Hepsiburada.com’un fırdöndüler kategorisi, oltaların karışmasını engelleyen ya da ekipmanları oltaya monte etmek için kullanılan ve balıkçılara büyük kolaylık sağlayan fırdöndü çeşitlerini ayağınıza kadar getiriyor.

Fırdöndüler kategorisinde ikili fırdöndüler, tekli nikel fırdöndüler, bilyalı fırdöndüler, çift kilitli fırdöndüler, önceden hazırladığınız yedek takımları zaman kaybetmeden oltanıza takmanıza olanak sağlayan klipsli fırdöndüler, dip sürtünmelerini engelleyen üçlü fırdöndüler, üç sıralı ve klipsli fırdöndüler, nikel kıstırma fırdöndüler ve çift güvenlikli paslanmaz fırdöndüler gibi pek çok ürün yer alıyor.
Hepsiburada.com’un kara ve balık av malzemeleri kategorileri fırdöndülerin yanı sıra en seçkin markaların binlerce av malzemesini hepsiburada.com garantisi ile av meraklılarına sunuyor. Olta ve kamış takımlarından misinalara, kamışlardan kaşıklara, oltanızı daha uzağa atmanızı sağlayan kurşunlardan takım çantalarına, kepçe ve livarlardan şamandıralara, balık buluculardan hazır takımlar ve çaparilere, iğnelerden yardımcı malzemelere, maket balıklardan takım çantalarına, atış sistemleri ve hedeflerden avcı yeleklerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü av malzemesi, sadece bir tık ötenizde. Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen e-ticaret sitesi hepsiburada.com, kapıda ödeme ve kolay iade avantajları ile aradığınız tüm av ve avcılık ürünlerinin güvenilir adresi olmaya devam ediyor.
Siz de sorunsuz ve keyifli bir av için fırdöndü arıyorsanız, hepsiburada.com’un fırdöndüler kategorisini ziyaret etmeden sakın alışverişe başlamayın.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fırdöndü Fiyatları

573 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Powerex
  2. Remixon
  3. Discovery
  4. Spro
  5. Pitbull
  6. Freecamp
  7. AlbaStar
  8. Daiwa
  9. Maruto
  10. Bando
  11. Cormoran
  12. BASSDAY
  13. Effe
  14. Fladen
  15. Fudo
  16. Protackle
  17. Decoy
  18. Fiiish
  19. Okuma
  20. Shakespeare
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22003834/1307055/22003813
Başa dön