Grundig Saç Kurutma Makinesi

Saç kurutma makineleri, uzun yıllardır insanların kullandığı bir eşyadır. Banyodan sonra saç kurutmak için kullanılmaktadır. Piyasa üzerinde çok fazla sayıda saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Bu saç kurutma makineleri çok çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Grundig, bu markalar arasında yer alan bir markadır. Grundig saç kurutma makinesi çok sayıda kişi tarafından tercih edilen bir üründür. Çeşitli özellikleri ile birlikte çok sayıda insanın dikkatini çekmektedir. Son zamanlarda yeni modelleri ile birlikte de ön plana çıkan ürünler konumuna gelmişlerdir. Grundig markasına ait olan saç kurutma makinelerini tercih eden ve kullanan müşterilerin sayısı bir hayli fazladır. Zaman ilerledikçe ve marka yeni modeller ürettikçe de markanın kullanıcılarının sayısında artış gözlemlenmektedir. 

Grundig Hd 7880 Saç Kurutma Makinesi

Grundig markasına ait saç kurutma modellerinden bir tanesi olan Grundig hd 7880 saç kurutma makinesi, pek çok özelliğe sahiptir. Bu saç kurutma makinesinde dokunmatik hız ve sıcaklık ayarı bulunmaktadır. Makinede toplamda 8 adet sıcaklık ve 7 adet hız ayarı vardır. Bu ayarlar dokunmatik bir şekilde kontrol edilebilmektedir. Bu ayarlar ve makinenin hava çıkış gücü sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde saçları kurutmak, kurutmanın yanında da saçları şekillendirmek mümkün bir hale gelmektedir. Bu model saç kurutma makinesine ait olan hava çıkış gücü 2200 W’tur. Bu saç kurutma makinesinde yeni nesil iyon teknolojisi de bulunmaktadır. Bu iyon teknolojisi sayesinde kurutma makinesi, havada bulunan nemi alıp nano su iyonuna dönüştürerek saçtaki doğal nem dengesini korumaktadır. Bu durum da nemini ve doğal görüntüsünü kaybetmeyen saçlara ulaşmayı sağlamaktadır. Makinede bulunan seramik ızgara, ısının eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaktadır. Bu seramik ızgaralar sayesinde ısı eşit bir şekilde dağıldığı için de hem saçların zarar görme ihtimali minimum seviyeye iner hem de parlak bir görünüme sahip olur. Ayrıca üründe bulunan çıkarılabilir hava ızgarası sayesinde de ürün kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Ürünün sahip olduğu garanti süresi de 24 aydır. 

Grundig Hd 8080 Saç Kurutma Makinesi

Çok sayıda insanın kullandığı bir saç kurutma makinesi olan Grundig hd 8080 saç kurutma makinesi, çeşitli özelliklere sahiptir. Bu üründe dokunmatik kontrol edilebilen hız ve sıcaklık ayarı bulunmaktadır. Bu hız ayarlarının sayısı 7 adettir. Sıcaklık ayarlarının sayısı ise 8 adettir. Bu üründe AC motor kullanılmaktadır. AC motor sayesinde hem üstün kurutma performansı sağlanır hem de ürün ömrü uzar. İki kademeli üfleme hızına sahip olan bir üründür. Bu kurutma ayarları ile birlikte profesyonel bir makine ayarında kurutma ve şekillendirme sağlanabilmektedir. Ayrıca üründe soğuk hava üfleme ayarı da bulunmaktadır. Bu sayede saça verilen şekil, daha uzun süre korunabilir. Bu kurutma makinesi üç kademeli sıcaklık ayarına da sahiptir. Ürünün bunlara benzer daha çok sayıda özelliği bulunmaktadır. 

Grundig Saç Kurutma Makinesi Fiyatları 

Saç kurutma makinesi almak isteyen kişiler, makine özellikleri kadar makine fiyatları için de araştırma yapmaktadırlar. Fiyatlar genel olarak markadan markaya değişiklik göstermektedir. Ancak marka içerisinde de ürünler arasında fiyat farklılıkları görülebilmektedir. Örnek verilecek olursa Grundig saç kurutma makinesi fiyatları modelden modele kendi arasında değişiklik göstermektedir. Fiyat değişikliklerinde ürünlerin özellikleri büyük bir rol oynamaktadır. Fiyat bilgilerine mağazalardan ve internet üzerinden kolay bir şekilde ulaşılabilir. Ürün için yapılacak karşılaştırmalar fiyat, özellik ve model bazında yapılabilmektedir. 

