Fanatik Galatasaraylısınız, bütün maçlara gidiyor veya televizyondan izliyorsunuz. Cimbom'un hiçbir maçını kaçırmıyorsunuz. Galatasaray aşkı, sizin en büyük tutkunuz. Her maçta sarı kırmızı renklerin sevdalısı olarak arkadaşlarınız veya ailenizle çoluk çocuk stada gidiyorsunuz. Takımınızı yalnız bırakmıyor, tezahüratlarınızla futbolcuları destekliyor, motive ediyorsunuz. İşte size harika sarı kırmızılı atkı modelleri! Hem kendinize hem eşinize ve küçük taraftar olarak çocuğunuza bire tane alarak maçları daha canlı ve heyecanlı izleyebilirsiniz!
Hepsiburada.com online alışveriş sitesi, siz taraftarlara her zaman lazım olacak çok önemli bir ürün kategorisi sunuyor! Diğer Galatasaraylı taraftar ürünlerinin yanında maç izlerken ve günlük hayatta da kullanabileceğiniz taraftarın olmazsa olmazı atkı çeşitleri, kaliteli ve uygun fiyatlarla sunuluyor. Kundaktaki bebekten, çocuk, genç yaşlı her taraftarın farklı giysi ve aksesuarlarla sarı kırmızı renkleri taşıyabildikleri günümüzde, belki de bunların hepsinden daha öncelikli olarak edinmek isteyeceğiniz atkı kategorisindeki ürünleri çok beğeneceksiniz.
Maçınızı ister stadda, isterseniz televizyonda arkadaşlarınızla,  isterseniz de toplu halde cafelerde izleyin bu atkılardan birini mutlaka boynunuza sarmak  veya alnınıza bağlamak isteyeceksiniz. Skor yükseldikçe siz de atkılarınızı sallayarak zafer coşkusuna katılacaksınız. Kadın erkek, küçük büyük çevrenizdeki tüm sevdiklerinize hediye alabileceğiniz atkı çeşitlerini ailece gollerle coşarken ellerinizden düşüremeyeceksiniz. Sepetinize ekleyebilirsiniz!
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Galatasaray Atkısı Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 48 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/27007679/23000/23011/358556