Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gamepower Tinker Siyah 7.1 V2 Oyuncu Kulaklık

Gamepower
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483646/3013120/18/520/60004548

Gamepower Tinker siyah 7.1 V2 oyuncu kulaklık modeli oyunseverleri memnun edecek pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Çevresel ses çıkışlı ürün ile müzik dinlemek ve film seyretmek son derece keyifli oluyor. Ses izolasyonu, dış kaynaklı gürültüleri ortadan kaldırırken özel tasarım titreşim teknolojisi, detaylı seslerin daha net biçimde algılanmasını sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü ses sürücülerinden güç alan kulaklık, bas ve tiz seslerinin aktarımı konusunda da son derece iyi iş çıkarıyor. Kaliteli donanımın yanı sıra fark yaratan bir diğer unsur da ürünün tasarımı oluyor. RGB aydınlatmalı kulaklık serisinin fiziksel yapısı hem ses performansını artırıyor hem de konforlu kullanım sağlıyor.

Surround Teknolojili Oyuncu Kulaklığı

Gamepower Tinker V2 kulaklık modeli işitsel içerikleri en iyi şekilde duymanızı önceliyor. Kulak çevreleyen kulak üstü kulaklıkta, 7.1 sanal surround ses teknolojisine yer veriliyor. Bu çevresel ses tasarımı sayesinde oyun evrenindeki seslerin hangi yönden geldiğini anlamanız kolaylaşıyor. Örneğin, sol alttan gelen bir ayak sesi, sol kulaklık modülünün alt bölümünden duyuluyor. Böylece oyunlardaki rakiplerinizi daha onlar görünmeden fark etmeniz mümkün oluyor. Surround kulaklık, oyunlarda olduğu gibi videolarda, müziklerde ve hareketli görüntü işleme uygulamalarında da yüksek performans sunuyor.

Gamepower Tinker Kulaklığın Teknik Özellikleri

  • Gamepower gaming kulaklık uzun kablolu yapısı ile rahat bir kullanıma sahip. 230 cm uzunluğundaki kablo sayesinde kullanıcılar, kulaklık takılı hâldeyken özgürce hareket edebiliyor.
  • Oyunlar için özel olarak geliştirilen ürün Windows, Xbox ve PlayStation desteği ile geliyor. Hem oyun konsollarında hem de bilgisayarlarda kullanılabilmesi, ürünün işlevselliğini artırıyor.
  • USB bağlantı türünü kullanan oyuncu aksesuarı, USB Type A bağlantı tipini destekliyor. Uyumlu konnektöre bağladığınız anda kulaklığı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Tinker V2 kulaklıkta esnek yapılı mikrofon yer alıyor. Kumanda üzerinden kontrol edilebilen mikrofon sayesinde sesiniz karşı tarafa anlık olarak iletiliyor.
  • Oyun oynarken ya da mobil hâldeyken kulaklığı zahmetsizce komuta edebilmeniz adına uzaktan kumanda özelliğine yer veriliyor. Kolayca erişebileceğiniz konumdaki kumanda üzerinden ses ve mikrofon kontrolleri yapabilirsiniz.

Ses Performansını Artıran Teknolojik Detaylar

Kablolu gaming kulaklık, ses yalıtımı ve titreşim özellikleri ile bir adım öne çıkıyor. Maksimum ses izolasyonu sağlayan kulak pedleri, çevredeki gürültülerin size ulaşmasını engelliyor. Pasif gürültü önleyici sayesinde harici sesler konsantrasyonunuzu bozmuyor, oyun atmosferine odaklanmanız kolaylaşıyor. Rakipleriniz karşısında üstün konumda olmanız adına, üründe özel titreşim desteği bulunuyor. Titreşim teknolojisi; derinden gelen, ayrıntılı sesleri daha net ve hızlı idrak etmenizi mümkün kılıyor. Gamepower V2 kulaklık, yüksek çözünürlüklü ses aktarımı sağlayan 50 mm neodimyum sürücüleri kullanıyor. Ses kalitesini ideal şekilde optimize eden sürücüler, sesin dengeli aktarımında da önemli rol oynuyor. 50 mm çapındaki sürücüler 32 Ohm empedans değeri, 113 dB hassasiyet ve minimumdan maksimuma 20 Hz / 20 kHz frekans aralığı özellikleri ile destekleniyor.

Sağlam, Kaliteli ve Şık Bir Kulaklık

Gamepower kablolu kulaklık modern ve estetik tasarımı ile göz dolduruyor. Yüksek renk gamına sahip RGB aydınlatma hem diğer gaming aksesuarlarınız ile uyumlu bir yapı sergiliyor hem de oyun evrenlerine daha kolay adapte olmanızı sağlıyor. Ergonomik kafa bandı yastığı ve kulaklık pedleri uzun oyun seanslarınızda sizi yormuyor. Kulaküstü oyuncu kulaklığında yer alan 20 Hz ila 20 kHz frekans aralığındaki dahili mikrofon aksesuarı da esnek yapısı ile rahat bir kullanım vadediyor. İnteraktif oyunlar ve canlı yayın akışları sırasında net ses aktarımı sağlayan mikrofon, kulaklığın kullanım alanını doğrudan genişletiyor. Hafif fakat sağlam materyallerden imal edilen ürün, önerilen şekilde muhafaza edildiğinde uzun süre boyunca oyunlarınızda sizlere eşlik ediyor. Gamepower Tinker siyah 7.1 V2 oyuncu kulaklığı fiyat, işlevsellik ve dayanıklılık anlamında kullanıcıların beklentisini karşılamayı başarıyor.


Gamepower Tinker Siyah 7.1 V2 Oyuncu Kulaklık
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön