Ev temizliği, günümüzün en çok zaman isteyen işlerinden birisidir. Fakir toz torbasız süpürge modelleri sayesinde ev işlerinizi yaparken keyif de alırsınız. Sağlığınız için tozlar zararlı olabilir. Toz torbasız süpürge Fakir markası üretimleri, kaltesiyle günlük ev işlerinizi pratik ve konforlu bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Farklı modelleri ile her ihtiyacınız için üretilmiş süpürge çeşitleri vardır. Toz torbasız süpürgeler sayesinde ürünü temizlemek çok kısa zaman alır. Bu ürünlerin şeffaf toz hazneleri ile doluluk oranını rahatça kontrol edebilirsiniz. Dolduğu zaman bulunduğu yerden bir düğme ile kolayca çıkarıp saniyeler içerisinde tekrar temizliğe hazır hale getirebilirsiniz. Fakir toz torbasız elektrikli süpürge modelleri, yüksek emiş gücü sayesinde tüm yüzeylerde etkili temizlik sunar. Farklı büyüklükteki toz haznesi bulunan ürünler arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. Emiş güçleri ile de birbirlerinden ayrılan süpürgelerin, yüksek kapasiteli modelleri ile daha hızlı ve etkili temizlik yaparsınız. Freelander toz torbasız elektrikli süpürge modeli, yüksek teknolojik özelliklerini size sunar. 2 litrelik geniş toz haznesi ile uzun zamanlar boyunca temizleme ihtiyacı olmadan bu ürünü kullanabilirsiniz. Büyük tozları içine çekerken küçük tozları da asla kaçırmayan ürünün HEPA filtresi sayesinde sağlığınızı da korursunuz. Farklı çekiş güçlerine sahip ürünün; yüksek, orta ve düşük çekim modları sayesinde kullandığınız zemine göre ayarlama yaparsınız. 71 dB lik düşük sesi ile temizlik yaparken müzik dinleme keyfiniz devam eder. Otomatik sarma özelliği ile kablolar ayağınıza dolaşmaz ve cihazı saklama işleminizi kolaylaştırır. Fakir toz torbasız süpürge yorumları, ürünlerin geniş toz haznesi sayesinde sıklıkla tercih edildiğini gösterir.

Fakir Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Güçlü süpürgeleri ile işlerinizi kolaylaştıran Fakir markası, uzun yıllardır kaliteden ödün vermeden üretim yapar. Süpürgenin yanında gönderilen özel başlıklar sayesinde halılarınızın yanında koltuk ve kanepelerinizin de en uç noktalarına kadar temizleme imkanı sunar. Fakir toz torbasız elektrikli süpürge plastik mor rengi ile beğeni toplar. Ranger Comfort toz torbasız modeli, 850 W gücündedir. Ergonomik ve kolay kullanım imkanı sunar. 1.5 lt geniş toz haznesi ve kenar köşe aparatı sayesinde tüm tozlardan arınırsınız. Yanında gelen mobilya ve yer aparatı ile de detaylı işleriniz yapabilirsiniz. Park pozisyonu ve 5 metrelik uzun kablosu sayesinde prizden uzak noktaları bile temizleyebilirsiniz. 78 dB gibi düşük bir ses seviyesine sahip bu model, turbo aparatı ile gücünü hissettirir. HEPA filtresi olan bu ürün sayesinde havayı da tozlardan arındırmak mümkün olur. Cihazın taşıma kolu sayesinde konforlu bir kullanım imkanı bulabilirsiniz. Fakir toz torbasız süpürge fiyatları, kullanılan malzeme kalitesi ve yüksek teknolojik özelliklere göre belirlenir. En gelişmiş teknolojiye sahip Fakir süpürgelerden biri olan Filter Pro toz torbasız elektrikli süpürge, göz alıcı mavi rengi ile sizlere sunulur. HEPA 13 filtresiyle tüm toz zerrelerini yakalayarak sağlığınızı koruyan bu model, İyonizer teknolojisi sayesinde zeminle beraber havayı da temizler. İçeriğinde 9 farklı filtreleme sistemi bulunur. Elektrostatik filtresi sayesinde kömür ve benzeri ısınma maddelerinin yakıldığı evlerde bile üstün performans sergiler. 4.5 litrelik büyük toz haznesi ile bu kısmı boşaltmadan aylarca temizlik yapabilirsiniz. 65 dB'lik düşük ses seviyesi sayesinde motor gücü çok yüksek olsa bile sizi rahatsız etmez. Fakir Filter Pro, havayı temizleyen bir süpürge olma özelliğini taşıdığından beğeni kazanır. Fakir toz torbasız süpürge satın alarak evinizin temizliğini profesyonel bir şekilde halledebilirsiniz.

