Tulum

Galatasaray Bebek Tulumu

Galatasaraylı anne ve babaların takım sevgilerini bebeklerine yansıtmak üzere satın aldığı bebek ürünleri çeşitli malzemelerden imal edilmektedir. Pek çok marka tarafından tasarlanan ve pek çok malzeme kullanılan bu ürünler hassas ve doğal yapıya sahiptir. Özellikle sarı ve kırmızı renklendirmeleri sağlıklı ve bebeğe zararı olmayan malzemelerden elde edilmiştir. Anne ve baba olmanın heyecanıyla beraber ebeveynlerin üzerinize de pek çok sorumluluk yüklenmektedir. Temel ihtiyaçlarının yanı sıra keyfi bir şekilde alınabilecek bebek ürünleri vardır. Bu ürünler arasında ise hastaneden çıkış seti, tulum ve zıbın gibi ürünler vardır. Yeni doğan bebekler için hastane çıkışı ürünleri mutlaka olması gereken ürünler arasındadır. Hastane çıkışı kıyafetleri içerisinde bulunan pek çok kıyafet aynı tarzda olsa da siz farklı bir tasarım isteyebilirsiniz. Özellikle bir takım fanatiğiyseniz bebeğinize de takımınızın ürünlerinden almak isterseniz. Galatasaray bebek ürünleri, takımlarına olan bağlılıklarını bebeklerine de aşılamak isteyen ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle yeni doğan bebeklere özel tasarlanan birbirinden ilginç modelde Galatasaray bebek forma modelleri bulunmaktadır. Ürünler yalnızca forma şeklinde değil; tulum, zıbın, kapüşonlu ve hasta çıkışı takımları olarak çeşitlenmektedir. Özellikle Galatasaray bebek tulumu sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bebeğinizi iç kıyafetlerden dış giyim ürünlerine kadar sarı kırmızı renkler içerisinde görmek isterseniz eğer Galatasaray bebek ürünlerine bakabilirsiniz. 

Galatasaray Bebek Tulumu Modelleri ve Çeşitleri

Galatasaray bebek giyim ürünleri pek çok ürün çeşitliliğine sahiptir. Takım halinde satılan ürünler kadar tek tek satışa sunulan ürünlerde bulunmaktadır. Mesela; hastane çıkışı seti içerisinde patikli pantolon, önlük, eldiven, zıbın, patik, şapka gibi pek çok ürün yer almaktadır. Bu ürünleri hem kendi bebeğinize alabilir hem de yeni doğum yapmış birine hediye edebilirsiniz. Galatasaray bebek zıbın en çok tercih edilen modeller arasında bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında tek başına giydirmek için yeterli olan zıbınlar bebeklere sevimli bir hava katmaktadır. Zıbınlar tek satıldığı gibi içerisinde iç zıbın, kolsuz atlet, body, mendil ve battaniye bulunan setler de bulunmaktadır. Galatasaray ürünleri kaliteye ve ürün sayısına göre farklı kategorilere ayrılabilmektedir. 

Bebek Galatasaray takımı bebeklerine takım sevgisini aşılamak isteyen ebeveynlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin içeriğinde öne çıkan ürünler arasında Galatasaray bebek forma takımları dikkat çekmektedir. Sarı ve kırmızı takımın renklerini içeren bu setin içerisinde üst forma yer almaktadır. 0-3 ay, 3-6 ay ve 6-9 ay bebekler için uygun seçeneklerden bebeğinizin ayını göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Bebek yeni doğmuş ise Galatasaray yeni doğan setini alarak pek çok ürüne set halinde sahip olabilirsiniz. Yeni doğan set içinde bulunan ürünler ve aksesuarlar ürünlerin sayısına göre farklılık gösterebilmektedir. Mesela, yeni doğan setiyle hastane çıkışı takımı genel olarak bakıldığında aynı parçaları içermektedir. Yeni doğan setinin içinde önlük, eldiven, zıbın, kısa kollu body, patikli pantolon gibi ürünler vardır. Aynı takımlar adede ve ürünlere göre farklı olabilmektedir. Bu setlerden tercih ederken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Galatasaray bebek ürünler içinde yer alan zıbınlar özellikle tercih edilen ürünlerden biridir. 

