Kişisel bakım ürünlerinden olan saç kurutma makineleri, teknik özelliklerden çalışma perofmansına kadar birçok farklı model ve marka seçeneğiyle bulunabilir. Grundig markasının saç kurutma makineleri, profesyonel ve güçlü seriler ile alıcı karşısına çıkar. Çalışma gücü, kontrol şekli ve fonksiyonel özellikleri ile farklı kullanıcılara hitap eden ürünleri inceleyebilir, ihtiyacınıza cevap veren farklı modellere erişebilirsiniz. 

Grundig Saç Kurutma Makinesi Serileri

Grundig markasının saç kurutma makineleri arasında Sensör, Hero, Touch Control, Profesyonel, Seyahat gibi seriler bulunur. Sensör serisi, saç sıcaklığını ölçerek saçınız için en uygun sıcaklığı otomatik ayarlayan ürünleri kapsar. Saçı fazla ısınmanın etkilerinden koruyan modeller, başta ideal kurutma derecesi ile fark yaratan birçok özellik taşır. Touch Control serisi dokunmatik tuşları ile dikkat çekerken Hero serisi hava çıkış gücü ile profesyonellere hitap eden bir üründür. Markanın profesyonellere hitap eden diğer bir modeli Profesyonel Line serisidir. Güçlü motoru ile uzun süre çalışmaya dayanıklı olan seri, kullanım açısından üstün özellikler taşır. Seyahat tipi makineler arasına ise katlanabilir ürünler dikkat çeker. Küçük ebatlara sahip seyahat tipi ürünler, sınıfına uygun özellikler ile donatılır. Öne çıkan seriler dışında markanın yüksek çalışma gücüne sahip birçok saç kurutma makinesi modeli ürünler arasında yerini alır.

Grundig Makinelerin Genel Özellikleri

Grundig saç kurutma makinesi ürünleri, serisine göre farklı özellikler taşır. Üfleme gücü, motor tipi, üfleme kademesi, sıcaklık, kontrol özellikleri ürün cinsine göre değişir. Standart bir kullanım için tercih edilen makineler, ikili ayar düğmesi, soğuk hava üfleme özelliği, çift çalışma kademesi gibi standart özellikler taşır. Farklılık yaratan özellikler açısından ise enerji tasarruflu sağlayan modeller, makineler arasında yer alır. Hem işlevsel hem de az enerji harcayan ürünler, diğer makineler ile benzer özellikler taşıyarak beğenilen serilerden biri olur.

Grundig Makinelerin Teknik Yapısı

  • Markanın makine modelleri, çalışma gücü açısından 2200 W ile 2500 W arasında değişir. Profesyonel çalışma sergileyen modeller 2500 ve 2400 değerleri ile günlük makinelerden farklıdır. Seyahat tipi makineler ise küçük ebatları ile 1500 W gücündedir.
  • Grundig makineler, motor tipi açısından farklılık gösterir. Uzun süre çalışmaya uygun güçlü ürünler AC motora sahiptir. Kullanım süresini arttıran AC motorlar, profesyonel makinelerde yer alır. DC motor tipi ise markanın farklı teknik özellikleri ile öne çıkmış makine modellerinde bulunur.
  • Saç kurutma ürünlerinde sıcaklık ayarı değişmektedir. 2 kademeli standart saç kurutma makinelerden hariç 3, 5 ve 8 kademe sıcaklık ayarına sahip ürünler makineler arasında temin edilebilir.
  • Markanın neredeyse tüm makine modellerinde iyonik kurutma özelliği bulunur. Saçları daha parlak ve canlı gösteren iyon teknolojisi ile saçlarınızı sağlıklı bir şekilde kurutabilirsiniz.
  • Makinelerde yer alan standart özellikler arasında şekillendirici başlık, soğuk üfleme fonksiyonu, seramik ızgara gibi özellikler yer alır.

Profesyonel Saç Bakımı ve Kullanım

Standart makinelerden farklı olarak güçlü motora, uzun garantiye ve yenilikçi çalışma özelliklerine sahip makineler profesyonel bir saç bakımı sunar. 4 yıl garanti desteği ile uzun yıllar kullanıma uygun olan ürünler, ideal kurutma ayarları ile saçınızı yıpratmadan kurutmanızı sağlar. Bilhassa seramik ızgara özelliği ile ısının eşit bir şekilde yayılmasına imkân veren ürünler, saçınızın zarar görmesini engelleyerek iyon özelliği ile saçınıza her açıdan ideal bir bakım vadeder.

Grundig saç kurutma makineleri pratik kullanım özelliklerine sahiptir. Neredeyse tüm modellerde çıkarılabilir hava ızgarası kullanılır. Böylece kolay bir şekilde temizlenen makineler, modele özgü kolay kullanım için basit kontrol tuşları ile desteklenir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Grundig Saç Kurutma Makinesi Ürünleri

Marka
Toplam 21 / 21 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012128/grundig