Çalışan insanların ihtiyaç duyduğu gereçlerden biri olan evrak çantaları, iş için gerekli belgeleri taşımak için kullanılan çanta çeşidi oluyor. Ağırlıklı olarak erkeklerin tercih ettiği evrak taşıma çantaları, yalnızca evraklara yönelik değil; iş yaşamının vazgeçilmezi hâline gelen bilgisayar, tablet gibi çeşitli elektronik cihazları taşımak için de kullanılıyor. Temelde iş için başvurulan çeşitli eşyalar için kullanılan ve çalışan insanların ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri olan evrak çantaları, modelleri ile de değişiklik gösteriyor. Klasik tasarımları ile tanınan evrak çantası modelleri, aynı zamanda modern moda akımlarının etkisi ile oldukça farklı modeller olarak da kullanıcıya sunuluyor.

Evrak Taşıma Çantası Modelleri

Evrak taşıma çantası modelleri arasında klasik biçimli çantalar ve daha modern kimliğe sahip ürün çeşitleri bulunuyor. Klasik çantalar, önden "bas-kapat" tarzı düğmesi ve üstten sade taşıma kolu ile tanınan ürünler oluyor. Genellikle orijinal deriden ya da suni deriden üretilen modeller, bilhassa iç tasarımları ile değişiyor. Çantanın markasına ve kalitesine bağlı olarak şifre korumaya, fonksiyonel iç ceplere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz. Klasik bir tasarıma da sahip olduğu için takım elbise ile rahatça kombin edebileceğiniz klasik modelli evrak taşıma çantaları, siyah ve kahverengi gibi ağır renklerde bulunuyor.

Evrak taşıma çantaları arasında hem klasik hem de daha spor kullanıma uygun olan çantalara da erişebilirsiniz. Polyester ve deri gibi malzemelerin birlikte kullanılmasıyla üretilen çantalar, uzun taşıma askıları ve tasarımları ile farklı işlerde rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle uzun taşıma kolu ile sportif kullanımlara da elverişli olan çantaları, hem ebatları hem de fonksiyonel iç cepleri açısından incelemeniz, çanta seçimi aşamasında tavsiye ediliyor.

Klasik çanta modelleri ile birlikte spor çanta çeşitleri ise bilgisayar taşıma çantalarına benzer biçimlere sahip oluyor. Deriden ziyade polyesterden üretilen spor evrak çantası modelleri, bilhassa fonksiyonel iç cepleri ile aynı anda bilgisayar, tablet, telefon, kulaklık gibi elektronik cihazları taşımaya imkan veriyor ve harici cepleri ile dosyaları kolayca taşımanızı sağlıyor. En önemli özelliği çoklu fonksiyonel taşıma cepleri olan çantalar, model açısından ebatları ile değişiklik gösterebiliyor. 30 x 45 x 14 cm gibi ortalama ebatlara sahip olan ürünleri siyah, lacivert veya gri gibi renk seçenekleri ile bulabilir; sizin için en kullanışlı modelleri seçebilirsiniz. Elde taşınan çanta çeşitlerinde diğer modellerden ayrılan ve sportif tasarımı ile dikkat çeken açık kahverengi ürünlere erişebilirsiniz.

Evrak çantası modelleri arasında işlevsel tasarımı ile öne çıkan bir diğer ürün ise sırt çantası olarak kullanılan ürünler oluyor. Üst kısımda tutma kolu ile normal stilde çanta olarak kullanılan modeller, sırt çantasına dönüşebilecek gizli kollara sahip oluyor. Kullanılmadığı zaman askıları fermuarlı arka kısmında gizleniyor ve gerektiğinde çıkarılarak sırt çantası gibi taşınabiliyor. İki farklı şekilde kullanım sunan çantalar, güvenli iç cepleri ile de farklı işlerde çalışanlar için tercih edilebilecek ürünler oluyor. Özellikle daha serbest bir giyim stiline izin verilen iş yerlerinde tercih edilen ürünleri farklı renk seçenekleri ile bulabilirsiniz.

Birbirine yakın ebatlara sahip olan çanta çeşitleri dışında daha küçük ebatlara sahip ürünlere de evrak çantaları arasından erişebilirsiniz. 29x26 cm gibi ebada sahip ürünler, evraklar dışında bilgisayar olmasa da tablet gibi elektronik cihazları taşımak için ideal kullanım sunuyor. Ayarlanabilir uzun taşıma kolu ile benzer ürünlerden ayrılan çantaları orijinal deri olarak bulabilir; ünlü markaların ürünlerine erişebilirsiniz. Derinliği daha fazla olan modelleri açık kahverengi gibi renklerde de bulabilir, işinize uygun ürünü seçebilirsiniz.

Evrak Taşıma Çantası

18 ürün var
 1. Markalar
  1. U.S. Polo Assn.
  2. Exacompta
  3. Neva
  4. 2K
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/21029128
BAŞA DÖN