Bilgisayar donanım bileşenleri ve özellikle, anakart ve ekran kartları söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen markaların başında yer alan Gigabyte, özgün tasarımlarıyla öne çıkıyor. Kurulduğu 1986 yılından bu yana, teknoloji tutkunlarının beklentileri doğrultusunda ürün gamını şekillendiren ve efektif çalışırken yüksek performanstan taviz vermeyen çözümler geliştiren marka, dünyanın önde gelen grafik yongası üreticileri NVIDIA ve AMD ile iş birliğini sürdürüyor. Her iki markadan aldığı grafik yongalarını, mühendislik deneyimlerimden hareketle hem tasarım hem de işlevsellik noktasında hayranlık uyandıran ekran kartlarına dönüştüren Gigabyte, giriş segmentinden üst-uç seviyeye kadar pek çok modele imza atıyor.

Oyunların Büyülü Dünyasına Gigabyte Ekran Kartlarıyla Tanıklık Edin

- Kullandığınız masaüstü bilgisayarın anakartındaki PCI-E slotlarına kolaylıkla takabileceğiniz modelleri, gereksinim duydukları 6, 8 ya da 6+8 pin güç girişleriyle besleyerek tam performanslı kullanabilir, oyunlarınızı Full HD ve üstü çözünürlüklerde deneyimleyebilirsiniz.

- Fanlı tasarımla gelen ekran kartları, oyunların yarattığı yüke göre fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilse de siz, edindiğiniz Gigabyte ekran kartının fan devir hızını, markanın geliştirdiği yazılımlarla değiştirebilirsiniz.

- RGB LED aydınlatmayla donatılarak bilgisayar kasanızın içinde etkileyici bir atmosfer oluşturabilen modellerin aydınlatmalarını yine Gigabyte’ın yazılımlarıyla özelleştirebilir, ilgili ışıkların anakart, bellek, işlemci soğutma ünitesi gibi birimlerle eş zamanlı ve aynı renklerde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

- Grafik işlem birimi fabrika çıkışlı olarak hız aşırtmalı gelen ekran kartlarıyla standart hızlara sahip modellere oranla daha yüksek performans alabilir, ekran kartının güç ve soğutma değerlerini dikkate alarak modellerin çalışma frekansını elle de artırıp azaltabilirsiniz.

- Gigabyte’ın bazı ekran kartlarının desteklediği, NVIDIA’nın SLI ve AMD’nin CrossFire teknolojilerinden yararlanarak iki adet aynı model ekran kartını bilgisayarınıza takabilir, oyunlardaki kare/saniye oranlarını yükseltebilirsiniz.

- Kripto para madenciliğiyle ilgileniyor ve çeşitli yöntemlerle çok sayıda ekran kartı kullanarak kazı işlemleri yapmayı hedefliyorsanız, Gigabyte’ın hazırladığı mining ekran kartlarını değerlendirebilir, ilgili çözümlerin sağladığı performansla kazı işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz.

Gigabyte Ekran Kartları En Yeni Grafik Teknolojilerini Bulunduruyor

NVIDIA ve AMD olan partnerliğini uzun yıllardır devam ettiren Gigabyte, her iki markanın en güncel grafik yongalarını ilk elden edinerek özelleştirilmiş PCB ve soğutma çözümlerini kullanarak yüksek performanslı ekran kartlarına hayat veriyor. Teknoloji ve oyun tutkunlarının dikkatini çeken, Gigabyte’ın donanım bileşeni özelindeki alt markalarına atıfta bulunan tasarım ayrıntılarıyla fark yaratan modeller, kurulum aşamasının ardından oyuncuların en iyi oyun deneyimini yaşayabilmelerine yardım ediyor.

Yüksek kaliteli devre bileşenleriyle hazırlanan ve uzun soluklu oyun seanslarında bile stabilitesini muhafaza eden ekran kartları, etkin soğutma özellikleriyle herhangi bir bileşenin aşırı ısınmamasını mümkün kılıyor. Genel itibarıyla serin ve sessiz çalışan Gigabyte ekran kartları, NVIDIA ve AMD’nin güncel grafik yongalarında yer alan dinamik hız aşırtma imkânlarını da mükemmel şekilde kullanmalarına yardım ediyor. Serin çalışan modeller, grafik yongasının hız aşırtma üst sınırlarına rahatlıkla ulaşmasına ortam hazırlıyor ve oyuncular, çok daha yüksek kare/saniye oranlarında oyun oynamanın keyfini çıkarıyor.

Donanım tarafındaki maharetlerini yazılım cephesinde de sergileyen Gigabyte, gerek hız aşırtma gerekse donanım yönetim araçlarıyla ekran kartı özelliklerinin, oyuncular tarafından kişiselleştirilebilmesine olanak veriyor. NVIDIA ve AMD tarafından yayınlanan sürücüler de ilgili modellerin performanslı çalışmasını mümkün kılarken çeşitli görüntü iyileştirme ve değiştirme özelliklerine kavuşmalarını sağlıyor.

Sahip oldukları grafik yongası, bellek kapasitesi, tasarım, soğutma özelliği ve diğer unsurlara bağlı olarak Gigabyte ekran kartı fiyatları arasında farklılıklar oluşuyor. Pasif soğutmayla hazırlanan giriş seviyesi ürünler, erişilebilir fiyat aralıklarında yer alırken çok fanlı veya sıvı soğutmayla desteklenen modeller, daha yüksek fiyatlardan alıcı buluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gigabyte Ekran Kartı Fiyatları

65 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Grafik Bellek
Toplam 24 / 65 ürün
DSACategoryId/2147483646/8/204/gigabyte