Fakir Toz Torbasız Süpürge 

Toz torbasız süpürgeler sahip oldukları haznelere kiri ve tozu hapseden sistemlere sahip olurlar. Toz torbasız süpürgeler ekstra toz torbasına ihtiyaç duymadan temizleyen süpürgelerdir. Tozun hapsedildiği hazneyi çöpe boşaltarak kolayca temizleyebilirsiniz. 

Fakir toz torbasız süpürge modelleri oldukça fazladır. Model ve tasarıma göre hazne ve süpürge özellikleri değişebilir. Genellikle ergonomik tasarımları ile dikkat çeken Fakir toz torbasız süpürge modellerinin her biri özellik, motor gücü, tasarım bakımından farklı olsa da son derece kaliteli malzemelerden üretilir. Kolay kullanım alanı sağlamaları ile evinizin içerisinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Fakir toz torbasız elektrikli süpürge çeşitleri oldukça fazladır. 

Fakir Toz Torbasız Süpürge Modelleri

Fakir ranger 890 w toz torbasız süpürge motor gücü sayesinde öne çıkan modellerden biridir. HEPA filtre özelliği sayesinde tozu hapsederek bakteri oluşumunu engelleyen bir sisteme sahip. Tasarımı ile kolay bir kullanım sağlayan bu model sahip olduğu diğer çeşitli aparatları ile işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. 

Fakir flipper toz torbasız süpürge modeli 800 w motor gücüne sahip süpürgelerden biridir. Toza maruz kalmadan hazne temizliği yapılmasına olanak sağlayan bir tasarımı vardır. Görünüş olarak oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Diğer Fakir toz torbasız elektrikli süpürge modelleri gibi oldukça kullanışlı ve teknolojik bir modeldir.

Fakir cross electronic 4a toz torbasız süpürge modeli de 890 w motor gücü ile dikkat çekmektedir. Diğer pek çok Fakir toz torbasız süpürge modelinde olduğu gibi hijyenik bir kullanım ve hazne boşaltma alanı sağlar. 

Fakir intra toz torbasız elektrikli süpürge modeli Fakir markası tarafından özenle tasarlanan toz torbasız süpürge modellerinden biridir. 800 w motor gücüne sahiptir. Sahip olduğu tekerlek yapısı ile kolayca hareket ve taşıma imkanı sunar. 

Fakir filter pro 800w toz torbasız elektrikli süpürge kaliteli kullanım sunması sahip olduğu teknolojiyle doğru orantılıdır. Polen filtre sayesinde havadaki tozların veya polenlerin hapsedilmesini sağlayarak oluşabilecek alerjenlerden sizleri korur. Aktif karbon filtre ile istenmeyen her türlü kokuyu kolayca ve hızla hapsederek daha hijyenik ve ferah bir ortam elde etmenizi sağlar. Maksimum seviyede sessiz kullanım sunan Fakir toz torbasız süpürge modellerinden biridir.

Fakir atria 4aaaa toz torbasız süpürge 890 w motor gücü ile uzun ömürlü ve pratik kullanım sağlayan toz torbasız süpürgelerden biridir. Toz haznesi, tasarımı, diğer temizleme aparatları ile evinizde veya ofisinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir süpürge modelidir. Fakir toz torbasız tüm süpürge modelleri şık bir tasarım, kullanışlı ve ergonomik tekerlekler, kablo sarma özelliği ile işinizi kolaylaştıracak tasarımlara sahiptir. Fakir toz torbasız elektrikli süpürge modelleri süpürgenin sahip olduğu boyuta, özelliklere ve motor gücüne göre değişmektedir.

Fakir Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Fiyatları Nedir?

Modeline göre değişim gösteren Fakir toz torbasız süpürge fiyatları süpürgenin modelinin özelliklerine ve süpürgenin sahip olduğu teknolojiye göre artabilir veya azalabilir. Genellikle uzun ömürlü teknolojik ürünler olmalarından kaynaklı geniş bir fiyat aralığına sahiptirler. 

Fakir Toz Torbasız Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Fakir toz torbasız bir süpürge alırken ihtiyacınız olan özelliklere dikkat ederek satın almalısınız. Önceliğinizin ve bütçenizin ne olduğuna karar verdikten sonra size uygun bir Fakir toz torbasız süpürge modeli bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fakir Toz Torbasız Süpürge Haznesi Nasıl Boşaltılır?

Tozun toplandığı hazne süpürge modeline göre değişebilir. Kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi haznenin çıkartılıp takılması oldukça önemlidir. Süpürgenizin kendisinin ve parçalarının uzun ömürlü olmasını sağlamak adına kullanım kılavuzuna uygun olarak kullanmanızda fayda vardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fakir Toz Torbasız Süpürge

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Motor Gücü (watt)
Toplam 24 / 31 ürün
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160030/fakir