Saçlar yüzünüzün çerçevesidir. Uygun bir çerçeve yani saç modeli ile, daha dinç, daha bakımlı ve daha hoş gözükebileceğiniz gibi, yanlış seçilmiş bir model ve yanlış şekillendirilmiş saçlarla olduğunuzdan yorgun ve bakımsız da gözükebilirsiniz. Bu noktada, güzelliğinizi veya yakışıklılığınızı doğru çerçeveye oturtabilmek adına, yüz şeklinizi iyi tanımalı ve bu şekle uygun saç modellerini araştırarak işe başlamalısınız.

Uzun yüzler için küt kesim çok hatalıdır, yüzü daha da uzatır, hacimli uzun veya kıvırcık saçlar kullanılmalıdır. Yuvarlak yüzler ise, yüzü daha ince gösterebilmek için uzun perçemleri ve katlı kesilmiş saçları tercih edebilirler. Kare yüzler için ideal saç modeli, küt ve uzun küt saçlardır,yuvarlak kahküller de yakışır. Üçgen yüze sahip olanlar, çene hizasından itibaren dalga ve hacim verilmiş saç modelleriyle yüzlerinin en ince ve zayıf yeri olan çene kısımlarını daha dolgun gösterebilirler.

Model kadar önemli bir konu da, saç şekillendirmesidir. Doğru şeklin verilmesi ve bu şeklin korunması da görünümü tamamlar. Saç şekillendirme ve sabitleme için jöle, köpük, sprey gibi pek çok farklı ürün kullanılabilir. Bu iş için kullanılan jöle, uygulama kolaylığı ve saçın şeklini uzun müddet muhafaza edebilme özelliğiyle, diğer ürünlerin arasından sıyrılarak öne çıkar.

Fonex Jöle

Fonex Kozmetik kuruluşu 1960'lı yıllarda olsa da, kozmetik alanındaki asıl çıkışını 1990'larda gerçekleştirmiş olan bir firmadır. %100 Türk sermayeli olan firma, bünyesindeki 6 farklı marka ile kozmetiğin çeşitli alanlarında üretim yapmaktadır. Fonex, ününün büyük kısmını son derece başarılı uygulama ve tutuş sağlayan saç ürünlerine borçludur.

Saç jölesi aslında ağırlıklı olarak su ve suda çözünebilen kimyasallardan oluşur. İçeriğindeki sorbitol maddesi saçta kalan saçın şeklini korumasını sağlayan maddelerden biridir. Fonex, çok çeşitli tiplerde saç jöleleri üretmektedir. Provitamin B5 ile zenginleştirilmiş içerikli olanlardan, hassas saç derisine sahip kişiler için özel olarak üretilmiş alkolsüz ürünlere kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip markada, her saç tipine ve deri hassasiyetine özel ürünler bulmak mümkündür.

Fonex saç jölelerinde, sert-güçlü, ultra sert-ultra güçlü tutuşa sahip ürünler bulunabilir. Normal saçlar sert ürünleri kullanarak saç şekillerini muhafaza edebilirken, yumuşak ve ince telli saçlar ultra sert jöleleri kullanabilirler. Saçın verilen şekli muhafaza edebilme kapasitesine göre de ürün seçilebilir.

Fonex saç jöleleri, saçı matlaştırmadan ve ağırlaştırmadan şekillendirmeyi vaat ederler. Doğal bir görünüm ve parlaklık verirler. Buna rağmen daha ıslak bir görünümü tercih edenler için özel olarak üretilmiş ıslak görünümlü jöleler seçilebilir.

Fonex Saç Jölesi

Fonex saç jöleleri görsel açıdan da çekici olmaları ve ayırt edilebilirlikleri ile özeldirler. Her bir jöle farklı renklerde üretilmiştir. Bu renkler, aynı seri içerisindeki ürünlerin niteliklerini belirtmek için de kullanılır. Klasik seride turuncu ultra sert ve ıslak tür iken, mavi ekstra sert, mor ise sert tutuşa sahip olan ürünlerdir. Saça uygulandıklarında bu rengi bırakmayıp, şeffaf bir dokuya dönüşürler. Renkli jöleleri tercih etmeyenler için tamamen şeffaf görünümlü ürünler de bulunabilir.

Fonex saç jöleleri, 150 ml lik ambalaja sahip Teenage serisinden, 700 ml lik ambalaja sahip klasik seriye kadar farklı ebatlarda bulunabilir. Kullanım sıklığına ve yoğunluğuna göre, farklı boyutlardaki ambalajlardan kişisel bir seçim yapılabilir.

Fonex jöleler, yüksek kaliteyi uygun koşullarla sunar. Saç şekillendirme ve bu şekli koruma işini, bir problem olmaktan çıkarıp, eğlenceli bir aktiviteye dönüştürürler. Her saç tipi için bir ürün mutlaka bulunduran marka, kendine uygun bir ürün arayan herkesi memnun edecek ürün yelpazesine sahip.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fonex Jole Fiyatları

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fonex Jöleler
  2. Nivea Jöleler
  3. Hobby Jöleler
  4. Bonhair Jöleler
  5. Egos Jöleler
  6. Wella Jöleler
  7. Taft Jöleler
  8. Agiva Jöleler
  9. Bioblas Jöleler
  10. Egoiste Jöleler
  11. Matte Look Jöleler
  12. Ersağ Jöleler
  13. Sebastian Jöleler
  14. Bandido Jöleler
  15. Goldwell Jöleler
  16. DAX Jöleler
  17. L.A. Looks Jöleler
  18. Schwarzkopf Jöleler
  19. CARE Jöleler
  20. Jagler Jöleler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Fonex
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012289/fonex
Başa dön