Kulaklık

Yüksek ses düzeyine sahip makinelerle çalıştığınız işlerde kulaklarınızı koruyabilmek için birbirinden özel güvenlik kulaklıkları aracılığıyla gerekli desteğe erişebilirsiniz. Cilt dostu şekilde üretilmiş olan bu kulaklıklar, uzun süreli kullanımlar yaşayabilmeniz için idealdir. Tahriş, kaşınma ve kızarıklık oluşumu gibi sorunlara karşı koruma yaratan kulaklıklarla beraber iş güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Kullanım kolaylığı yaratan tasarımları ile dikkat çeken iş güvenlik kulaklıkları, saniyeler içerisinde yüksek seslere karşı kendinizi koruma altına alabilmenize yardımcı olur. Son derece hafif olan bu kullanışlı aksesuarlar, kulaklarınızın rahatsız olmasını önleyerek beğeninizi kazanır. Aynı zamanda küçük ebatları ile de dikkat çeken işçi kulaklıkları, işe giderken kolayca yanınıza alabilmeniz için idealdir. Dayanıklı gövdeleri ile uzun ömürlü bir kullanım yaşayabilmenize yardım eden kulaklıklar sayesinde verimlilik elde edebilirsiniz. Yoğun gürültü sorununun kulaklarınızda yol açabileceği sorunların önüne geçmek için yüksek desibelli seslerin hakim olduğu alanlarda koruma kulaklıkları ile bulunabilirsiniz. Hava gösterilerine gittiğinizde, motor yarışlarını seyrederken ya da salonda veya stadda maç izlerken kulaklarınızı korumak için de bu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Gürültü Önleyici Kulaklık Çeşitleri ile Oluşan Konfor

Aşırı gürültülü iş yerlerinde kullanılabilmeye uygun olan gürültü önleyici kulaklık modelleri, açık ve kapalı alan kullanımları için elverişli özellikler taşır. Bar, gece kulübü, şantiye, inşaat alanı gibi farklı özelliklere sahip noktalarda yararlanabileceğiniz gürültü önleyici kulaklıklar, çok yönlü fayda elde edebilmeniz için dizayn edilmiştir. Esneklikleri ile dikkat çeken ve başınıza geçirerek kullanabileceğiniz kulaklık çeşitleri, farklı kullanıcıların yararlanabilmesi için elverişlidir. Böylece iş yerinizdeki işçilerin yararlanabilmesi için deponuzda çok sayıda kulaklığa yer verebilirsiniz. Başlıklı şekilde dizayn edilmiş olan kulaklıklar, daraltılıp genişletilebilir yapıları sayesinde kullanıcılarına ekstra konfor kazandırır. Başı fazla sıkmayan ve kulaklarınızda baskı oluşturmayan kulaklık modelleri ile oldukça verimli bir şekilde mesainizi sürdürebilirsiniz. Farklı renklerde üretilmiş olan modelleri içeren bu kulaklıklar, giyim tercihlerinize göre seçebileceğiniz birçok ürünü size sunar. Plastik kafa bandı özelliği bulunan güvenlik kulaklığı çeşitleri, elastik yapıları ile kullanım konforunuzu arttırır. Hassas ayarlama yapabilme özelliğine sahip olan modeller, başınızın özelliklerine ve kullanım tercihlerinize bağlı olarak işlevsellik elde edebilmenizi sağlar.

Kafa Yastığı Özelliği Bulunan Kulaklık Çeşitleri

Başınıza giyerek kullanabileceğiniz gürültü önleyici kulaklık modelleri arasından kafa yastığı özelliği bulunan ürünlere erişebilirsiniz. Böylece asksesuarınızın başınızı tahriş etmesi önlenir. Uzun saçlı ya da kısa saçlı halde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, başınızın kaşınmasını ve tahriş olmasını önleyerek size konfor kazandırır. Aynı zamanda kulak yastığı özelliği de bulunan modeller, kulaklarınızın korunması için ekstra güvenlik oluşturur. Kulak yastıklarının yarattığı yumuşaklık sayesinde kulağınızı ve kulağınızın yakın çevresini tahriş, çizik oluşumu, kızarıklık gibi problemlere karşı koruma altında tutabilirsiniz. Üretimlerinde kaliteli ve dayanıklı malzemelerin kullanılmış olması sayesinde gürültü önleyici kulaklıklarla beraber uzun süreli kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kulak minderi bölümü ile fark yaratan aksesuarlar, deforme olma ve içe göçme gibi sorunlara karşı koruma yaratır. Kulak süngeri desteğiyle imal edilmiş kulaklık çeşitleri de tahrişe karşı çözüm üretebilmeniz için elverişlidir. Gövdelerinde yer alan bağlantı noktaları ile dikkat çeken bu kullanışlı aksesuarlar, yastık bölümü ile kafa bandı bölümünün tam uyum kazanmasını sağlayarak dayanıklılık yaratır.

