Power Supply yani güç kaynağı, bilgisayar içerisinde yer alan donanımların çalışması için gerekli olan enerjiyi eşit miktarlarda dağıtmakla sorumludur. Güç kaynakları sahip oldukları Watt değerleri ve fonksiyonlarıyla büyük ölçüde çeşitlenir. Güçlü donanımlara sahip bilgisayarların yüksek Watt değerine sahip güç kaynaklarına ihtiyacı vardır. FSP, bilgisayar sektöründeki en başarılı markalardan birisidir ve birçok marka kullanıcılara hazır olarak sunduğu sistemlerde FSP marka güç kaynaklarını kullanır.

FSP Güç Kaynakları Kullanıcılara Güvenli Kullanım ve Stabil Enerji Politikası Sağlıyor

Güç kaynakları, donanımların çalışmasını sağladığı gibi tüm bu donanımların güvenliğinden de sorumlu oluyor. Bu açıdan FSP gibi kendini kanıtlamış güç kaynağı üreticilerini tercih etmek karşılaşılabilecek sorunları neredeyse tamamen önlüyor. Bilgisayarlarda kullanılan güç kaynaklarının başarılı bir koruma devresine sahip olması hayati önem taşıyor. FSP güç kaynaklarının tamamında geliştirilmiş koruma devreleri bulunuyor. Böylece bilgisayar içerisinde yer alan tüm donanımlar aşırı gerilim, kısa devre ve dengesiz akım gibi güç problemlerinden korunuyor. FSP güç kaynaklarının başlıca özellikleri şunlardır:

 • Watt Değeri: FSP güç kaynaklarında oldukça geniş bir Watt aralığına yer veriliyor. Kullanıcılara 300 Watt’tan 2000 Watt’a kadar oldukça geniş bir model skalası sunuluyor. 300 – 500 Watt kapasiteli güç kaynakları giriş seviye bilgisayarlara hitap ederken 500 – 1000 skalası profesyonel bilgisayar kullanıcılarına ve oyunculara hitap ediyor. 1000 Watt değerine ve daha fazlasına sahip olan güç kaynakları ise çok daha yoğun işlem gerektiren bilgisayarlarda kullanılıyor. Bu bilgisayarlar genellikle sunucu ya da madencilik amacıyla kullanılan bilgisayarlar oluyor.
 • Verimlilik: Güç kaynaklarında en önemli hususlardan birisi de verimlilik oluyor. FSP güç kaynakları kullanıcılara maksimum gücü ve en dengeli verimliliği sağlıyor. Bu sayede hem bilgisayarlar maksimum performansta işlem görebiliyor hem de harcanan enerji çok daha düşük oluyor. FSP’nin verimlilik teknolojisi bilgisayar kullanıcılarına çok daha düşük enerji tüketimi sunuyor.
 • Soğutma Sistemi: FSP Güç kaynaklarında gelişmiş termal soğutma sistemleri kullanılıyor. Bu sistemler soğutmayı en derinden başlatıyor ve soğutma işlemini fanlar ya da sıvı soğutucular yardımıyla tamamlıyor. Böylece bilgisayar yüksek kapasitede çalışırken dahi güç kaynaklarının güvenliği sağlanmış oluyor. Ayrıca FSP güç kaynaklarında kullanılan fanlar, kullanıcılara sessiz ve stabil bir kullanım sunuyor.
 • Ergonomik Kablolama: Güç kaynakları bilgisayar içerisinde bağlantı ihtiyacı duyan tüm donanımlara güç iletiyor. Bu yüzden güç kaynağına birçok kablonun bağlanılması gerekiyor. FSP güç kaynağı modelleri, muadillerinin aksine incelikle tasarlanmış ergonomik bir yapıya sahip oluyor. Böylece kabloların bilgisayar kasaları içerisinde yarattığı karmaşa önlenmiş oluyor.
 • Yedekli Güç Kaynağı: FSP, bazı güç kaynağı modellerinde çift modüle yer veriyor. Bu modeller özellikle verilerin hayati önem taşıdığı sunucu bilgisayarlarında kullanılıyor. Çalışma sırasında modüllerden herhangi biri arızalanırsa tüm yükü diğer modül üstleniyor. Bu sayede arıza durumunda dahi bilgisayarla kapanmıyor ve veriler korunmuş oluyor.

FSP, Oyunculara Özel Güç Kaynakları üretiyor

Gelişen ve genişleyen oyun sektörüne FSP de uyum sağlıyor. Yan panelleri saydam olan bilgisayar kasalarının popülerleşmesiyle kullanıcılar yalnızca klavye ve fare gibi ekipmanlarını stiline değil bilgisayar donanımlarının stiline de önem gösteriyor. FSP, oyuncuların bu talebini karşılamak amacıyla RGB teknolojisine sahip güç kaynakları üretiyor. Bu modeller genellikle 700 ve 2000 aralığında Watt değerine sahip oluyor ve etkili soğutma için güç kaynaklarında hem fan hem de sıvı soğutma kullanılıyor. Sizler de yüksek performanslı, korunaklı ve uzun ömürlü bir güç kaynağına sahip olmak isterseniz FSP güç kaynağı modellerini tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Fsp Power Supply Fiyatları

19 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fsp Power Supply Psu
  2. Corsair Power Supply Psu
  3. Cooler Master Power Supply Psu
  4. Thermaltake Power Supply Psu
  5. Frisby Power Supply Psu
  6. Be Quiet! Power Supply Psu
  7. Everest Power Supply Psu
  8. Xigmatek Power Supply Psu
  9. Hadron Power Supply Psu
  10. Platoon Power Supply Psu
  11. Power Boost Power Supply Psu
  12. Aerocool Power Supply Psu
  13. Gametech Power Supply Psu
  14. Zalman Power Supply Psu
  15. High Power Power Supply Psu
  16. Rampage Power Supply Psu
  17. Cougar Power Supply Psu
  18. Seasonic Power Supply Psu
  19. Concord Power Supply Psu
  20. Rush Power Supply Psu
  21. Asus Power Supply Psu
  22. Elba Power Supply Psu
  23. Tx Power Supply Psu
  24. General Technic Power Supply Psu
  25. Sharkoon Power Supply Psu
  26. Silverstone Power Supply Psu
  27. Boost Power Supply Psu
  28. Dark Power Supply Psu
  29. Gamepower Power Supply Psu
  30. Gigabyte Power Supply Psu
  31. Inca Power Supply Psu
  32. GAMEMAX Power Supply Psu
  33. HP Power Supply Psu
  34. Hiper Power Supply Psu
  35. Quake Power Supply Psu
  36. Redrock Power Supply Psu
  37. Wozlo Power Supply Psu
  38. Adata Power Supply Psu
  39. Afox Power Supply Psu
  40. Bross Power Supply Psu
  41. Deep Cool Power Supply Psu
  42. Dragos Power Supply Psu
  43. Eyfel Power Supply Psu
  44. Fractal Design Power Supply Psu
  45. GCM Power Supply Psu
  46. Gameload Power Supply Psu
  47. Global Power Supply Psu
  48. IFM Power Supply Psu
  49. Necron Power Supply Psu
  50. Omron Power Supply Psu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Power Supply
  1. 750 W
  2. 150 W
  3. 350 W
  4. 400 W
  5. 500 W
  6. 600 W
  7. 700 W
  8. 1300 W
 7. Modüler Kablo Çıkışı
 8. Aydınlatma
 9. Verimlilik Sertifikası
 10. Verimlilik (%)
 11. Fan Çapı
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Fsp
DSACategoryId/2147483646/8/1012/fsp
Başa dön