel tasarımı gibi etmenler fiyatına doğrudan etki eder. Sırt çantasından maksimum verimi elde etmek ve daha az yorulmak için mutlaka kendi beden yapınız ile uyumlu bir Evolite dağcılık ve kamp çantası seçtiğinizden emin olmalısınız.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Evolite Dağcılık ve Kamp Çantası

13 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Evolite Dağcılık Kamp Çantaları
  2. The North Face Dağcılık Kamp Çantaları
  3. Salomon Dağcılık Kamp Çantaları
  4. Jack Wolfskin Dağcılık Kamp Çantaları
  5. Columbia Dağcılık Kamp Çantaları
  6. Nurgaz Dağcılık Kamp Çantaları
  7. Cakard Dağcılık Kamp Çantaları
  8. Sturm Dağcılık Kamp Çantaları
  9. 5.11 Dağcılık Kamp Çantaları
  10. Accord Dağcılık Kamp Çantaları
  11. Deuter Dağcılık Kamp Çantaları
  12. Special Dağcılık Kamp Çantaları
  13. Nors Dağcılık Kamp Çantaları
  14. Cambridge Polo Club Dağcılık Kamp Çantaları
  15. Lowealpine Dağcılık Kamp Çantaları
  16. Mc Kinley Dağcılık Kamp Çantaları
  17. Baggor Dağcılık Kamp Çantaları
  18. Strong Dağcılık Kamp Çantaları
  19. Freecamp Dağcılık Kamp Çantaları
  20. Asker Kolisi Dağcılık Kamp Çantaları
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
 6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Evolite

Dağcılık ve Kamp Çantaları Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300934/evolite
Başa dön