1990'lı yıllara ve 2000'lerin başlarına ürettiği dayanıklı ve kaliteli bilgisayarlar ile damga vuran Exper Bilgisayar markası Yıldız Holding Bilişim Grubu'na dahil olan şirketlerden arasında yer alıyor. 2006-2010 yılları arasında masaüstü bilgisayar satışlarıyla öne çıkan marka, 1990'lı yıllardan itibaren özellikle ofis bilgisayarı kullanımında ciddi bir başarıya imza atmasıyla dikkat çekiyor. Exper masaüstü bilgisayar modelleri dayanıklılığı, uzun süre sorun yaşanmadan kullanılabilmesi sayesinde hem devlet dairelerinde hem de evlerde kendine geniş yer buluyor. Ofis kullanımındaki ivmeyi gözlemleyen marka, pazara yaklaşık 18 yıldır profesyonel ofis modelleri ile ürün sürüyor.

Teknolojinin gelişmesi ile modellerini de yenileyen Exper markası notebook, ultrabook ve tabletler ile de raflardaki yerini alıyor. Exper masaüstü bilgisayar modelleri ise dayanıklı donanımları ve uzun kullanım süreleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Exper Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Dizüstü bilgisayarların yaygınlaşması ile birçok marka üretim ağırlığını bu alana verirken, Exper masaüstü bilgisayar modelleri kategorisinde ciddi bir üretim payına sahip bulunuyor. Geniş bir masaüstü bilgisayar yelpazesi sunan marka standart nitelikli bilgisayar üretimine Exper Active ve Exper Diamond ile devam ediyor. Son yıllarda ağırlıklı olarak siyah kasalar üreten marka, standart bireysel masaüstü kasalarında geleneksel Exper çizgisini koruyor. Çoğunlukla dikdörtgen kasa yapılarının tercih edildiği kasalarda standart olarak kırmızı ve beyaz renk kombinasyonları yer alıyor. Genel yapısında parlak siyah ön panel, gri tonlarında arka panel düzeneği ve kasa yanlarında markanın simgesi olan X harfi ve Exper logosu bulunuyor. Kasanın üst kısmında jak ve HDMI girişleri kendine yer buluyor. Exper kasalarında USB girişleri ve sürücüleri koruma amaçlı ön kısımda kapaklı bölmeler yer alıyor. Kasa üniteleri genel duruşları ile kullanıldıkları alanda gözü rahatsız etmeyen, şık ve estetik bir kullanım sunuyor. Markanın bu kasa tipi genellikle bireysel masaüstü bilgisayarlarda kullanılıyor.

Niteliksel olarak daha gelişmiş Exper masaüstü bilgisayar modelleri kasaları ile yenilikçi yaklaşımları benimseyen marka, oyun bilgisayarlarında daha ince, ancak özel güç kaynakları barındıran kasa modellerini tercih ediyor. Exper masaüstü bilgisayar modellerine ait, aksiyon hissini kullanıcılarına vermeyi hedefleyen oyun kasaları yanlardan şeffaf olarak üretiliyor ve kasa içindeki bilgisayar mekanizmasının çalışması izlenebiliyor. Oyunların rahat oynanabilmesi için gelişen son teknolojiyi kullanan Exper'in İ3 ve İ5 işlemcili bilgisayarlarının yanı sıra İ7 işlemcili son teknoloji masaüstü bilgisayarları da bulunuyor. Oyun bilgisayarlarının takılma, donma yapmadan, oyun grafiklerini yüksek performansla gösterebilmesi için güçlü paylaşımsız ekran kartları kullanılıyor.

Exper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Exper markasının kurumsal masaüstü bilgisayar modellerinde kasalar dikkat çekici bir biçimde ev bilgisayarlarından ayrılan bir çizgiye sahip bulunuyor. Standart ofis kullanımı için ideal olan Flex serisinde kasalar sade ve klasik bir görüntü sunuyor. Leader serisi Workstation kasalar ise bariz biçimde tasarımsal olarak diğer kasalardan ayrılarak karakteristik bir tasarıma sahip olması ile dikkat çekiyor.

