Modern görünümlü yeni nesil mouse çeşitleri dış dizaynları ile olduğu gibi donanım nitelikleri ile de kullanıcıların beğenisini topluyor. Oyuncu mouse’ları ele uygun ergonomileri ile kolay kullanım sunuyor, fonksiyonel yapıları sayesinde oyunlarda avantaj sağlıyor. Gamepower Ursa ve Gamepower Bane başta olmak üzere dikkat çeken bilgisayar ekipmanlarına imza atan marka oyun severlerin beklentilerini iyi derecede karşılıyor. Çoklu işlev özellikli tuş ve butonlar hız ve verimliliği artırma amacına hizmet ediyor. Gamepower Mouse Fiyatları da ürünün niteliklerine oranla uygun bir satın alım olanağını sizlere sunuyor.

Üst Düzey Bir Oyun Deneyimi

 • Gamepower gaming mouse modelleri el yapısına uygun kalıbıyla konforu artırıyor. Elin pençe duruşuna tam oturan farelerin yan alanları kullanımı kolaylaştırırken, özel üst bölgede yer alan birimlere sorunsuzca erişiliyor.
 • Uzu oyun seansları sevenlerin beklentileri çerçevesinde tasarlanan oyuncu mouse’ları terlemeye dayanıklı üst yüzeyleri ile ideal bir iskelet sunuyor. Terletmeyen yapı da dikkat ve hedef belirleme gerektiren durumlarda oyuncuların avantajlı konuma geçmesine katkı sağlıyor.
 • Faklı oyun türlerinde yüksek performans ve işlevsellik sağladığı kullanıcı yorumları ile de belli olan mouse çeşitleri rekabetçi oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyor. Oyun içi araç seçimi, seçilen araçların doğru kullanımı, hızlı araç değiştirme kısa sürede yapılabiliyor.
 • Algılama hızı son derece yüksek olan sensörler sayesinde fare kullanımı çok daha keyifli bir hal alıyor. Doğruluk değeri fazla olan akıllı izleme teknolojisi her tıklama sayısını izliyor. Böylece örneğin uzun menzilli zarar vermeniz gereken oyun türlerinde tek bir bakışta en doğru tıklama yapılabiliyor. 
 • Gamepower mouse’lar kabuk tasarımları ile yenilikçi tarzını gözler önüne seriyor. Yapışık tip kabuk dizaynına sahip olan mouse modellerinde yer alan switch alanı hataya yer bırakmıyor. Örneğin taşlama işleminden geçirilen yüzeyli switch kullanıcıya ultra kolay kontrol edilebilir bir mouse sunuyor.
 • Tıklama duyarlılığı yüksek mouse’lar ile hiçbir imleç hareketi boşa geçmiyor. Ayrıca Yüksek tıklama ömürlü butonlara sahip olan bu oyuncu fareleri sizlere uzun süre kullanım olanağı da sunuyor.

Performansınızı ve Verimliliğinizi Maksimize Edin

Fare kullanım standartları üzerine çalışan ekibin işçiliğini içeren ürünler farklı el boyutlarına rahatlıkla uyum sağlıyor. İçbükey ve dışbükey özel kaymaz doku ellerin her iki yanında yer alıyor ve el kaymalarının önüne geçiyor. Böylece her oyun türü için kullanıyor. Hızlı tepki süresine sahip switcher’ların 20 milyon kez tıklama ömürlü olanları dayanıklılığı önceleyen oyun severleri cezbediyor. Ultra hızlı hareketler içeren oyunlarınız için yüksek DPI değeri ve ekstra hassas sensör içeren modeller üretiliyor. Fazla tuş seçeneği arayan profesyonel oyuncular için programlanabilir tuşlu mouse’lar işlevsel oluyor. Kullanıcı oyuna hakimiyetini artırmak adına bu düğmeleri kişiselleştirebiliyor. Örneğin 7 adet özelleştirilebilir tuşu bulunan Gamepower Ursa fare modelinin bu tuşlarına dilediğiniz silahları atayabilir ve silah seçimlerini daha hızlı ve doğru yaparak rakiplerinize karşı üstünlük elde edebilirsiniz.

Stilistik Gaming Mouse Çeşitleri

Gamepower mouse’lar modern teknolojilerle harmanlanması bir yana son oyun modasındaki trendleri de bünyesinde barındırıyor. Özel RGB aydınlatmalı gaming fareler kaliteli ve şık olmasını yanı sıra farklı ve modern bir görünüm de sunuyor. Oyuncuların severek kullandığı bu özel aydınlatmalı bilgisayar ekipmanları sizlere tarzınızı mouse üzerinden dışa vurma olanağı tanıyor. Donanım ve butonları da dahil tüm parçaları özenle seçilen ve kaliteli işçilikle bir araya getirilen Gamepower mouse’lar oyun için ekipman düşünenlerin favorileri arasında yer alıyor. Oyun deneyimini artıran Gamepower mouse’lar arasından dilediğinizi tercih edin ve oyun dünyasının en iyileri arasındaki yerinizi alın.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gamepower Mouse Fiyatları

9 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Gamepower Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Buyfun Mouse
  10. Inca Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. Asus Mouse
  16. A4Tech Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. MF Product Mouse
  21. Concord Mouse
  22. Corsair Mouse
  23. PolyGold Mouse
  24. Xiaomi Mouse
  25. Flaxes Mouse
  26. Redragon Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Preo Mouse
  31. Promate Mouse
  32. SteelSeries Mouse
  33. Avec Mouse
  34. Cooler Master Mouse
  35. Polosmart Mouse
  36. AOC Mouse
  37. Thunder Wolf Mouse
  38. Ajazz Mouse
  39. Cougar Mouse
  40. MSI Mouse
  41. Zowie Mouse
  42. Hiper Mouse
  43. Roccat Mouse
  44. Rush Mouse
  45. Ywyt Mouse
  46. Classone Mouse
  47. Sonia Mouse
  48. Thermaltake Mouse
  49. Winnboss Mouse
  50. CBTX Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Optik
  2. Toplu
 9. Renk
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Satıcı A-Z
 • Marka Gamepower
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/gamepower
Başa dön