Kampçılığın temel ekipmanları arasında yer alan uyku tulumları, sağladıkları yalıtımla soğuktan koruduğu gibi yumuşak bir alan sunar.  Farklı özellikteki modelleriyle her beklenti ve ihtiyaca yönelik çözümler sunan Evolite uyku tulumları kamp esnasında yatağınızda gibi hissetmenizi sağlar. Evolite Uyku Tulumu Fiyatları tercih edeceğiniz modelde kullanılan malzemeler ve tasarıma göre farklılık gösterebilir.

Evolite Uyku Tulumlarının Isı Değerleri

Evolite uyku tulumlarının farklı koşullara uygun modelleri bulunup alacağınız modele karar verirken ısı değerlerini göz önünde bulundurmanız son derece önemlidir. Konfor ve extrem ısı değerleri dikkat edilmesi gereken en önemli değerlerdir. Konfor ısı değeri, uyku tulumu içerisinde rahat bir şekilde uyuyabileceğiniz en düşük sıcaklığı ifade eder ve kadın ile erkekler için değişiklik gösterir. Extrem değer ise uyku tulumu içerisinde hipodermi geçirmeden uyuyabileceğiniz en düşük sıcaklıktır.

Evolite Sentetik Uyku Tulumları

Evolite sentetik uyku tulumları, başlangıç seviyesi için ideal bir seçim olup uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerdir. Islanmalara karşı dirençli olan ürünler, suyu iter ve ayrıca hızlı bir şekilde kururlar. Uyku tulumunun içinde oluşan nemi de dışarı atma kabiliyeti bulunan modeller kolay temizlenebilmeleri sayesinde kullanım pratikliği sunar. Elinizde ya da çamaşır makinesinin hassas programında yıkayabileceğiniz ürünleri kurutma makinesine de atabilirsiniz.

Hava sirkülasyonuna imkân tanıyan dokuları, terlemeyi en aza indireceği gibi kötü kokuların da oluşumunu da engelleyerek konforlu bir uyku alanı sunar.

Evolite Kaz Tüyü Uyku Tulumları

Ekstreme hava şartlarında dahi kullanılabilen, sundukları yüksek yalıtımla ön plana çıkan Evolite kaz tüyü tulumlar aynı zamanda son derece konforludur.  Yumuşak dokuları ile huzurlu bir uyku sunan modeller, doğada geçirdiğiniz zamanın daha keyifli hale gelmesini sağlar.

Sıkıştırıldığında son derece az yer kaplayan Evolite kaz tüyü tulumları özel kılıfı sayesinde sırt çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hafif yapıları ile ekstra ağırlık yüklenmenizin önüne geçen modeller arasında seçim yaparken dolgu yoğunluklarını göz önünde bulundurabilirsiniz. Dolgu yoğunluğu arttıkça yalıtımın artacağını bilerek seçiminizi yapabilirsiniz.

Ömürlük uyku tulumları arasında yer alan kaz tüyü modellerin dış kumaşının su geçirmez olması son derece önemlidir. Yıkarken ekstra dikkat etmeniz gereken ürünlerin talimatlarına uygun temizlemeniz şarttır.

Evolite Uyku Tulumu Alırken Dikkat Edilecekler

Başlangıç seviyesinden başlayan Evolite uyku tulumlarının profesyonel kullanıcılara hitap eden seçenekleri de mevcuttur. Alacağınız modele karar verirken bütçenizle beraber ihtiyaç ve beklentilerinizi de değerlendirebilirsiniz.

 • Tercih edeceğiniz Evolite uyku tulumunun hangi cinsiyete uygun tasarlandığına dikkat etmeniz önemlidir. Kadınlara yönelik modellerin boyları daha kısa, omuzları dar, kalça kısmı ise geniştir. Erkeklere hitap eden ürünlerde ise uyku tulumunun boyu uzun, omuzları geniş, kalça bölümü dar olur.
 • Partnerinizle yapacağınız kamplar için uyku tulumunun yanında yer alan fermuarlar yardımıyla birleştirilerek iki kişilik hale getirilen modelleri kullanabilirsiniz.
 • Kış kampları ve zorlu hava koşulları için mumya tipi Evolite uyku tulumlarını tercih ederek daha yüksek yalıtım sağlayabilirsiniz. Konforu ön planda tutuyorsanız yorgan tipi uyku tulumları arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Satın alacağınız ürünün fermuar tasarımına göz atabilir ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun olup olmadığını inceleyebilirsiniz.
 • Sıklıkla kamp yapıyor ve kamp alanına ulaşımı özel aracınızla sağlamıyorsanız ultralight uyku tulumlarına öncelik verebilirsiniz.
 • Uyku tulumunun dış yüzeyinde ripstop kumaş kullanılması yırtılmaları en aza indirdiği gibi oluşan yırtıkların da büyümesinin önüne geçer.
 • Alacağınız Evolite tulum modelinin su geçirmez özellikte olması, yalnızca yağıştan değil çadırda oluşan nemden de korunmanızı sağlar.
 • Zorlu hava koşullarında daha rahat konaklayabilmek için kapüşonu bağcıklı ve ekstra yalıtım sağlayan ürünleri kullanmanızda fayda vardır.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Evolite Uyku Tulumu Fiyatları

30 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Evolite Uyku Tulumları
  2. The North Face Uyku Tulumları
  3. Jack Wolfskin Uyku Tulumları
  4. Husky Uyku Tulumları
  5. Nurgaz Uyku Tulumları
  6. Ferrino Uyku Tulumları
  7. Hannah Uyku Tulumları
  8. Savage Uyku Tulumları
  9. Easy Camp Uyku Tulumları
  10. AND OUTDOOR Uyku Tulumları
  11. Buyfun Uyku Tulumları
  12. Pinguin Uyku Tulumları
  13. Square Uyku Tulumları
  14. Freecamp Uyku Tulumları
  15. Makalu Uyku Tulumları
  16. Remixon Uyku Tulumları
  17. Coghlan's Uyku Tulumları
  18. Marmot Uyku Tulumları
  19. Outwell Uyku Tulumları
  20. Robens Uyku Tulumları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
 6. Uyku Tulum Tipi
 7. Türü
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Evolite
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352790/evolite
Başa dön