Kullanışlı ve Şık Galatasaray Bebek Ürünleri 

Galatasaray tulum ve zıbınlarının içerisinde kanserojen madde bulunmadığı gibi; nikel benzeri elementler de yer almamaktadır. Bebeğe hangi ürünü tercih ederseniz edin, mutlaka doğal ve sağlıklı malzemelerden üretildiğini unutmamalısınız. Bunun yanı sıra, Galatasaray bebek uyku seti, zıbın, forma vb. ürünleri mevsimleri baz alarak tercih etmeniz için pek çok kumaş yapısında üretilmektedir. Yani yaz ayları için sıfır kollu ve kısa kollu ürünler ince yapıda üretilirken; kış aylarında daha kalın yapıda ve uzun kollu olarak üretilmektedir. Galatasaray bebek uyku tulumu, yaz ve kış aylarında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle yeni doğan bebeklerde çok sık kıyafet değişimi yapıldığı için tek parça olan tulum ve zıbın pratik kullanım sağlamaktadır. Eğer siz de zorlanıyor ve sıklıkla kıyafet değişimi yapmak zorunda kalıyorsanız Galatasaray bebek zıbını satın alabilirsiniz. Galatasaray zıbın tasarımları hem erkek bebekler hem de kız bebekler için uygundur. Bebeğinizin kaç aylık olduğunu ve yapısını göz önünde bulundurarak Galatasaray bebek ürünlerinden seçim yapabilirsiniz. 

Galatasaray Bebek Tulumu Fiyatları 

Galatasaray bebek giyim ürünlerinin fiyatları kaliteye ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ürünler set halinde satılabildiği gibi tekli olarak da satışa sunulmaktadır. Bu durum ise fiyatın değişmesine enden olmaktadır. Ayrıca ürünler farklı markalar tarafından üstün kalitede üretildiği için fiyat epey değişmektedir. Ancak her ebeveyn kendi bütçesine uygun olacak Galatasaray bebek ürünlerinden bulabilmektedir. Galatasaray bebek ürünlerini kendi bebeğiniz için tercih edebileceğiniz gibi doğum yapan yakınlarınıza da hediye edebilirsiniz. Özellikle Galatasaraylı yakınlarınız böyle bir hediye ile çok mutlu olacaktır. Ürünlerin çoğu özel kutularda titiz bir şekilde paketlendiği için mükemmel bir hediye olmaktadır. Ürünleri fiyatları ise tekli ya da set halindeki ürün tercihlerine göre farklılık göstermektedir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz bir tulum ise birbirinden farklı tulum ve zıbınlar içerisinden tercih yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra yeni doğan bebekler için Galatasaray bebek çorapları, patikleri veya bebek tişörtleri bulunmaktadır. Bu ürünler bebeklere çok yakışacak ve sevimli bir görünüm kazanmalarına olanak sağlayacaktır. Üstelik birbirinden kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretildiği için bebeğinize hiçbir zararı olmayacaktır. Farklı tasarıma sahip olan ürünlerden isterseniz eğer eğlenceli figürlerdeki Galatasaray bebek ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu ürünler bebeğinizin tarzınıza mizahi bir dokunuş yapacak niteliktedir. Galatasaray tulum ve zıbın modelleri isterseniz sade isterseniz daha renkli ve gösterişli tasarımlara sahip olan modellerden seçebilirsiniz. Bebeğinize uygun olabilecek boyutta ve tasarımda modeller vardır. 3-6 ay, 6-9 ay, 9-12 ay gibi kategorilere ayrılan ürünleri filtreleyerek seçim yapabilirsiniz. Galatasaray bebek zıbını, tulumu, çorabı, forması ve daha pek çok tasarımdaki ürünleri zevkinize göre seçerek bebeğinize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Galatasaray Bebek Tulumu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Galatasaray bebek ürünleri pek çok marka tarafından üretildiği için kıyafetler farklı özelliklere, boyutlara ve kaliteye sahip olabilmektedir. Bu noktada bebeğinizin sağlığı ve konforu için kaliteli malzemelerden üretilen modellere yönelmenizde fayda vardır. Bunun yanı sıra, ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapmalısınız. Tek alabileceğiniz gibi içerisinde zıbın, tulum, forma, çorap, şapka ve daha pek çok seçeneğin bulunduğu setlerden de tercih edebilirsiniz. 

Galatasaray Bebek Tulumu Kaç Yaşa Uygundur?

Galatasaray bebek tulumu modelleri pek çok yaş grubuna hitap etmektedir. 0-3 ay, 3-6 ay, 6-9 ve 9-12 ay bebekler için üretilen modeller vardır. Bu noktada bebeğinizin kaç aylık olduğunu göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. 

Galatasaray Bebek Tulumu Kaliteli midir?

Galatasaray bebek tulumları bebeklerin sağlığı ve konforu düşünülerek doğal malzemelerden imal edilmektedir. İçerisinde herhangi bir kanserojen madde, sağlıksız renklendirici vb. ürünler yer almamaktadır. Bu durum ise bebeğinizin sağlıklı ve konforlu bir biçimde kıyafetlerini giyebilmesine olanak sağlamaktadır. Galatasaray bebek tulumu ve diğer ürünler için bildiğiniz markaların ürünlerine yönelmek çok sağlıklı bir seçim olacaktır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Galatasaray Bebek Tulumu

2 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?