1988 yılında kurulan Betek Boya Kimya Sanayi ve Ticaret AŞ, 1993 yılında, Türkiye'de birkaç yıl gibi çok kısa bir süre içinde inşaat boyaları sektöründe pazar lideri haline gelecek olan Filli Boya'yı piyasaya sürüyor. İleri teknolojiler ile üretilen Filli Boya, yeniliğin ve değişimin öncülüğünü yaparak boya sektöründe devinim yaratıyor. Filli Boya iç cephe boyası çeşitleri, dış cephe boyası, dış cephe yüzey koruyucuları, macun, astar ve tiner gibi sentetik ürünler, yol işaretleme boyaları, ahşap ürün grubu boyaları ve tutkal ürün gruplarında yer alan geniş ürün portföyü ile oldukça dikkat çekiyor.

Dekoratif boya ve düz boya seçenekleri ile tüketicinin beğenisine sunulan Filli Boya iç cephe boyası çeşitleri çarpıcı renkleri ve özellikleri ile fark yaratıyor. Filli Boya'nın su bazlı dekoratif iç cephe boyaları inci dokusu parlaklığı ile göz dolduruyor. Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı son kat Filli Boya iç cephe boyaları kolay silinebilme özelliği ile renklerini ve dokularını uzun yıllar boyunca muhafaza edebiliyor. Özel pigmentler içeren, su bazlı, dekoratif Filli Boya iç cephe boyası çeşitleri pratik ve kolay bir şekilde yüzeye uygulanabilir olmasıyla öne çıkıyor. Uygulandığı yüzey üzerinde mat ve pürüzsüz görünümü oluşturan yüksek örtücülüğe sahip dekoratif Filli Boya iç cephe boyası çeşitleri çatlama, kabarma ve dökülme gibi problemleri tamamen ortadan kaldırıyor.

Küf ve nem oluşumunu engelleyen özel teknolojisi ve yapısındaki biyosidler sayesinde Filli Boya daha hijyenik ve sağlıklı yaşam alanları sunuyor. Yaşam alanlarındaki kaliteyi arttırmayı kendine bir borç bilen Filli Boya'nın yüzlerce renk seçeneği ile evler kişisel zevklere göre yeniden tasarlanıyor. Sizi kalıpların dışına davet eden Filli Boya, ev dekorunuzun romantik, antik, otantik, klasik ya da modern detaylarına uygun dekoratif iç cephe boyaları ile duvarlarınızı da odanızın dekoruna göre boyayabilme fırsatını sunuyor. Sadeliğine rağmen oldukça etkileyici parlaklığı ile büyüleyen Filli Boya iç cephe boyası çeşitleri fiyatları ile de kullanıcılarının onayını almayı başarıyor.

Filli Boya İç Cephe Boyası Fiyatları

Dekoratif özelliği sayesinde daha kişiselleştirilebilir duvarlar sunan Filli Boya markası iç cephe boyası fiyatları ile de yüzeylerde yarattığı mutluluğu yüzlere yansıtıyor. Filli boya iç cephe boyası fiyatları dışında yaşam alanlarının ısı ve su yalıtımlarını güçlendirerek uzun vadede ev bütçesine de ekonomik bir katkı sağlıyor. Filli Boya iç cephe boyası çeşitleri uygulama esnasında yayılabilme özelliği ile zamandan tasarruf sağlayarak işçilik masraflarını da hatırı sayılır bir miktarda azaltıyor. Uygulandığı yüzeye mükemmel bir şekilde tutunarak yüzeyle bütünleşen Filli Boya kabarma, dökülme, çatlama ve solma yapmadığı için çok uzun süre dayanabiliyor, böylece Filli Boya her yıl boya yapılmasını engelleyerek ekonominize bir katkı daha sağlıyor.

Üretim teknolojilerinde farklılıkları ve yenilikleri sürekli olarak deneyen Filli Boya markası, silikon teknolojisi ile renk ve yüzey koruma teknolojisini birleştirerek yüksek dayanıklılığı en üst noktaya çıkarıyor. Filli Boya'nın silikonlu silinebilir iç cephe boyaları, mükemmel teknolojiyi mükemmel fiyatlarla birleştirerek sektörün en çok tercih edilen boyalarından biri haline getiriyor. Filli Boya, ipeksi ve mat dokusu sayesinde ışığı olağanüstü bir şekilde yansıtarak yaşam alanlarında ferahlığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. Sürtünme direnci maksimum seviyeye çıkarılan Filli Boya iç cephe boyaları aşınmalara karşı dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor. Tüm iç cephe boya gruplarında gerçekleştirdiği su bazlı boya üretimi sayesinde rahatsız edici kötü koku içermeyen Filli Boya iç cephe boyaları çevre dostu boya olma özelliğini de taşıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Filli Boya İç Cephe Boya Renkleri

332 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Filli Boya
  2. Vakar
  3. Fawori
  4. Dyo
  5. Nishplas
  6. Pamukkale
  7. Gedik
  8. BKS
  9. Bianca
  10. Fbs
  11. Marshall
  12. Polisan
  13. Elvan
  14. Gen
  15. Dyosen
  16. ALLIGATOR
  17. DÜFA
  18. Ennalbur
  19. HEMEL
  20. CLOU
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Miktar A-Z
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Filli Boya
DSACategoryId/60002705/2147483620/60001216/60007333/60001217/filliboya
Başa dön