Evlerde, binalarda, iş yerlerinde ve daha birçok yerde kullanılan cam, hassas yapısı ile kırılma tehlikesi en yüksek olan maddelerden biri oluyor. Camlarda kırılmaya karşı camı sağlamlaştırmak için geliştirilen güvenli kırılmaz filmler, camı birçok olumsuz dış etkene karşı koruyan ürünler olarak öne çıkıyor. Çizilmeye dayanıklı yüzeyi ile dış etkenlere karşı koruma sunan kırılmaz cam filmler, hem estetik açıdan hem de güvenlik açısından farklı yerlerde kullanılıyor. Özellikleri ile farklı açılardan kullanıcıya fayda sağlayan kırılmaz film çeşitleri markaya bağlı olarak değişiyor.

Güvenlik cam film ve markaları arasında Mastercare gibi markalar bulunuyor. Ürettiği çizilmez camlarla tanınan marka; farklı ebatlarda, özelliklerde ve renklerde cam filmleri kullanıcıya sunuyor. Çizilmez cam filmlerde koyu siyah ve aynalı modeller farklı tasarımları ve özellikleri ile birbirinden ayrılıyor. Aynalı cam filmler, cam yüzeyleri dış etkenlere karşı korurken aynı zamanda ışık geçişleri belirli oranlarda azaltmayı sağlıyor. Dış yüzeylerden ise ayna görünümü sunan ürünler özellikle dışarıdan içerisinin görülmesini istenmeyen iş yerlerinde tercih ediliyor. Siyah güvenli cam filmleri ise açık siyah, orta siyah ve koyu siyah olarak farklı tonlara ayrılıyor. Özellikleri açısından aynı olan sadece renk tonları açısından farklılık gösteren ürünler, dışarıdan gelen ışığın tonunu ve dışarı bakış açısını etkiliyor. Koyu siyah camlar dışarıyı daha koyu tonlarda gösterirken açık camlar, doğal ışığa yakın bir görüş sunuyor. Şeffaf cam çeşitleri ise renk açısından farklılık yaratmayarak camda doğal bir şekilde duruyor ve ağırlıklı olarak evlerde ya da yazlıklarda tercih ediliyor.

Renklerinin yanı sıra güvenli cam filmin birçok farklı özelliği bulunuyor. Temelde dış ortamdan gelen ışığı azaltan ürünler iş yerlerinde çalışma performansını arttırmaya yardımcı oluyor. Dayanıklı yüzeyi ile dışarıdan içeriyi göstermeyen içeriden ise dışarıyı net bir şekilde gösterme özelliği sunan camlar, iş yerlerinden araç camlarına kadar her türlü cam yüzeye kolayca uygulanabiliyor. Cam filmi çeşitlerinde diğer önemli bir özellik ise kırılmalara karşı güvenliği sağlaması oluyor. Camı birlikte tutma özelliği sunduğu için ani patlamalara, darbelere ve şiddetli kırılmalara karşı cam kırıklarının etrafa savrulmasını engelliyor. Kırılma anında cam kırıklarının savrulmasını engellediği için camdan kaynaklı yaralanmaları büyük oranda azaltıyor. Aynı zamanda cam yüzeyinde gedik açılmasını önleyen ürünler, camı bütün halde tuttuğu için özellikle evlerde güvenliği destekliyor.

Hem işlevselliği hem de güvenli kullanımı ile tercih edilen cam filmler uygulanacağı yüzey temizlendikten sonra kolay bir şekilde yapıştırılabiliyor. Herhangi bir şekilde deneyim gerektirmeden kullanılabilen filmler için uygulama ilacı ve uygulama kiti gibi yardımcı malzemeler gerekiyor. Özellikle filmin cam yüzeye yapışmasını sağlayan film ilaçları, M-Care markasından farklı ebatlarda sizlere sunuluyor. Uygulama yapılacak yüzeyin büyüklüğüne bağlı olarak doğru ebatta alınması gereken ilaçlar, sprey formunda satıldığı için uygulama aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Özellikle araç camı için küçük sprey ambalajda satılan ürünleri tercih edebilir, geniş yüzeyler içinse 5 kg’lık büyük ambalajları tercih edebilirsiniz. Farklı parçalardan oluşan cam film kitleri ise yüzeye filmi daha kolay uygulamaya imkan veriyor. Özellikle hava kabarcığı gibi görüntüyü bozacak durumların önüne geçmenizi sağlayan ve filmi pürüzsüz bir şekilde uygulama olanağı veren kitler, değişik uçları ile kenarları ve kıvrımlı köşeleri kolayca yapıştırmanıza imkan tanıyor. Aynı zamanda maket bıçağı gibi parçalar içeren setler fazlalık alanları kolayca keserek filmi doğru şekilde uygulama olanağı sunuyor. Farklı parçalardan oluşan cam filmi uygulama kitlerinin parçalarını inceleyerek uygun ürünü seçebilirsiniz.

Güvenlik Cam Film Fiyatları ve Markaları

4 ürün var
 1. Markalar
  1. Mastercare
  2. Modacar
 2. Ürün Puanı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
 6. Satıcı
DSACategoryId/60002705/2147483620/60003995/60005761
BAŞA DÖN