Grundig Hd 7081 Saç Kurutma Makinesi

Grundig markasına ait olan çok sayıda saç kurutma makinelerinden bir tanesi de Grundig hd 7081 saç kurutma makinesi çok sayıda insanın dikkatini çeken bir cihaz olarak çok fazla özelliği bulunmaktadır. Bu kurutma makinesi, profesyonel şekilde çalışan saç kurutma makineleri arasındadır. Yani bu saç kurutma makinesinin hava akışı oldukça iyi bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca makinede bulunan soğuk hava ayarı ile birlikte de saça verilen şekil daha uzun bir süre korunabilmektedir. Bu saç kurutma makinesinde bulunan üç kademeli sıcaklık ayarı sayesinde de bu kurutma makineleri insanlara daha etkili bir kurutma performansı vermektedir ve insanlara farklı uygulamalar ve tercihler için seçme şansı tanımaktadır. 

Grundig Hd 4880 Saç Kurutma Makinesi

Grundig hd 4880 saç kurutma makinesi özellikleri arasında difüzör yoktur. Ürünün gücü 2400 W’tur. Ürünün hız ayarı ve ısı ayarı üç kademeden oluşmaktadır. Ürünün iyon özelliği bulunmaktadır. Üründe soğuk hava özelliği de mevcuttur. Ürünün kullanım tipi standarttır ve ürün 24 ay garantilidir. Ürünün ağırlığı 0.6 kilogramdır. Ürünün derinlik ölçüsü 21 cm’dir. Ürünün genişlik ölçüsü 8.6 cm’dir. Ürünün yükseklik ölçüsü de 25 cm’dir. Ürünün sahip olduğu motor tipi DC motor tipidir. Ürün, yüksek hava çıkış gücüne sahiptir ve bu nedenle de ürün çok etkili bir kurutma performansına sahiptir. Ürün içerisindeki ısı ve hız ayarları sayesinde de saça şekil vermek oldukça kolay bir hal almaktadır. Yapılan saç şeklinin daha uzun süre korunabilmesi için üründe bulunan soğuk hava ayarı da kullanılabilir. Üründe bulunan iyon teknolojisi sayesinde saçların nem dengesi kaybolmaz. Böylelikle daha sağlıklı ve doğal saçlar kullanılabilir. Ayrıca üründe bulunan seramik ızgara sayesinde de ısı eşit bir şekilde dağılır, saçlar daha parlak bir görünüme kavuşur. 

Grundig Hd 6480 İyonik Saç Kurutma Makinesi

Grundig markasına ait olan Grundig hd 6480 iyonik saç kurutma makinesi yüksek üfleme gücüne sahiptir. Böylece bu ürün ile birlikte çok iyi bir kurutma performansı elde edilebilir. Ayrıca üründe farklı uygulamalar ve tercihler kullanılarak istenen ayarda istenen işlem gerçekleştirilebilir. Soğuk hava ayarı ile birlikte makine ile yapılan saç şekli daha uzun süre boyunca da bozulmadan kullanılabilir. Bu saç kurutma makinesinin üfleme gücü 2200 W’tur. Ürünün motor tipi DC motor tipi olarak bilinmektedir. Üründe üç kademeli sıcaklık ayarı bulunmaktadır. Üründe isminden de anlaşılabileceği gibi iyon teknolojisi de mevcuttur. Bu teknoloji, saçların sahip olduğu doğal nem dengesini korumak için oldukça önemlidir. Üründe difüzör başlığı ve fön başlığı da bulunmaktadır. Ürün oldukça kaliteli bir tasarıma sahiptir ve hem kalite tasarımı hem de özellikleri ile birlikte çok sayıda insanın dikkatini çekmektedir. Ürün yorumları da dikkate alınarak bu ürün alınabilecek seçenekler arasına eklenebilecek bir saç ürünüdür. 

Grundig Hd 6080 Saç Kurutma Makinesi

Üfleme gücü yüksek saç kurutma makinelerinden bir tanesi de Grundig hd 6080 saç kurutma makinesi olup, çok sayıda kişinin dikkatini çekmektedir. Üründe 3 kademe sıcaklık ayarı ve 2 kademe hız ayarı bulunmaktadır. Üründe soğuk hava üfleme ayarı vardır. Üründe bulunan çıkarılabilir hava giriş ızgarası sayesinde de ürün kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Üründe fön başlığı da bulunmaktadır. Ürünün asma kancası ve dar başlığı vardır. Difüzörü yoktur. Ürünün üfleme gücü 2200 W’tur. Üründe iyon teknolojisi vardır. Bu sayede ürün, saçın sahip olduğu nem dengesini koruyabilen bir üründür. Üründe profesyonel AC motor bulunmamaktadır. Ürünün kullanım tipi de standarttır. Ürünün ağırlığı 0.52 kilogramdır. Üründe seramik başlık bulunmamaktadır. Üründe vigo başlık da bulunmamaktadır. Ürünün garanti süresi de 2 yıldır. 

