Güvenlik Cihazları

Güvenlik Cihazları

Evinizde ya da iş yerinizde güvenlik cihazları kullanarak üst düzey emniyet elde edebilirsiniz. Modern teknoloji ürünü güvenlik cihazlarıyla yaşam alanlarınızı ve çalışma alanlarınızı çok daha korunaklı hale getirebilirsiniz. Birçok aparattan ve yardımcı gereçlerden yararlanarak tedbiri maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Evinizdeki çelik kapının dürbünü bozulduğunda yedek kapı dürbünleri arasından sizin için en uygun olanlarını sipariş edebilirsiniz. Çalışma ortamınıza ek olarak ev ortamınız için uygun olan duman dedektörleriyle olası tehlikelerden anında haberdar olmanız mümkün. Duman hassasiyeti yüksek dedektörler, yangın riskini azaltmanız için sizi erkenden uyarır. Evinizin kapısında kullanabileceğiniz gibi pencerelerinizde de kullanabileceğiniz alarm ürünleri güvenlik cihazları arasındadır. Çeşitli noktalara monte ederek kullanmaya başlayabileceğiniz bu ürünler hırsızlara karşı korunabilmenize yardımcı olur.

Güvenlik Cihazları ile Emniyetinizi Sağlayın

Pille çalışan elektronik alarmları kullanarak pratik montaj avantajından yararlanabilirsiniz. Pil enerjisiyle devreye giren alarm sistemleri sayesinde herhangi bir elektrik bağlantısı gerçekleştirmenize gerek kalmaz. Farklı zil sesi seçeneklerine sahip olan pilli alarmları kişisel zevklerinize göre ayarlayarak kullanabilirsiniz. Kapılarınızın ve pencerelerinizin güvenliğini sağlayan alarmların yanı sıra gaz kaçağı olup olmadığını tespit edebilmenize yardım eden alarmlar da vardır. Evinizde gaz kaçağı olduğunda devreye giren alarm sistemleriyle olası tehlikeleri kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. LED ışık özelliğiyle görsel olarak da uyarıda bulunan güvenlik alarmları aynı zamanda yüksek ses desibeliyle uyarıda bulunur. İşitme engelliler için ideal olan ışıklı alarma ve görme engeller için uygun olan sesli alarm farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirir. Son derece hafif ve dayanıklı olan güvenlik cihazları minimum oranda alana ihtiyaç duyar. Arkalarında yer alan askılıklar sayesinde alarm cihazlarınızı çivilere ve vidalara kolayca asabilirsiniz.

İşlevsel Özelliklere Sahip Güvenlik Ürünleri

Hareket sensörü modelleri hırsızlıklara karşı korunabilmeniz için uygun özelliklere sahiptir. Farklı nesnelerin hareketlerini algılayabilen bu sensörleri ihtiyaçlarınıza göre optimize edebilirsiniz. Tavanda yer verebileceğiniz hareket sensörleri, iş yerinize istenmeyen kişiler girdiğinde anında devreye girer. Yüksek ses desibeline sahip olan bu sensörler çevreye gürültü yayarak hırsızların engellenmesine yardımcı olur. 360 derecelik dönüş açısına sahip olan sensörler, çevredeki hareketleri ayrıntılı bir şekilde inceleyip algılar. Evinizde karbonmonoksit zehirlenmesi sorunu yaşamamak için dedektörlerden yararlanabilirsiniz. Karbonmonoksit gazını ölçen dedektörler, sobadan ya da şofbenden sızabilen bu tehlikeli gazın çevreye yayılması durumunda bundan haberdar olmanızı sağlar. Olası tehlikeleri önceden görüp önleyebilmenize yardım eden karbonmonoksit gazı dedektörleri ışıkla ve sesle uyarı yaparak sizi bilgilendirir. Pille çalışan karbonmonoksit dedektörleri kendi kendisini test eden modellerle teknolojinin yarattığı güvenlikten evinizde yararlanabilmenizi sağlar.

Soru 1: Güvenlik Cihazı Çeşitleri Nelerdir?

Cevap 1: Güvenlik cihazları içerisindeki alarm modelleri kapı ve pencere gibi alanlarda kullanabileceğiniz ekipmanlar arasındadır. Gaz dedektörleri doğal gaz ve karbonmonoksit gazı gibi tehlikeleri gazların çevreye yayılması durumunda sizi bundan haberdar eder. Hareket sensörleri, istenmeyen kişilerin özel mülkünüze girmesi durumunda devreye girerek uyarıda bulunur.

Soru 2: Kapı Kilidi Ne İşe Yarar?

Cevap 2: Şirketlerde ve çeşitli iş yerlerinde yüksek güvenlik elde etmeyi sağlayan kapı kilitleriyle emniyeti artırabilirsiniz. Odaların kapılarına takabileceğiniz bu ürünler, her bir kapıyı aşmak için doğru şifreyi kullanmayı gerektirir. Kartlı geçiş sistemi de sunan kapı kilitlerini şifre tuşlayarak ya da kart göstererek aşabilirsiniz.

Soru 3: Daha Güvenli Kapalı Alanlar İçin Hangi Ürünlerden Yararlanmak Gerekir?

Cevap 3: Evinizin yanı sıra iş yerinizin güvenliğini de sağlayan otomatik elektronik kilitler, sadece şifreyi bilen kişilerin bu alanlara girebilmesine olanak tanır. Kapılarınıza ve pencerelerinize takabileceğiniz alarmlar, bu noktaların zorlanması durumunda sesli uyarı verir. Hareket algılayıcı sensörler de kapalı alanları koruyabilmenize yardım eder. Güvenlik kamerası kullanarak çeşitli alanları çevrim içi şekilde izleyebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güvenlik Cihazları

3833 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 3833 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?