Kayak ve snowboard sporuyla uğraşanlar için gözlük seçimi, göz sağlığı açısından büyük önem taşır. Hepsiburada.com’un kayak gözlükleri kategorisi, farklı model ve marka seçenekleri ile onlarca kayak gözlüğünü kapınıza kadar getiriyor.

Bu kategoride; kayak yaparken oluşabilecek çarpmalara karşı çizilmez lensli gözlükler, zeminden yansıyan ışınlara karşı gözleri koruyan UV ve mavi ışın korumalı gözlükler, geniş açılı oval lensli gözlükler, kask uyumlu gözlükler; çift lensli, ışık koşullarına otomatik olarak uyum sağlayan lenslere sahip gözlükler; ter, su ve kirden kolaylıkla temizlenen kaplamalara sahip gözlükler, objektifin konforu için hava sirkülasyonu sağlayan havalandırma kanalları olan gözlükler, sisli havalarda bile performansınızın etkilenmemesini sağlayan özel cam yüzey ve buğulanmayı önleyen malzemeden üretilmiş gözlükler bulabilirsiniz.
Ayrıca, çocuk sporcular için özel olarak tasarlanmış kayak ve snowboard gözlükleri, güneşli ve kötü hava koşulları için çift lens alternatifi sunan gözlükler, her türlü spor için uygun spor gözlükleri ve çarpma anında şok direnci sağlayan gözlükler de bu kategoride bulabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.
Hepsiburada.com’un kayak & snowboard kategorisinde gözlüklerin yanı sıra, kar botlarından montlara, pantolonlardan eldivenlere, maske ve berelerden aksesuarlara kadar onlarca ürüne ulaşabilirsiniz. Evolite, Uvex, Cebe ve Swiss, gözlükler kategorisinde bulabileceğiniz markalardan bazıları. Siz de hepsiburada.com garantisi ile gözlük seçmek için hemen kategorimizi ziyaret edin.

Kayak Gözlükleri

168 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Electric
  2. Cebe
  3. Marker
  4. Uvex
  5. Dragon
  6. Evolite
  7. Roxy
  8. Quiksilver
  9. Shred
  10. Wed'Ze
  11. Swiss Eye
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Beden
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/80096006/22001697/60004382/60004379
BAŞA DÖN