Fakir Toz Torbasız Süpürgelerin Avantajları

Elektrikli süpürgeler, ev temizliği konusunda en büyük yardımcılarınız arasındadır. Teknolojik özellikleri ve yüksek emiş güçleri ile işleri kolaylaştırırken kullanımınız bittiğinde de çok yer kaplamaması gerekir. Fakir markası, ürettiği süpürgelerin ergonomik yapılarını dikkat eder. Bu ürünler, küçük ve kompakt yapıları ve yüksek emiş gücü sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılar. Uzun kablosu sayesinde evinizin her köşesine rahatlıkla ulaşan Fakir süpürgeler sayesinde işiniz bittiğinde tek tuş ile kabloyu saklayabilirsiniz. Fakir 890 W toz torbasız süpürge ihtiyaçlarınızı yüksek kapasitesi ile karşılar. Fakir Freelander NH5056 toz torbasız elektrik süpürgesi, 2 lt toz haznesi ile işlerinizi rahatlıkla halletmenizi sağlar. HEPA filtresi sayesinde toz alerjisi gibi sorunları ortadan kaldırır. Cyclone filtre sayesinde küçük tozları ayrıştırabilme özelliğine sahip Silver Stone modeli, tozun hep içeride kalmasını sağlar. Parkelere zarar vermeyen yumuşak tekerlekleri sayesinde kolay hareket imkanı sunar. Uzayıp kısalabilen teleskopik borusu ile boyunuzun veya elinizin erişemediği tüm noktaları temizleyebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde temizlik işlerini kolayca hallettikten sonra Fakir kahve makinesi hazırladığınız içeceği alıp keyifli bir mola verebilirsiniz.

Fakir Toz Torbasız Süpürge Fiyatları

Birçok farklı süpürge modeli, marka tarafından satışa sunulur. Süpürge modellerinin fiyatları, ürünlerin teknolojik özelliklerine ve üretiminde kullanılan malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir. Fakir toz torbasız elektrik süpürgesi fiyatları da bu özellikler göz önüne alınarak belirlenir. Toz torbasız süpürgeler, kolay kullanımları ve geniş toz alma hazneleri sayesinde ön plana çıkar. Fakir toz torbasız dikey süpürge modelleri de markanın özel tasarımları sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanır. Dikey süpürgeler, kolay kullanımı ve yer kaplamaması sayesinde tercih edilir. Çıkarılabilen uzun gövdesi sayesinde el süpürgesi olarak kullanılan modelleri de mevcuttur. Fakir Inovax 2in1 UV-C ışıklı dikey şarjlı kablosuz süpürge, 25.2 V değiştirilebilir Li-On pil teknolojisine sahiptir. 400 Watt'lık yüksek performanslı BLDC motoru sayesinde tam dolu şarjda 50 dk kullanım sunar. İki toz haznesine sahip bu model, toplamda 0.4 lt hacme sahiptir. Elektrikli turbo döner fırçası ve aparatı sayesinde kolay kullanım imkanı sunar. Bunun yanında hafif yapısı ile işlerinizi yorulmadan tamamlamanızı destekler. Düşük, orta ve yüksek güç seçenekleri ile her zeminde en yüksek performansı sağlar. Şarj güç göstergesi sayesinde süpürgenin ne kadar şarjı kaldığını görebilirsiniz. Ürünün, UV-C LED ışıklı özel yatak ve döşeme turbo fırçası vardır. İkisi bir arada kenar ve köşe aparatı sayesinde tüm dar alanlara ulaşabilir. Şarj standı hem askı görevi görür hem de ürünün pilini doldurur. Fakir toz torbasız süpürge en ucuz fiyat avantajlarına Hepsiburada üzerinden ulaşarak dilediğiniz modeli temin edebilirsiniz.

Fakir Toz Torbasız Süpürgelerin Filtreleme Özellikleri Nelerdir?

Fakir toz torbasız süpürgelerin çoğu modelinde HEPA filtre bulunur. Filter Pro toz torbasız elektrikli süpürge modelinde; aktif karbon, hepa, polen, keçe, cyclone, sünger, elektrostatik ve hava çıkış filtresi bulunur.

Fakir Toz Torbasız Süpürge ile Gelen Uçlar Nelerdir?

Fakir süpürgelerin kutu içeriğinde bulunan farklı uçları sayesinde tüm alanlarda yüksek performans sağlanır. Bu ürünler; koltuk ve kanepeleriniz için teleskopik uzun borusu, dar köşeler için küçük köşe fırçası ve bazı modellerinde elektrikli dönebilen turbo uçları ile kolay kullanım imkanı sunar.

Fakir Toz Torbasız Süpürgelerin Hazneleri Kolay Boşaltılır mı?

Fakir markası toz torbasız modellerinin hazneleri dolduğunda tek tuş ile boşaltma imkanınız vardır. Haznesi dolduğunda gövdeye oturtulan bölgede bulunan tuşa basıp tek hamlede kapağını açabilir ve tozlardan kurtulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fakir Toz Torbasız Süpürge

57 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 57 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/fakir