Güç ve Denge Bileklikleri

Güç ve Denge Bileklikleri

Günlük yaşamda ve spor esnasında kullanımına ihtiyaç duyulan güç ve denge bileklikleri sayesinde dengede kalabilmek kolaylaşmakta ve kendinizi daha güçlü hissetmeniz mümkün olmaktadır. Gün içerisinde ya da egzersiz sırasında kendinizi çok yorgun hissedebilir, gücünüzün yetersiz kaldığını hissedebilir ya da en önemlisi dengede kayıp ve baş dönmeleri yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak ve olabildiğince sağlıklı bir şekilde yaşantınıza devam edebilmek için güç ve denge bilekliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Her geçen gün kullanıcı kitlesinde artış görülen güç ve dengeye dair bileklikler zararlı, negatif duygu ve düşünceleri kontrol altına almak amacıyla da üretilmektedir. Yapılan bilimsel araştırmalara göre güç ve denge bileklikleri düzenli olarak kullanıldığı takdirde vücuttaki enerjinin daha doğru şekilde kullanılmasına ve yönetilmesine olanak sağlar. Asya, Avrupa ve Türkiye’de kullanımı giderek artış gösteren bu bileklikler çeşitli malzemelerden üretilmektedir.

Güç ve Denge Bilekliği Çeşitleri

Birbirinden farklı renk ve desenlere sahip olan güç ve denge bileklikleri çeşitleri herkes tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yalnızca güç ve yalnızca denge için üretilen modellerin yanı sıra hem güç hem denge ikisi bir arada kullanılan modeller de mevcuttur. Faydaları ise saymakla bitmeyen bu güç ve denge bileklerinden uygun fiyatlar dahilinde temin edebilirsiniz. Düzenli kullanım sonucunda bu bilekliklerin esas amacı insanları rahatlatmaktır. Stres ve gerilimi almak, odaklanmaya ve daha doğru şekilde konsantre olmaya yardımcı olmak, dengeyi ve gücü gözle görülür şekilde arttırmak için bu bilekliklerin kullanımına yer verilir. Kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında hayatlarında gözle görülür olumlu gelişmelerin olmaya başladığına tanıklık edebilirsiniz. Üstelik silikon, deri ve havlu materyaller kullanılarak tasarlanan bu bileklikler bileği hiç rahatsız etmeden kullanım avantajı sunar. Girişimci firmalar tarafından iyonlu şekilde de üretimine devam edilen güç ve denge bilekliklerinin faydalı kullanımından sporcular da yüksek oranda yararlanmaktadır. 

Balance Power Denge Bilekliği

Tüm dünyada ses getiren Balance Power denge bilekliği, içeriğindeki negatif iyonlar sayesinde vücuttaki enerjinin düzenlenmesine yardımcı olur. Enerjiyi hem düzenleyen hem de dengeleyen bu bileklik sayesinde içinizdeki olumlu yönleri sırasıyla açığa çıkarabilirsiniz. Gösterişi olmayan ve oldukça sade ve konforlu bir kullanım sunan bu denge bilekliği, kullanan kişilere güç ve esneklik de kazandırmaktadır. Her geçen gün Uzak Doğu’da dahi kullanım sayısı artan Balance Power denge bilekliği saatlik ya da günlük olarak kullanılabilir. Vücudunuzda fazlaca ağırlık hissettiğinizde, esnekliğinizi kaybettiğinizi düşündüğünüzde, enerjinizin düştüğünü hissettiğinizde derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Tonlarca para harcayarak güzellik ve sağlık kazanmak yerine, bu basit tasarımlı bileklik modellerini kullanarak da hedeflerinize erişim sağlayabilirsiniz. denge bilekliği modelleri arasında yer alan bu bileklik modelini kullanmaya başladığınız andan itibaren gün içerisinde enerjinizi en güzel şekilde yönlendirebilir, dengede kalabilir ve bilincinizi sürekli olarak açık hale getirebilirsiniz. Negatif yüklerinizden kurtulabilir ve özellikle de etrafınızda yayılan radyasyondan uzak bir yaşantıya merhaba diyebilirsiniz. 

Çantalı Multilight Powerball Bilek Egzersiz Topu

Güç ve denge bilekliklerinin yanı sıra egzersiz yapmak için tasarlanan güç ve denge egzersiz topları da mevcuttur. Daha çok el, kol ve bileklik çalıştırmak amacıyla tasarlanan bu toplar da şarj ve pil kullanımı gerekmez. Çantalı bir şekilde satışa sunulan egzersiz topunda kullanım kolaylığı için ip tasarımı da mevcuttur. Aynı zamanda autostart özelliği sayesinde kolaylıkla kurulur ve kısa sürede kullanılmaya başlanır. Bilekleri güçlendirmek için birebir bir cihaz olarak kabul gören Çantalı Multilight Powerball Bilek Egzersiz Topunu gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz. Koruyucu çantası sayesinde kullanmak istemediğiniz zaman koruma altına alabilirsiniz. 

