Yaşam alanlarını dekore etmek için kullanılabilecek tablo çerçeveler ve biblo modelleri dizayn eden Güneş markası, dekoratif objelerde tercihini dini temalı ürünlerden yana kullananlara hitap ediyor. Kusursuz bir işçilikle dizayn edilen tablo modellerinde farklı renkler kullanılabiliyor. Ancak, gümüş grisi ve altın sarısı yoğun şekilde kullanılan renkler arasında yer alıyor. Parlak duruşu ile ön plana çıkan tablo çerçeve modellerinde estetik bir dizaynın hakim olması da dikkat çekiyor.

Otantik desenlerle dizayn edilen çerçeve hatlarında kaba desenler yerine ayrıntılı olan desen çeşitlerine yer veriliyor. Güneş markası tarafından hazırlanan bu tasarımlar arasında Osmanlı motifleri ile dizayn edilen çok sayıda farklı tablo modeli de yer alıyor. Aynı zamanda Osmanlı tuğrasının şık bir tabloya dönüştürüldüğü ürün modelleri de büyük bir ilgi görüyor. Sadece evleri değil; iş yerlerini dekore etmek için özel olarak hazırlanan ürün modelleri de markanın sunduğu seçenekler arasında bulunuyor.

Üzerinde ayetlerin yazılı olduğu tablo modelleri, markanın büyük ilgi gören ürün çeşitleri arasında bulunuyor. Ayet-El Kürsi, İsm-İ Nebi, Esma-Ül Hüsna, Fatiha gibi hatlar, markanın ürün gruplarında hazırladığı tablo modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca, birkaç farklı ayetin ya da duanın bir arada bulunduğu tasarımlar da seçenekler arasında bulunuyor. Marka, ürün modellerinde sadelikten ziyade gösterişli ve dikkat çeken bir dizayn stilini tercih ediyor. Bu sayede yaşam alanlarında mevcut olan dekorasyonu taçlandırmak ve göz alıcı bir görünüm almasını sağlamak, kolaylık kazanıyor.

Güneş; tablo modellerini kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval seçenekleri eşliğinde beğeniye sunuyor. Aynı zamanda ölçü seçeneklerini de bir hayli geniş tutarak, ihtiyaca yönelik seçimler yapılabilmesine olanak tanıyor. Bazı ürün modellerinde aynı tasarımın farklı renk seçenekleri de bulunuyor. Bu sayede mevcut dekorasyona uygun renklerin seçilmesi mümkün olabiliyor. İnce bir işçilikle hazırlanan tasarımlarda metal malzemeler ya da kadife kumaş gibi çeşitli malzemeler bir arada kullanılabiliyor. Çok uzun süre sorunsuz bir şekilde yaşam alanlarını süsleyen bu tasarımlar, şık bir hediye seçeneği de oluyor.

Yeni eve taşınan ya da iş yeri açan yakınlarına kalıcı bir hediye almak isteyenler, rotasını Güneş markasının ürün modellerine çevirebiliyor. Çünkü ayetli çerçevelerin yanı sıra, yine üzerinde ayetlerin yer aldığı biblo modelleri de markanın geniş ürün skalası içerisinde bulunuyor. Biblo modellerinde de markanın yoğun desen kullanımı göze çarpıyor. Oldukça gösterişli bir duruş sergileyen bu tasarımlar, şık duruşunu yıllarca koruyabiliyor. Hem çerçeve modelleri hem de biblo çeşitleri, sadece nemli bir bezle silinerek kolaylıkla temizlenebiliyor.

Markanın ürün grupları arasında arma modelleri de bulunuyor. Estetik ve şık dizaynı ile ön plana çıkan arma modellerinde Osmanlı temasının hâkim olduğu pek çok model yer alıyor. Ayrıca, sürgülü veya geçmeli olarak dizayn edilmiş olan ürün teşhir ayakları da markanın ürünleri arasında bulunuyor. Bu tasarımlarda markanın şeffaf bir görünüm tercih etmesi, teşhir çalışmasında bu aparatların ürünün önüne geçmesini önlüyor. Şık ve kullanışı bir formda dizayn edilen ürün teşhir ayakları, hafif olmalarıyla da beğeni kazanıyor.

Şık ve kullanışlı dizaynın ön plana çıktığı içki matarası modelleri de markanın ürün çeşitleri arasında yer alan bir diğer ürün grubu oluyor. Metal malzemeden üretilen içki matarası çeşitleri arasında deri kaplı olan modeller de yer alıyor. Benzin tankı anahtarlık modelleri de markanın dizayn ettiği tasarımlar arasında bulunuyor. Anahtarlık modellerinde kullanılan metalik renkler, geniş bir skala şeklinde beğeniye sunuluyor. Kendine has bir dizayn stili olan Güneş markası, özellikle dini temalı bir dekorasyon için ideal ürün modelleri hazırlıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...