İtalya’da 1870 yılında su geçirmez kumaş deneme ürünleriyle yola çıkan ve tüm dünyanın tanıdığı bir outdoor giyim ve kamp malzemeleri markasına dönüşen Ferrino, 100 yıldan fazladır en sevilen markalar arasında yer alıyor. Profesyonel dağcıların ve doğa tutkunlarının en çok tercih ettiği markalardan olan Ferrino ürünleri, titiz araştırmalardan ve sayısız teknolojik aşamalardan geçerek üretiliyor.

Ferrino Outdoor Bere Modelleri ve Özellikleri

Ferrino kamp malzemeleri ile olduğu kadar dış giyim markası olarak da başta İtalya olmak üzere tüm dünyada ilgiyi üzerine çekmeyi başarıyor. Şık ve ayrıntılı İtalyan modasını dış giyim ürünlerine yansıtan Ferrino, sağlamlık kadar şıklığa da önem veren bir marka olarak öne çıkıyor. Ferrino’nun soğuk kış ayları için birbirinden farklı model ve renkte yoğun koruyuculuğa sahip bere ve şapka modelleri de dış giyim ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler olarak yer alıyor.

Ferrino Bere ve şapkaların başlıca faydaları arasında şu özellikler öne çıkıyor:

1- Çeşitli modellere ve özelliklere sahip Ferrino marka bere ve şapkaların ortak özellikleri arasında koku yapmaması ve cildi tahriş etmeyen malzemeden üretilmesi yer alıyor.

2- Ferrino’nun astar ve yün karışımı şapkaları yüksek ısıtma performansına sahip olmakla birlikte düz dikişleri ve su itici özelliği sayesinde maksimum konfor sağlamasıyla biliniyor.

3- Ferrino’nun su geçirmeyen özel tasarlanmış şapkaları ise bantlı dikişleri, beden ayarlama tokasıyla ultra rahatlık sunarken, aynı zamanda hafifliği ve güneş geçirmeyen ön siperliği ile de müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

4- Ferrino’nun tüm bere ve şapkaları esnek yapısı ile yetişkinlerin kafa ölçülerine uyum gösteriyor.

5- Ferrino bere modelleri baş bölgesini ekstrem sporlar yaparken de etkili bir şekilde yoğun soğuktan koruyabiliyor.

Ferrino Outdoor Bere Fiyatları ve Modelleri

Ferrino’nun su geçirmez kumaşlardan ilham alınarak üretilen bereleri ve şapkaları yoğun kış aylarının günlük temposunda rahatlıkla kullanılabiliyor. Fırtına, kar, yağmur gibi çetin kış günlerine özel tasarlanmış Ferrino’nun bere koleksiyonunun içinde kişinin ihtiyacına uygun sayısız renkte ve özellikte şapka ve bere modeli bulunuyor. Ferrino’nun en çok tercih edilen bere modelleri arasında yer alan Ferrino Flap Cap, yoğun dokuması ile sıcak tutmasının yanı sıra başa tam oturan modeliyle de yüksek konfor sağlıyor. Bu modelin diğer özellikleri arasında hafif oluşu ve geliştirilmiş dikişleriyle sürtünmeyi azaltması da yer alıyor.

Ferrino’nun performansına göre oldukça uygun fiyata sahip bere modelleri arasında Ferrino PSP lite balaklava bere modeli bulunuyor. Yoğun korunaklı ve yüzü örten bir modele sahip olan bu bere, boynu ve başı etkili bir şekilde koruma garantisi veriyor. Olağanüstü hafif ve kolaylıkla nefes aldıran modeliyle Ferrino PSP lite balaklava, pro streç plus kumaşıyla kullanışlı, hafif ve esnek bir yapıya sahip olmasıyla da kullanan kişilere aktiviteleri sırasında büyük ölçüde rahatlık sağlıyor.

Yüzde 100 yünden yapılmış bandit cap modeli ise Ferrino’nun antibakterilere karşı tasarlanmış, kir tutmayan ve koku yapmayan özel bereleri arasında yer alıyor. Ferrino konu dış giyim olunca müşterilerine sayısız ürün ve faydayla geniş bir çeşitlilik sunuyor. Ferrino Bullet cap bere de İtalyan markanın en sıcak tutan ve başı hiçbir boşluk bırakmadan saran modellerinden biri olarak tüketiciyle buluşuyor. Maksimum konfor ve sıcak tutması için polar astardan ve poliakrilik iplikten üretilen Bullet cap, Ferrino’yu yakından takip eden kullanıcıların en sevdiği kışlık bereler arasındaki yerini alıyor.

Siz de dayanıklı dış giyim markası Ferrino’nun hem sıcak tutan hem de konforlu bere ve şapka modellerinden ihtiyacınıza en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ferrino Outdoor Bere Fiyatları

Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22001915/ferrino