Çalışan insanlar için zaruri eşyalardan biri olan evrak çantaları, çeşitli belgeleri ve iş gereçlerini taşımak için tasarlanan çanta modelidir. İş dosyaları, kişisel eşyalar veya tablet, dizüstü bilgisayar gibi elektronik cihazları taşımak için tasarlanan çantalar, farklı modeller eşliğinde alıcıya sunulur.

Evrak Çantası Modelleri Nelerdir?

Evrak çantaları spor ve klasik modeller olarak değişiklik gösterir ve çantalar cep dizaynı, kilit sistemi, ham maddesi, kalitesi ile farklı ihtiyaçlara cevap verir. Klasik çantalar suni deri veya hakiki deriden üretilen tek veya çift kilitli çanta modelleri olarak karşınıza çıkar. Taşıma kolu, çift gözlü tasarımı ve klasik duruşu ile takım elbiseler ile şık bir kullanım sunan çantalar, ebatları ve tasarımı ile değişir. Farklı bölmeleri ile düzenli bir kullanım sunan çantalar, ihtiyacınız olan eşyaları yanınızda taşımak için idealdir.

Spor evrak çantaları arasında ise bilgisayar çantası tipinde çantalar ve sırt çantaları yer alır. Hem iş bilgisayarını hem de gerekli evrakları taşımak için ideal olan spor çantalar, uzun taşıma askısı ile konforlu bir kullanım sunar. Elektronik aletler için fonksiyonel ve güvenli iç cepler ile desteklenen modeller arasında sırt çantası olarak da kullanılabilen ürünlere erişebilirsiniz. Gerektiğinde sırtta taşınabilen modeller, kaliteli tasarımlar eşliğinde bulunabilir. Evrak çantası modelleri arasında sunum çantaları da yer alır. Çok bölmeli tasarımı ile A4 kâğıdı boyutunda olan çantalar, iş dosyalarını hem güvenli bir şekilde taşımanıza imkân verir hem de düzenli bir kullanım sunar.

Evrak Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Evrak taşıma çantası model ve tasarım açısından farklı tarzlara ve ihtiyaçlara hitap ettiği için işinize uygun çantaları seçmeniz tavsiye edilir. Takım elbise eşliğinde kullanmak için klasik çantalar doğru bir tercih olur. Siyah, kahverengi ve gri renk seçenekleri ile bulabileceğiniz çantalar arasında tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Farklı sayıda ceplere sahip olan klasik çantalar arasında çok gözlü modelleri seçerek daha düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kilitli çantaları tercih ederek eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Günlük giyimde ise uzun askılı çantalar tavsiye edilir. Bilgisayar, tablet ve çeşitli evraklar için fonksiyonel cepler ile donatılan çantalar, günlük yaşamda hayatınızı kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. Sırt çantaları ise günlük iş temposunda ideal bir kullanım sunar ve rahat çantaları tercih edenlere tavsiye edilir. İş yerinde kullanmak içinse çok gözlü sunum çantaları evrakları düzenli muhafaza etmek için yeterli bir kullanım sunacaktır.

Evrak Çantası Fiyatları Nasıldır?

Evrak çantası fiyatları marka, model ve kaliteye göre değişir. Klasik çantalar arasında hakiki deriden üretilen modeller, suni çantalara nazaran daha üst bütçelere hitap eder. Özellikle kullanışlı cepler ile donatılmış modern tasarıma sahip lüks çantalar, kalitesine uygun fiyat aralıkları ile alıcıya sunulur. Polyester ve deriden üretilen klasik çantalar, kullanışlı tasarımı ile beğeni kazanır. Suni deri çantalarda ise fiyatlar daha caziptir. Farklı model seçenekleri ile geniş bir alıcıya hitap eden suni deri modeller, modası geçmeden kullanılabilir. Klasik çantalar arasında kullanışlı tasarımı ve uygun fiyatı ile alıcının dikkatini çeken farklı çantalara erişebilirsiniz.

Spor evrak çantası modelleri arasında ise markalar fiyatları belirler. Ünlü markaların özel tasarım çantalarını spor evrak çantaları arasında bulabilirsiniz. Sırt çantası olarak da kullanılabilen evrak çantası fiyatları ise üst bütçelere hitap eder. Hem kalite hem kullanışlılık açısından benzer çantalardan ayrılan sırt çantası biçimindeki evrak çantalarını inceleyebilir, uzun askılı çantalar arasından uygun fiyatlı ürünlere de kolayca erişebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Evrak Taşıma Çantası

148 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Jacbag Evrak Taşıma Çantası
  2. Cambridge Polo Club Evrak Taşıma Çantası
  3. Aka Deri Evrak Taşıma Çantası
  4. Önder Evrak Taşıma Çantası
  5. Aka Evrak Taşıma Çantası
  6. Nava Evrak Taşıma Çantası
  7. U.S. Polo Assn. Evrak Taşıma Çantası
  8. 2K Evrak Taşıma Çantası
  9. Liz Evrak Taşıma Çantası
  10. Comix Evrak Taşıma Çantası
  11. Lüx Evrak Taşıma Çantası
  12. Brons Evrak Taşıma Çantası
  13. Exacompta Evrak Taşıma Çantası
  14. Rasyonel Evrak Taşıma Çantası
  15. Trendix Evrak Taşıma Çantası
  16. 2K Kaymaz Evrak Taşıma Çantası
  17. Alone Evrak Taşıma Çantası
  18. Bayındır Evrak Taşıma Çantası
  19. CMX Evrak Taşıma Çantası
  20. Denge Evrak Taşıma Çantası
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Güncel Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/21029128
Başa dön