Akıllı Bluetooth Bilek Bandı

Manuel olarak kullanılan güç ve denge bilekliklerinin yanı sıra akıllı bluetooth bağlantısı ile kullanılan modeller de mevcuttur. Sarıdan pembeye, kırmızıdan mora, maviden yeşile tüm renk tonlarının yer aldığı bu akıllı bileklik modellerinde esnek pastil doku kullanılır. Saat kayış kısmında ise TPE ve TPU özellik taşıyan silikon kayış tasarımına yer verilir. Sıkıştırma kalıplama tekniği ile üretilen bu bileklik modelleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Bireysel olarak bileğin boyutuna göre ayarlanabilmektedir. Bu niteliği sayesinde yediden yetmişe herkes rahatlıkla kullanabilir. 

Fitness Ağırlık Destek Bilekliği

Spor yaparken çeşitli araç ve gereçlere vücudun selameti açısından ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaca yönelik olarak en verimli şekilde kullanılan fitness ağırlık destek bilekliği, el bilek sargısı olarak da işlev görür. Güçlü ve gün boyu destekli şekilde el, kol ve bileğinizi kullanmak istediğinizde yüksek esnek yapısı ile bileği kavrar. Çift olarak satışa sunulan bu destek bileklikleri sayesinde her iki bileğin de gücünü sağlam şekilde kullanabilirsiniz. Yüksek yoğunluktaki antrenmanlar esnasında da rahatlıkla kullanılarak destek alınabilir. 

4 Fonksiyonlu Paracord Bileklik

Barınak yapımından çadır ve tente bağlamaya, balıkçılıkta yaralanma durumlarına, vücut kırıklıklarından kumaş onarımına dek birçok eylemde kullanımına ihtiyaç duyulan 4 fonksiyonlu paracord bileklik modelleri standart ipli şekilde bağlanır. Genişliği, uzunluğu ayarlanabilen bu ürünler yay yapımında ve eşyaları sırt çantasına bağlama amacıyla da kullanılabilir. Turnike amaçlı kullanıma da uygun olan paracord bileklik modelleri sayesinde gücünüzü her zaman yanınızda hissedebileceksiniz. Şık bir görünüme ve çeşitli renklere sahip olan bu bileklik modelleri askeri personeller tarafından da sık sık tercih edilmektedir. 

Beyaz Havlu Bileklik

Havlu kumaş kullanılarak esnek bir şekilde tasarlanmakta olan beyaz havlu bilekliklerin farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Kullanımı oldukça rahat olan bu bileklik modelleri bilekleri koruma altına alır. Futbol, voleybol ve basketbol gibi spor ve egzersiz esnasında bileğinizin gücünü daha esnek ve verimli şekilde kullanma olanağı sunar. 

İyon Yüklü Denge Bilekliği

Profesyonel şekilde piyasaya sürülen ve kullanımında da profesyonellik gerektiren iyon yüklü denge bilekliği çeşitli ölçülere sahiptir. Her birey kendi bilek ölçüsüne göre rahatlıkla temin edebilir. Stres yönetim becerisini elde etmeye yardımcı olan iyon yüklü denge bilekliği olumsuz etkilere karşı savaşır. Vücutta yer alan tüm negatif enerjilerin uzaklaştırılmasına olanak sunan bu bileklik modelleri iyi bir yaşamın sırrı olarak kabul edilir. Motosiklet yarışçılarından voleybolculara, basketbolculardan kayakçılara tüm ekstrem spor ve aktivitelerle uğraşanlar tarafından kullanılmaktadır. Aynı zamanda elektronik cihazların yaymış olduğu frekans ve zararlı ışınlara karşı da koruma sağlar. Yorgunluğu giderir ve hücrelere oksijen gitmesinde etkilidir. Vücuda esneklik sağlarken aynı zamanda kas tepkimelerini de önler. Düzenli kullanımda tansiyon ve kolesterolü düzene sokar. Aynı zamanda cinsel performans üzerinde ve bağışıklık üzerinde de etkisi vardır. 

Güç ve Denge Bileklikleri Uygun Fiyatlı mıdır?

Güç ve denge bileklikleri fiyatları oldukça uygun seviyededir. Kullanmak isteyen ve özellikle de ihtiyaç duyan herkes bütçe dostu olan bu bileklik modellerini temin edebilir. 

Güç ve Denge Bileklikleri Ne İşe Yarar?

Güç ve denge bileklik modelleri negatif enerji akışını kontrol altına alarak esneklik ve pozitif duygu, düşünce sağlar. 

Güç ve Denge Bileklikleri Ne Zaman Kullanılır? 

Güç ve denge bileklik modelleri dilediğiniz her an her yerde kullanıma uygundur. Özellikle de spor esnasında kullanılabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güç ve Denge Bileklikleri

121 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 121 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?