1990'lı yıllara ve 2000'lerin başlarına ürettiği dayanıklı ve kaliteli bilgisayarlar ile damga vuran Exper Bilgisayar markası Yıldız Holding Bilişim Grubu'na dahil olan şirketlerden arasında yer alıyor. 2006-2010 yılları arasında masaüstü bilgisayar satışlarıyla öne çıkan marka, 1990'lı yıllardan itibaren özellikle ofis bilgisayarı kullanımında ciddi bir başarıya imza atmasıyla dikkat çekiyor. Exper masaüstü bilgisayar modelleri dayanıklılığı, uzun süre sorun yaşanmadan kullanılabilmesi sayesinde hem devlet dairelerinde hem de evlerde kendine geniş yer buluyor. Ofis kullanımındaki ivmeyi gözlemleyen marka, pazara yaklaşık 18 yıldır profesyonel ofis modelleri ile ürün sürüyor.

Teknolojinin gelişmesi ile modellerini de yenileyen Exper markası notebook, ultrabook ve tabletler ile de raflardaki yerini alıyor. Exper masaüstü bilgisayar modelleri ise dayanıklı donanımları ve uzun kullanım süreleri ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Exper Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Dizüstü bilgisayarların yaygınlaşması ile birçok marka üretim ağırlığını bu alana verirken, Exper masaüstü bilgisayar modelleri kategorisinde ciddi bir üretim payına sahip bulunuyor. Geniş bir masaüstü bilgisayar yelpazesi sunan marka standart nitelikli bilgisayar üretimine Exper Active ve Exper Diamond ile devam ediyor. Son yıllarda ağırlıklı olarak siyah kasalar üreten marka, standart bireysel masaüstü kasalarında geleneksel Exper çizgisini koruyor. Çoğunlukla dikdörtgen kasa yapılarının tercih edildiği kasalarda standart olarak kırmızı ve beyaz renk kombinasyonları yer alıyor. Genel yapısında parlak siyah ön panel, gri tonlarında arka panel düzeneği ve kasa yanlarında markanın simgesi olan X harfi ve Exper logosu bulunuyor. Kasanın üst kısmında jak ve HDMI girişleri kendine yer buluyor. Exper kasalarında USB girişleri ve sürücüleri koruma amaçlı ön kısımda kapaklı bölmeler yer alıyor. Kasa üniteleri genel duruşları ile kullanıldıkları alanda gözü rahatsız etmeyen, şık ve estetik bir kullanım sunuyor. Markanın bu kasa tipi genellikle bireysel masaüstü bilgisayarlarda kullanılıyor.

Niteliksel olarak daha gelişmiş Exper masaüstü bilgisayar modelleri kasaları ile yenilikçi yaklaşımları benimseyen marka, oyun bilgisayarlarında daha ince, ancak özel güç kaynakları barındıran kasa modellerini tercih ediyor. Exper masaüstü bilgisayar modellerine ait, aksiyon hissini kullanıcılarına vermeyi hedefleyen oyun kasaları yanlardan şeffaf olarak üretiliyor ve kasa içindeki bilgisayar mekanizmasının çalışması izlenebiliyor. Oyunların rahat oynanabilmesi için gelişen son teknolojiyi kullanan Exper'in İ3 ve İ5 işlemcili bilgisayarlarının yanı sıra İ7 işlemcili son teknoloji masaüstü bilgisayarları da bulunuyor. Oyun bilgisayarlarının takılma, donma yapmadan, oyun grafiklerini yüksek performansla gösterebilmesi için güçlü paylaşımsız ekran kartları kullanılıyor.

Exper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Exper markasının kurumsal masaüstü bilgisayar modellerinde kasalar dikkat çekici bir biçimde ev bilgisayarlarından ayrılan bir çizgiye sahip bulunuyor. Standart ofis kullanımı için ideal olan Flex serisinde kasalar sade ve klasik bir görüntü sunuyor. Leader serisi Workstation kasalar ise bariz biçimde tasarımsal olarak diğer kasalardan ayrılarak karakteristik bir tasarıma sahip olması ile dikkat çekiyor.

Exper masaüstü bilgisayar fiyatları modellerin özelliklerine göre farklılıklar gösteriyor. Grafik veya ağırlıklı olarak oyun programlarının kullanılmayacağı ve güçlü bir donanım gerektirmeyen masaüstü bilgisayar ihtiyaçlarında Flex serisi uygun fiyatlı ofis çözümleri sunuyor. Serinin çıkmış son işlemcili ve gelişmiş modellerine daha yüksek ücretlerle sahip olmak da mümkün oluyor. Leader serisi ise fiyat olarak daha üst bir segmentte kendine yer buluyor. Bireysel bilgisayar kategorisinde ise alt segmentten başlayan fiyatlar ile Exper bilgisayar sahibi olmak mümkün oluyor. Alt ve orta segmentteki Exper masaüstü bilgisayar modelleri performansları ile de birçok program ve oyunun rahatça kullanılabilmesine olanak tanıyor.

Exper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Exper
  2. Turbox
  3. Casper
  4. İzoly
  5. Go Gamer
  6. Lenovo
  7. Dragos
  8. Teknobiyotik
  9. Dell
  10. Dark
  11. Acer
  12. HP
  13. Avantron
  14. MSI
  15. Zeiron
  16. Efs Bilişim
  17. Game Garaj
  18. Ates99
  19. Asus
  20. Gamyx
  21. DragoX
  22. İmza
  23. Apple
  24. Intel
  25. Quadro
  26. Redrock
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Kullanım Amacı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
 6. İşlemci Tipi
 7. İşletim Sistemi
 8. Ekran Kartı Hafızası
  1. 4 GB
 9. Ram (Sistem Belleği)
 10. Harddisk Kapasitesi
 11. Optik Sürücü
 12. RAM Kapasitesi
 13. SSD Kapasitesi
 14. Monitör
 15. İşlemci Numarası
 16. Ram Tipi
 17. Webcam
 18. Kart Okuyucu
 19. Power Supply
 20. Ekran Kartı Tipi
 21. Ekran Kartı Modeli
 22. Ethernet
 23. İşlemci Nesli
 24. Wireless Özelliği
 • Marka Exper
DSACategoryId/2147483646/3000500/34/exper
Başa dön