Furkan Neşriyat tüm evlerde bulunması gereken ve bugüne kadar yapılan en detaylı çalışmaları ile desteklenen Kuran-ı Kerim’i sizlere sunmaktadır. Furkan Neşriyat 30 özellikli Kuran-ı Kerim evlerinizde bulunması gerekenlerin en başında gelir. Cami Boy Kuran-ı Kerim şamua kâğıdına ve baskısı renkli şekildedir. Üzerinde diyanet mühürü bulunur ve lüks ciltlidir. Furkan Neşriyat Namaz Öğreten Resimli Kitap sayesinde çocuklarınıza ve sevdiğiniz gençlerin namaza başlamasına yardımcı olursunuz. Furkan Neşriyat’ın mevlüt ve özel günlerde sunulan hediyelik olarak da kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilir.

Furkan Neşriyat Cami Boy ve Yazılı Kabe Deseni İle Kolay Okunan Kuran-ı Kerim

Özellikle yaşlı insanlar artık Kuran-ı Kerim’i kolaylıkla okuyabilirler. Furkan Neşriyat Kuran-ı Kerim büyük ve iri harfler ile yazılmıştır ve gözlük ile okumak zorunda kalmazsınız. Cami boy Kuran-ı Kerim’i kekelemeden, akıcı ve okunabilir bir şekilde rahat rahat hecelemek zorunda kalmadan okuyabilirsiniz. Harfler oldukça belirgindir. Bu Kuran-ı Kerim’in en önemli özelliklerinden biri de es kodlu olarak sizlere sunulmasıdır.

Gözlük İle Kuran-ı Kerim Okumaya Son

Kuran-ı Kerim’de bulunan her sayfanın üst köşesinde Arapça, en alt köşesinde ise Türkçe olarak meal bulunur. Furkan Neşriyat sesli Kuran olarak da adlandırılan Kuran-ı Kerim, üst düzey bir teknoloji ile hazırlanmış kodlara sahiptir. Kitapta bulunan bu kodları akıllı telefonun ile okuttuğunuz zaman sayfayı veya sureyi dünyaca tanınan ve ünlü olmuş hafızların seslerinden dinleyebilirsiniz. Sesli Kuranı Kerim Furkan Neşriyat ile birlikte artık sizlere ezberlemek ve öğrenmek büyük kolaylık sağlar. Cami boy Kuran-ı Kerim, normal orta boy olan Kuran-ı Kerim’lere göre en ve boya göre yaklaşık 3 kat daha büyüktür. Bu Kuran-ı Kerim’i elinize alıp okuduğunuzda diğer Kuran-ı Kerim’lerden farklı tasarımda olduğunu göreceksiniz.

Furkan Neşriyat Basımı Kuran-ı Kerim

Furkan Neşriyat basımı olan Kuran-ı Kerim’ler, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından kontrol edilir. Her basımdan sonra yer alan tüm cüzler tek tek kontrol edilir ve hatasızlığı onaylandıktan sonra mühürlenir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği Kuran’ı Kerim’ler, “Furkan Neşriyat 7 Özellikli Kuran-ı Kerim” ve “Furkan Neşriyat 10 saatte Kur'an Öğreniyorum”dur. Bu Kuran-ı Kerim’ler sayesinde siz ve sevdikleriniz rahatlıkla ezber yapabilir ve öğrenebilirsiniz. Furkan Neşriyat kitap fiyatları ve Furkan Neşriyat din kitapları çeşitlerine Hepsiburada üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

7 Özellikli Kuran-ı Kerim’i Neden Tercih Etmeliyim?

Furkan Neşriyat 7 özellikli Kuran sayesinde hiç Kuran okumadıysanız bile bu Kuran-ı Kerim ile rahatlıkla okuyabilirsiniz. En kolay Kuran hattı ile oluşturulmuştur ve kelime kelime anlamları mevcuttur. Türkçe yazımlar tecvid kurallarına uygundur. Bu sayede Furkan Neşriyat kitap satın alırken rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Kuran Kalemi İle Kuran Okumayı Öğrenebilir Miyim?

Elimizde bulunan kalemi Kuran-ı Kerim’in sayfalarına ayet numarası ya da sure başına tutarak ve devamında tuttuğumuz yerden başlayarak okunmasını sağlayabilirsiniz. Kutunun içinde bulunan kartele ile birlikte Kuran-ı Kerim i olmadan da okuma yapabilir ve dua kısmından istediğiniz duaları dinleyebilirsiniz. Furkan Neşriyat kalem Kuran, teknoloji sayesinde oluşturulan Kuran-ı Kerim kalemi kolay kullanımı sayesinde hafız seçme, ses kontrol ve meal dinleme gibi özellikleri sizlere sunar.

Cami Boy Kuran-ı Kerim ve 7 Özellikli Kuran-Kerim’in Özellikleri Nelerdir?

Cami boy Kuran-ı Kerim şamua kâğıdının üstüne renkli baskılı şekildedir ve üzerinde diyanet mührü mevcuttur. Yani Diyanet’ten içerik doğruluğu onayı almıştır. Kuran-ı Kerim’de karekod özelliği mevcuttur ve akıllı cihazlarınızdan kolayca okutabilirsiniz. Alanında ünlenmiş dokuz farklı hafız seçeneği ile Kuran-ı Kerim dinleyebilirsiniz. Furkan Neşriyat Kuranı Kerim 7 özellikli olup bunlardan bazıları kolay okunan, bilgisayar hatlı ve satır arası Türkçe okunuş olmasıdır. Bu Kuran-ı Kerim’leri seccadenizde okuyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Furkan Neşriyat

165 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Satıcı
  5. İndirimli Ürünler
  6. Sepette Kampanyalı Ürünler
  7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön