Hayatınızın bir kısmını bahçe işleri ile ilgilenerek geçiriyorsanız bir budama makasının işleri ne denli kolaylaştırdığını bilirsiniz. Bir budama makası bahçede her zaman için gerekli bir araçtır. Ağaç ve çiçeklerinizin daha verimli sonuçlar verebilmesi için ihtiyacı olan budama işlemini Felco budama makası ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Keskin yüzeyleri ile kaymaz ve kolay kavranabilen sap kısmı sayesinde budama işlerinde daha başarılı olabilirsiniz. Bütün bunlar için Felco budama makası türleri arasında bir değerlendirme yapabilir ve satın alma kararı verdiğiniz ürünü bahçenizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Performans, Konfor ve Dayanıklılık

Felco budama makasları, elle boyutlandırılabilir ve hafif tasarımlara sahiptir. Pürüzsüz ve rahat kullanım için kauçuk amortisör yastığı ile birlikte sunulur. Felco budama makaslarının tasarımı, açılı bir kesme başlığı ve ideal şekilli tutamaklara sahiptir. Bu özellik, elinizi ve bileğinizi yaralanma ve kazalardan koruyarak budama için en uygun konumda tutmanızı kolaylaştırır. Böylece bahçenizde düzenli aralıklarla yapmanız gereken budama işlerinizi fiziksel yıpranmadan uzak bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Odunsu uzun ömürlü bitkileri ve gül çalılarını budarken, Felco budama makaslarından daha iyi bir seçim bulmanız kolay değildir. Olağanüstü dayanıklılıkları, kullanım kolaylığı ve pürüzsüz hareketleri ile hafif budama işlerini bir esinti haline getirir. Budama makasınızı satın aldığınızda, güvenli ve ideal bir şekilde depolamak için ambalajın dayanıklı ve tekrar kullanılabilir olduğunu görebilirsiniz.

Üstün Standartlarda Tasarıma Sahip Olma Fırsatı

Felco'nun verimlilik esaslı budama makaslarının tasarımını yıllardır değiştirmemesinin tek bir nedeni vardır. Bu da hem hevesli ev bahçıvanlarının hem de profesyonel peyzajların favorisi konumuna kısa sürede erişebilmesi ve hala bu unvanı koruyabiliyor olmasıdır.

Güçlendirilmiş çelik makaslar son derece dayanıklı şekilde hazırlanmış ve süper keskin yapılara sahiptir. Sertleştirilmiş bir somun ve cıvata, hem kesme hem de örs bıçaklarının mikrometrik olarak ayarlanmasını sağlar. Ayrıca bıçaklarınızın kenarına zarar vermeden küçük telleri kesmenizi mümkün kılan akıllı bir oluk bulundurur. Böylece budama makasına herhangi bir şekilde zarar vermeden bahçenizdeki dalların tamamını budayabilirsiniz.

Dövme alüminyum metal tutamakları ise gelişmiş bir şok emme sistemine ve kaymaz bir kaplamaya sahiptir. Bu da güvenli, ergonomik bir kavrama sağlayabilmeniz anlamına gelir. Ayrıca iki sap arasındaki lastik tamponlar bileğinizi ve elinizi budama esnasındaki darbelere karşı korur. Her iki özelliğin de sert ve büyük dalları keserken eller ve bilekler üzerindeki etkisini yumuşattığını kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Dayanıklılık: Ömür koyu kullanım
 • İşlevsellik: Budama ve hafif ölçekli kesme işleri
 • Somun, cıvata ve kilitleme mekanizması: Hassas kesimler için mikrometrik ayarlamaya uygun
 • Yay mekanizması: Metal bir kılıfla pas ve korozyona karşı koruyucu
 • Yapısal Tasarım: Hafif, rahat ve kaymaz
 • Renk Seçenekleri: Parlak kırmızı ve mavi

Felco budama makaslarının temizliği zorlayıcı mıdır?

Sap oluğu, her budama sırasında bitki salgılarını ve döküntülerini kaldırarak makasın yapışmasını önler, bu da daha kolay temizliğe dönüşür.

Güvenlik konusunda herhangi bir problem ile karşılaşma ihtimali var mıdır?

Budama konusunda tecrübeniz varsa herhangi bir şekilde endişe etmenize gerek yoktur. Eğer isterseniz yine de bir eldiven kullanabilirsiniz. Böylelikle budama sırasında elinizin yaralanma ihtimalini minimum düzeye çekebilirsiniz.

Budama makasının herhangi bir yerinde aksama olduğunda ne yapmalıyım?

Felco, bu konuda büyük bir avantaj sağlar. Tek bir parça yüzünden yenisini almanıza gerek kalmaz. Yay, somun, sap, bıçak gibi kısımların tamamı değiştirilebilir yapıya sahiptir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Felco Budama Makası Fiyatları

68 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Felco Budama Makasları
  2. Al-Fa Green Budama Makasları
  3. Fiskars Budama Makasları
  4. Spear and Jackson Budama Makasları
  5. Wolf-Garten Budama Makasları
  6. Altuna Budama Makasları
  7. Ars Budama Makasları
  8. Bahco Budama Makasları
  9. Gardena Budama Makasları
  10. Formosa Tools Budama Makasları
  11. Berger Budama Makasları
  12. King Tiger Budama Makasları
  13. Bahçem Budama Makasları
  14. Castelları Budama Makasları
  15. CAMPAGNOLA Budama Makasları
  16. Löwe Budama Makasları
  17. Transformacion Budama Makasları
  18. Due Buoı Budama Makasları
  19. Eltu Budama Makasları
  20. FALKET Budama Makasları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
 • Marka Felco
DSACategoryId/60002705/2147483601/453962/34000000/felco
Başa dön