Teknolojide yaşanan gelişmeler bilgisayarı ve interneti çok etkin kılsa da sunum, dosyalama ve arşivleme işlemlerinde hâlâ evrak düzenleyici dosyalara ihtiyaç vardır. Basılı belgelerin saklanmasında ya da toplantılarda katılımcılara sunulmasında dosyalardan yardım alınır. Kişilerin basılı belge arşivlerinin yanı sıra şirket arşivleri için de evrak düzenleyici dosyalara gereksinim duyulur. Kırtasiye markaları, bu ihtiyacı gidermek için çeşitli dosya seçeneklerini tüketicilerin beğenisine sunar. Okul, profesyonel iş hayatı ve kişisel kullanımlar için tasarlanan belge düzenleyici dosyalar, farklı model seçenekleriyle üretilir. Kategoride yer alan ve cazip fiyat seçeneği ile sunulan ürünler arasından gereksiniminizi karşılayacak dosyaları kolayca bulabilirsiniz

Evrak Düzenleyici Dosya Çeşitleri Nelerdir?

Belge ve evrakları muhafaza etmek, düzenli biçimde tutmak ve imzaya sunmak için tasarlanan dosyalar, kullanım amaçlarına uygun olarak sınıflandırılır. Evrak düzenleyici dosyalar; imza dosyaları, sunum dosyaları, körüklü dosyalar, arşiv klasörleri, kilitli evrak dosyaları ve belge zarfları gibi çeşitlere sahiptir. Pek çok belgeyi düzenli olarak bir arada tutma konforu sunan dosyalar; plastik kapaklı ve telli dosyalar, şık tasarımlı deri ürünler, çıtçıtlı ve fermuarlı olanlar gibi modeller ile üretilir. Telli klasörler belgeleri sınıflandırmak için kullanılırken kaliteli plastik kapak özelliği ile tasarlananlar ise çoğunlukla evrak düzenleyici olarak kullanılır. Çıtçıtlı ve fermuarlı modelleri genellikle öğrenciler tercih eder. Notlarınızı, kitaplarınızı, kalemlerinizi ve benzeri eşyalarınızı sert plastikten üretilen şeffaf tasarımlı dosyalar içerisinde rahatça taşıyabilirsiniz. Şık normlarla üretilen, evrak çantası dizaynı taşıyan kilitli ve çok bölmeli evrak dosyaları ise iş yaşamında kullanılan ürünlerdir.

İmza ve Sunum Dosyası Nedir?

İş hayatında kullanılan imza ve sunum dosyaları şık tasarım özellikleri ile üretilir. Belgelerin imza ya da bilgilendirmeye sunulmasını sağlayan dosyalar çok bölmelidir. Sunum dosyaları öğrenciler tarafından da kullanılır. Üniversite öğrencisiyseniz, hazırladığınız tezi şık bir sunum dosyası ile teslim edebilirsiniz. Genel olarak A4 kağıdının sığacağı büyüklükte üretilen sunum dosyalarının mimarlar, mühendisler ve finans sektöründe çalışanlar için özel tasarlanan modelleri de vardır. Hazırlanan yeni projelerin, kurum içi yöneticilere ve müşterilere görsel tanıtımı yapılırken yazılı bilgi ve belgelerin de dosyalar ile sunulması gerekir. Çok bölmeli evrak düzenleyici dosya özelliği taşıyan sunum dosyaları bu işi başarıyla üstlenir. Fazla sayıda kişinin imzasına sunulması gereken belgeler için çok bölmeli ve şık tasarımlı deri imza dosyalarını kullanabilirsiniz.

Körüklü Dosyalar Ne İçin Kullanılır?

Özel tasarıma sahip olan körüklü dosyalar kullanışlı bir evrak düzenleyicidir. Çok sayıda cebi olan dosyalar, körüklü yapısı sayesinde içerisine birçok belge alır ama az yer tutar. Körüklü dosyalar, arşivlenecek belgeleri alfabetik sırayla düzenlemenize olanak tanıdığı için işlevsel ürünlerdir. İş hayatında çok kullanılan ürünler, öğrencilerin ve kişisel arşiv yapanların tercih ettikleri bir evrak düzenleyici olmayı başarır. Uzun yıllardan beri kullanılan klasik tasarımlı telli ve sıkıştırmalı dosya çeşitlerini de unutmamak gerekir. Poşet dosyalar içine yerleştirilen çok sayıdaki belgeyi, telli ve sıkıştırmalı dosyaları kullanarak arşivleyebilirsiniz.

Evrak Düzenleyici Dosyaların Özellikleri Nelerdir?

İş ve öğrenim hayatı için pratik ve konforlu çözümler sunan evrak düzenleyici dosyalar, kaliteli materyaller ve kullanışlı modeller ile tasarlanır. Göz alıcı kapak tasarımına ve canlı renklere sahip imza ve sunum dosyaları modern ofis ortamlarına çok yakışır. Çok bölmeli dosyalar; 6, 12 ve 24 gibi bölme sayısı sunarak notlarınızı, belge ve resmi evraklarınızı kolayca sınıflandırmanızı sağlar. Çıtçıtlı ya da kilitli mekanizmaya sahip dosyalar ise eşyalarınızı ve çalışma belgelerinizi güvenle taşımanıza yardımcı olur. Korumalı kapağı bulunan lastikli dosyalarla da günlük çalışmalarınızı istediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Önemli bilgi ve belgelerinizi saklamak için evrak düzenleyici dosyalardan yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evrak Düzenleyici Dosyalar

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 6316 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15057