Evolite sırt çantası modelleri günlük kullanıma yönelik sırt çantaları ve outdoor aktiviteler için dizayn edilen yüksek kapasiteli sırt çantası çeşitlerinden oluşur. Son derece konforlu kullanım özellikleri sunan Evolite sırt çantası çeşitleri geniş iç hacimleriyle oldukça kullanışlıdır.

Evolite Sırt Çantası Modelleri

Evolite sırt çantası modelleri kullanıcının trekking, dağcılık veya kampçılık gibi aktiviteler esnasında rahat hissetmesi için tasarlanır. Bu nedenle konfor düzeyi oldukça yüksek olan Evolite sırt çantası modellerinin küçük kapasiteli olan çeşitleri şehir yaşamında da tercih edilir. Özellikle yumuşak ve dengeli bir kullanım sağlayan omuz askıları kullanıcının rahat etmesi için tasarlanır. Evolite sırt çantası çeşitlerinde bulunan bel desteği ise ağırlığın omuzlardan bele doğru geçmesini sağlar. Böylece sırt çantasını taşımak daha kolay hale gelir ve hissedilen ağırlık ise minimuma iner. Son derece dayanıklı kumaş çeşitlerinden imal edilen Evolite sırt çantası modelleri uzun yıllar kullanım ömrü sunar. Bu sayede uzun vadede tasarruf imkânı sunan Evolite sırt çantaları kullanım esnasında da güvende hissetmenizi sağlar. Trekking ya da dağcılık gibi aktivitelerde çantanın dayanıklı olması çok önemlidir, yaşanabilecek herhangi bir hasar tüm aktivite boyunca performansınızda önemli derecede düşüşe sebep olabilir. Bu nedenle outdoor aktivitelerde kullanım amacıyla sırt çantası almayı planlıyorsanız ürünün dayanıklı malzemeden üretildiğinden emin olmalısınız.

45, 55, 70 litre gibi yüksek kapasiteli Evolite outdoor sırt çantası modelleri oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanınızı rahatlıkla yanınıza alabilirsiniz. Yurt dışına yapacağınız uzun seyahatlerde ise yüksek kapasiteli sırt çantalarını tercih edebilirsiniz.

Hafif Malzeme ve Pratik Kullanım

Son derece hafif kumaş çeşitlerinden imal edilen Evolite sırt çantası modelleri kullanım esnasında ağırlık hissetmemeniz için tasarlanır. Evolite sırt çantası modelleri özellikle yürüyüş esnasında son derece önem taşıyan hafiflik özelliği sayesinde trekking sporcularının bir numaralı tercihi haline gelmiştir. Çanta dışında yer alan çok sayıdaki perlon ise mat, çadır, ayakkabı, baton gibi malzemelerinizi çantanın dışına sabitlemenizi sağlar. Çanta içerisinde yer kaplamasını istemediğiniz eşyalarınızı bu şekilde yanınıza alabilirsiniz. İç kısımda bulunan uyku tulumu bölmesi ise gıda malzemeleri ile kıyafet veya tulum gibi özel eşyalarınızın ayrı kalmasını sağlar. Böylece gıda ürünlerinin kokusunun uyku tulumu ya da kıyafetlerinize sinmesinin önüne geçebilirsiniz. Çantanın şapka kısmının içinde ve dışında bulunan fermuarlı gözler ise fener, anahtar gibi küçük malzemelerinizi saklamanızı kolaylaştırır.

Evolite sırt çantası modellerinin öne çıkan bazı özellikleri ise şu şekildedir:

  • Evolite sırt çantası modelleri son derece sportif ve dinamik tasarımlardan oluşur. Outdoor ortamlarda tarzınızı tamamlamak için Evolite sırt çantası modellerini tercih edebilirsiniz.
  • Bel desteği özelliği ile öne çıkan Evolite sırt çantası modelleri ağırlığı omuzlardan bele doğru aktararak daha kolay taşıma sağlar.
  • Kazma, baton gibi ekipmanlar için perlon askısı ile dizayn edilen Evolite sırt çantası modelleri son derece kullanışlıdır.
  • Terlik, su şişesi veya matara gibi malzemeler için ise yanlarda bulunan file cepler kullanılabilir.
  • Çok gözlü günlük sırt çantaları oldukça rahat bir kullanım sunar. İşe ya da okula giderken tercih edebileceğiniz Evolite günlük sırt çantalarını kısa seyahatleriniz için de kullanabilirsiniz.
  • Yüksek kapasiteli Evolite sırt çantaları genellikle kendi yağmurluğu ile sunulur. Böylece yağmurlu mevsimlerde de sırt çantanızı güvenle kullanabilir, eşyalarınızı ıslanma tehlikesinden koruyabilirsiniz.

Evolite Sırt Çantası Fiyatları

Evolite sırt çantası modellerinin fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ürünün dayanıklılık seviyesi, kapasitesi, görsel tasarımı, ağırlığı, kullanım özellikleri, bel desteği gibi etmenler ürün fiyatına doğrudan etki eder. Vücut tipinize ve kullanım amaçlarınıza uygun bir Evolite sırt çantası seçtikten sonra Hepsiburada.com’dan kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Evolite Sırt Çantası Fiyatları

Marka
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300936/evolite