Exper masaüstü bilgisayar fiyatları modellerin özelliklerine göre farklılıklar gösteriyor. Grafik veya ağırlıklı olarak oyun programlarının kullanılmayacağı ve güçlü bir donanım gerektirmeyen masaüstü bilgisayar ihtiyaçlarında Flex serisi uygun fiyatlı ofis çözümleri sunuyor. Serinin çıkmış son işlemcili ve gelişmiş modellerine daha yüksek ücretlerle sahip olmak da mümkün oluyor. Leader serisi ise fiyat olarak daha üst bir segmentte kendine yer buluyor. Bireysel bilgisayar kategorisinde ise alt segmentten başlayan fiyatlar ile Exper bilgisayar sahibi olmak mümkün oluyor. Alt ve orta segmentteki Exper masaüstü bilgisayar modelleri performansları ile de birçok program ve oyunun rahatça kullanılabilmesine olanak tanıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Exper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

19 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. İşlemci Tipi
 4. Ekran Kartı Modeli A-Z
 5. Ram (Sistem Belleği)
 6. Markalar A-Z
  1. Exper Masaüstü Bilgisayarlar
  2. Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar
  3. MSI Masaüstü Bilgisayarlar
  4. Casper Masaüstü Bilgisayarlar
  5. Turbox Masaüstü Bilgisayarlar
  6. Go Gamer Masaüstü Bilgisayarlar
  7. Teknobiyotik Masaüstü Bilgisayarlar
  8. İzoly Masaüstü Bilgisayarlar
  9. Dell Masaüstü Bilgisayarlar
  10. Dragos Masaüstü Bilgisayarlar
  11. Destro Masaüstü Bilgisayarlar
  12. HP Masaüstü Bilgisayarlar
  13. Warbox Masaüstü Bilgisayarlar
  14. Technopc Masaüstü Bilgisayarlar
  15. Zariyos Masaüstü Bilgisayarlar
  16. Rogame Masaüstü Bilgisayarlar
  17. Awacs Masaüstü Bilgisayarlar
  18. Collect Masaüstü Bilgisayarlar
  19. EFS Teknoloji Masaüstü Bilgisayarlar
  20. Zetta Masaüstü Bilgisayarlar
  21. Dark Masaüstü Bilgisayarlar
  22. Seclife Masaüstü Bilgisayarlar
  23. Asper Masaüstü Bilgisayarlar
  24. Yako Masaüstü Bilgisayarlar
  25. Efs Bilişim Masaüstü Bilgisayarlar
  26. Month Masaüstü Bilgisayarlar
  27. Ates99 Masaüstü Bilgisayarlar
  28. Asus Masaüstü Bilgisayarlar
  29. Gamer365 Masaüstü Bilgisayarlar
  30. Ramtech Masaüstü Bilgisayarlar
  31. Acer Masaüstü Bilgisayarlar
  32. Ferih Masaüstü Bilgisayarlar
  33. Oyunkolik Masaüstü Bilgisayarlar
  34. Aidata Masaüstü Bilgisayarlar
  35. Apple Masaüstü Bilgisayarlar
  36. GamingTech Masaüstü Bilgisayarlar
  37. Intel Masaüstü Bilgisayarlar
  38. Mapple Masaüstü Bilgisayarlar
  39. Quadro Masaüstü Bilgisayarlar
 7. Ekran Kartı Hafızası
  1. 4 GB
  2. 2 GB
  3. Paylaşımlı
 8. İşletim Sistemi
 9. SSD Kapasitesi
 10. İşlemci Nesli
 11. Kullanım Amacı
 12. RAM Kapasitesi
 13. Monitör
 14. Ekran Kartı Tipi
 15. Harddisk Kapasitesi
 16. İşlemci Numarası A-Z
 17. Ram Tipi
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Satıcı
 20. Optik Sürücü
 21. Webcam
 22. Kart Okuyucu
 23. Power Supply
 24. Ethernet
 25. Adet
 26. Wireless Özelliği
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Exper
DSACategoryId/2147483646/3000500/34/exper
Başa dön