Sadece eğlence amaçlı değil yapılan birçok turnuvalar sayesinde de öne çıkmayı başaran bilgisayar oyunları, günümüzün elektronik sporlarından biridir. Buna benzer birçok etkinlikte yer almak için yeteneğinizin yanı sıra bilgisayarınızın hızlı olmasına, kaliteli bir mouse ve mouse pad’e ihtiyacınız vardır. Gamepower Mouse Pad modelleri, oyun sırasında kullanıldığı gibi aynı zamanda iş yeri ve okullarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Oyuncuların Performansını Artıran Mouse Pad Modelleri

 • Mouseların sert zemin üzerine temas etmesini önleyen Gamepower mouse pad’ler, fareyi daha rahat hareket ettirmenizi sağlar.
 • Lazer ya da optik ışınları en başarılı şekilde geri bildirim verir, günlük kullanım ve oyunlar için gereken performansı üst seviyede gösterir.
 • Klasik mouse pad modellerine göre farklı tasarımlarda olan Gamepower mouse pad’leri, değişik boyutlarıyla oyuncunun hareket gücünü tanımasına yardımcı olur.
 • Gelişmiş özelliklere sahip bu mouse pad’ler, özel tasarımı ve ergonomik yapısıyla oyuncuları motive eder. Oyun sırasında oldukça aktif olmanızı sağlar ve başarılı olmanız için katkıda bulunur.

Ergonomik Tasarımıyla Konforlu Kullanım İmkânı

Bilgisayar oyunlarına ilgi duyan kişiler için ufak detayların bile önemi büyüktür. Oyun tutkunlarıyla bütünleşen oyuncu mouse'ları, uzun süre kullanım gösterebilmeleri için iyi bir mosue pad’e ihtiyaç duyarlar. Çünkü mouse'ların taban kısmında yer alan özel yapıdaki ayakları, sert zeminlerde kullanıldığında kısa sürede çizilmeye başlar ve mosue’un kullanıcıya sağlaması gereken hassasiyet performansı oldukça azalır. Çoğunlukla yumuşak dokudaki malzemelerden üretilen Gamepower mouse pad’leri, farenin tabanına zarar vermez ve oyuncuların uzun yıllar kullanabilmesine imkân tanır.

Yüksek DPI özelliğine sahip mouse'ları kullanabilmek için hassasiyeti öne çıkaran yumuşak bir zemin gereklidir. Böylece mouse rahatça hareket ederek kullanımı kolaylaştırır. Gamepower mouse pad modelleri, gerçekleştirilen LAN etkinlikleri ve oyun turnuvaları için idealdir. Hafif olmasıyla kolay taşınabilir olan bu mouse pad’ler, toz ve sudan etkilenmeyen özel dokusunu her açıdan hissettirir. Mouse pad kullanılmadığında zemindeki tüm tozlar farenizin ayaklarına yapışır ve kısa zaman sonra yeterli gücü gösterememeye başlar. Bu nedenle kolayca temizlenen mouse pad’leri tercih ederek bunun gibi sorunlar yaşamaktan kurtulabilir, Gamepower mouse pad fiyatları ve modelleri arasından doğru ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Genellikle kauçuk malzemeden üretilen Gamepower mouse pad’ler, düz bir zemin üzerine yerleştirilerek farenin kontrollü bir şekilde yönetilmesini sağlar. Aynı zamanda uzun süre devam eden oyunlarda elin sert yüzeye temas etmesini önler. Bilek ağrılarının önüne geçer ve konforlu tasarımıyla oyuncuların ilk tercihlerinden biri olur. Oyun esnasında oluşan yüksek aksiyona karşı mouse’un kaymasını tamamen engeller. Birçok oyunca mouse ile hızlı bir şekilde karakteri yönetmek gerekmektedir. Bu noktada oyuncu mouseları detaylı birçok özellikleri arasında yer alan optik ve lazer tarama desteği, sert zeminlerde tam performans sağlamayabilir. Böylelikle oyuncular için özel olarak üretilen Gamepower mouse pad’ler, yine oyuncular için tasarlanan mouselar ile uyumlu şekilde hareket ederler. Bunun yanı sıra, mosuse’un hareketlerini bilgisayara gönderen lazer algılayıcıların sinyallerini en iyi şekilde yorumlanmasına izin verir. Bu sayede oyun içerisindeki karakterinizi yönetebilmeniz kolay hale gelir. Gamepower mouse pad modelleri, sadece oyuncular için değil aynı zamanda bilgisayar üzerinden tasarım yapan profesyonellerin de tercih ettiği bir üründür. Mosue yardımıyla yapılan çizimlerde yüksek bir hassasiyet gereklidir. Bu nedenle mouse ve mouse pad uyumu çok önemlidir. Uyum sağlamadığında mouse imleci sizin dışınızda hareket ederek istediğiniz çizim kalitesine ulaşmanızı engeller. Mouse modelinize en uygun bir mouse pad seçerek en konforlu şekilde kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gamepower Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

5 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Gamepower Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. SteelSeries Mouse Padleri
  4. Razer Mouse Padleri
  5. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  6. Wuw Mouse Padleri
  7. KUPA KRALI Mouse Padleri
  8. Happy Hours Mouse Padleri
  9. 2K Dizayn Mouse Padleri
  10. GameBoss Mouse Padleri
  11. Onartem Mouse Padleri
  12. Buyfun Mouse Padleri
  13. Flip Ped Mouse Padleri
  14. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  15. E-Hediyeci Mouse Padleri
  16. Appa Mouse Padleri
  17. İyi Fikirler Mouse Padleri
  18. Officekup Mouse Padleri
  19. fotografyabaskı Mouse Padleri
  20. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  21. Tucano Mouse Padleri
  22. XRades Mouse Padleri
  23. Addison Mouse Padleri
  24. KayaTech Mouse Padleri
  25. Daytona Mouse Padleri
  26. TKZ Mouse Padleri
  27. Ankaflex Mouse Padleri
  28. GamingPadci Mouse Padleri
  29. Londo Mouse Padleri
  30. Rampage Mouse Padleri
  31. Cyber Mouse Padleri
  32. MF Product Mouse Padleri
  33. Bubm Mouse Padleri
  34. Ednet Mouse Padleri
  35. Frisby Mouse Padleri
  36. Promate Mouse Padleri
  37. Trust Mouse Padleri
  38. Vizyon Mouse Padleri
  39. Elba Mouse Padleri
  40. Gamingburada Mouse Padleri
  41. Linea Mouse Padleri
  42. Nur Home Mouse Padleri
  43. Tx Mouse Padleri
  44. Bloody Mouse Padleri
  45. HP Mouse Padleri
  46. Inca Mouse Padleri
  47. KKmoon Mouse Padleri
  48. Kingston Mouse Padleri
  49. OEM Mouse Padleri
  50. Check Mouse Padleri
  51. Helixsun Mouse Padleri
 4. Renk
 5. Türü
 6. Satıcı
 • Marka Gamepower
DSACategoryId/2147483646/42/29/gamepower
Başa dön