Grundig Hd 9280 Saç Kurutma Makinesi

Önde gelen saç kurutma makinelerinden bir tanesi olam Grundig hd 9280 saç kurutma makinesi çok sayıda özelliği ile birlikte insanların çok kullandıkları saç kurutma makineleri arasında yer almaktadır. Bu ürün, profesyonel bir seri ürünüdür. Üründe AC motor bulunmaktadır ve bu motor ürünün ömrünü uzatmaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca AC motor sayesinde ürün üstün kurutma performansı da sağlamaktadır. Bu ürün, üfleme gücü oldukça yüksek olan bir üründür. Kullandığı motorun da üfleme gücü üzerinde etkisi bulunmaktadır. Zaten profesyonel bir seri ürünü olan bu ürün, profesyonel saç kurutma makineleri gibi sonuç çıkarmaktadır. Bu ürün, iki kademeli hız ayarına sahip bir üründür. Kullanıcı, istediği hız ayarında ürünü kullanabilmektedir. Bu durum da istenen saç şeklinin rahat bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlar. Bu üründe soğuk hava üfleme ayarı da bulunmaktadır. Bu soğuk hava üfleme ayarı sayesinde yapılan saç şekli, daha uzun süre kullanılabilir ve korunabilir hale gelmektedir. Bu kurutma makinesinde üç kademeli sıcaklık ayarı bulunmaktadır. Sıcaklık ayarları ile birlikte de istenen verim elde edilebilmektedir. Üründe bulunan yeni nesil iyon teknolojisi de kullanıcıların ürünü seçme niteliklerinden bir tanesidir. Özellikle de saçlarına önem veren kişiler bu duruma çok dikkat etmektedir. 5x ceramic color protector teknolojisi ile birlikte de saçlar en iyi şekilde korunuyor ve saç kırılmaları engelleniyor. Bunun yanında boyalı saçların doğal renk parlaklığının kalıcı olması da sağlanıyor. Üründe difüzör başlığı, fön başlığı ve vigo başlık da mevcuttur. 

Grundig Hd 3980 Kablo Sarıcılı Katlanabilir Saç Kurutma Makinesi

Grundig saç kurutma makine serilerinden birine ait olan Grundig hd 3980 kablo sarıcılı katlanabilir saç kurutma makinesi kullanıcıların gözdesi konumundadır. Üründe 3 sıcaklık ayarı ve 2 hız ayarı bulunmaktadır. Bu ayarlar kullanılarak istenen saç şekilleri çok kolay bir şekilde elde edilebilir. Yapılan saç şekillerinin kalıcılık süresini artıran soğuk hava üfleme ayarı ile birlikte de şekillendirilen saçlar kolay bir şekilde bozulmamaktadır. Ürün, katlanabilir tasarıma sahiptir. Pratik bir kullanım sağlayan içine sarılabilir kablo ile birlikte de kendinden söz ettirmektedir. 2100 W yüksek kurutma performansına sahiptir. Üründe şekillendirici başlık da bulunmaktadır. Kablo uzunluğu 1.8 metredir. Çıkarılabilir hava giriş ızgarası ile birlikte de ürün kolay bir şekilde temizlenmektedir ve temiz bir şekilde kullanılabilmektedir. 

Grundig Markası Güvenilir Bir Marka mıdır?

Grundig, çok çeşitli ürünleri üreten bir markadır. Ürünleri kaliteli ve güvenlidir. Çoğunlukla bu markadan alınan ürünlerde herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Bu nedenle de Grundig markası, tercih edilip güvenilebilecek bir markadır. Özellikle de saç ile ilgili olan ürünleri müşteriler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. 

Grundig Markasına Ait Saç Kurutma Makinelerinin Özellikleri İyi midir?

Grundig markasına ait olan pek çok ürün gibi Grundig saç kurutma makinelerinin de özellikleri oldukça iyidir. Bu saç kurutma makineleri içerisinde belli başlı modeller diğer modellere oranla daha çok özelliğe sahip olabilmektedir. Bu durum ürün fiyatlarına da yansımaktadır. Müşteriler genel olarak kendi istedikleri özelliğe sahip olan ürünleri tercih etmektedirler. 

Grundig Marka Saç Kurutma Makineleri Kullananlar Memnun mu?

Neredeyse her insan saç kurutma makinesi kullanmaktadır ve Grundig markasına ait olan saç kurutma makinelerini kullanan insanların sayısı da oldukça fazladır. Müşterilerin büyük bir çoğunluğu kullanmış oldukları Grundig marka saç kurutma makinelerinden memnundur. Ürün hakkında yapılan kullanıcı yorumları da bu durumu kanıtlar niteliktedir. Grundig markasına ait olan saç kurutma makinelerini kullanan müşteriler ürünlerden oldukça memnundur. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Grundig Saç Kurutma Makinesi

105 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Güç
Toplam 36 / 105 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?