Kulak Tıkacı Kullanarak Gürültüleri Önleyin

Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan kulak tıkaçları ile gürültülü ortamlarda konforunuzu arttırabilirsiniz. Uyurken de kullanabileceğiniz kulak tıkaçlarından yurt, askeri koğuş, kamp gibi alanlarda yararlanabilirsiniz. Ufak seslerden rahatsız olan ve uykuları kolayca bölünen kişiler de kulak tıkaçları ile uyku kalitelerini arttırabilir. Aynı zamanda yüksek sesle motor kullanan ya da iş makinelerinde çalışan kişiler de kulak tıkaçlarından yararlanabilir. Tersane, atölye gibi alanlarda oluşan yüksek desibelli seslerden korunmak adına mesainizi kulaklarınızda ergonomik kulak tıkaçlarına yer vererek gerçekleştirebilirsiniz. Kulak genişliğine uygun ebatlarda üretilmiş olan tıkaçlar, esnek yapıları ile farklı kişilerin kulaklarına kolayca uyum gösterebilme özelliğine sahiptir. Kavrama kolaylığı yaratan yapılarından yararlanarak kulak tıkaçlarını işaret parmağınızı ve başparmağınızı kullanarak kısa bir sürede kulaklarınızdan çıkarabilirsiniz. Kulağın iç kısmına zarar vermeyen yumuşak ve cilt dostu malzemelerle üretilmiş olan kulak tıkaçları sayesinde güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Genişleyebilir Poliüreten Kulak Tıkaçları

Üretimlerinde kullanılmış olan poliüretan malzeme ile dikkat çeken kulak tıkaçları, genişleyebilir olan yapıları sayesinde oldukça esnek bir kullanım yaşatır. Aynı zamanda sıkıştırılabilir olmalarıyla da verimlilik sağlayan bu kulaklıklar, ten rengi şeklinde üretilmiş olan modelleri kullanımınıza sunar. Böylece kulaklarınızda kulaklık olduğunun anlaşılması da zorlaşır. Dikkat çekici olmayan kullanışlı kulaklıklar sayesinde konforlu bir şekilde gürültülü ortamlarda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda kullan at özelliği ile üretilmiş olan kulak tıkaçlarından da yararlanabilirsiniz. Bu tıkaçlar tek kullanımlık şekilde üretildikleri için mesainizden sonra çöpe atarak yenilerini kullanabilmeniz için uygundur. Paket halindeki çoklu kulak tıkaçları ile ihtiyaçlarınıza uygun sayıda koruma aksesuarına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda silikon kulak tıkaçları da tercih edebileceğiniz modeller arasında bulunur. İpli şekilde üretilmiş olan ürünler, kulak tıkaçlarını çıkartırken size kolaylık sağlar. Aynı zamanda her iki kulak tıkacının bir arada kalmasını sağlayan ipler, aksesuarınızı kaybetmenizi önlemeye yardımcıdır. Tercih edebileceğiniz kulak tıkacı çeşitleri arasında kutulu modeller de bulunur. Bu ürünlerin kutuları sayesinde tıkaçlarınızı hijyenik bir şekilde saklayabilir, aksesuarınızı çantanızda ya da cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz.

Koruyucu Kulaklıklarla Soğuğa Karşı Önlem Alın

Kulaklık modelleri arasında soğuk hava koşullarına karşı önlem oluşturan ürünler de yer alır. Başınıza geçirerek kullanabileceğiniz bu kulaklıklar, sıcak tutan kumaşları sayesinde sizi ısıtır. Kulağın iç kısmını korumakla kalmayan bu aksesuarlar, kulaklarının dış kısmının üşümesini önlemeye de yardım eder. Böylece düşük sıcaklık değerlerine sahip havalarda kendinizi daha sıcak tutabilirsiniz. Estetik tasarımları ile de dikkat çeken kulaklıklar, giyiminizde zarif bir aksesuara yer verebilmeniz için geliştirilmiştir. Polar kumaş ile imal edilen soğuktan koruyucu kulaklıklarla kış aylarında giyiminizi estetik şekilde daha şık hale getirebilirsiniz. Yumuşak yüzeyleriyle cilt dostu özellikler gösteren bu kulaklıklar, kış sporlarını aktif olarak yapan kişiler için de idealdir. Başı sararak düşme ve kayma sorununa karşı çözüm üreten polar kulaklıklar, soğuk rüzgârların kulaklarınızı yıpratmasını engellemeye yardımcıdır.

Baret Kulaklığı Kullanarak İş Yaşamınıza Emniyet Katın

İş hayatınızda kulaklarınızın yüksek ses desibellerindeki gürültülere maruz kalmaması için baret kulaklığı modellerinden yararlanabilirsiniz. Baretlerle uyumlu şekilde kullanabilmeniz için ideal olan bu kulaklıklar, sahip oldukları bağlantı noktaları ile öne çıkar. Bu bağlantı noktaları sayesinde kulaklığınız baretinize tam oturur. Böylece mesainizi sürdürürken baretiniznden kulaklığınızın düşmesi ya da kayması gibi problemlerle karşılaşmanız önlenir. Gürültü sönümleme seviyesi yüksek olan baret kulaklıkları, iş hayatınızda konforunuzu ve güvenliğinizi artırabilmeniz için geliştirilmiştir. Elektriksel olarak izole şekilde üretilmiş baret kulaklıklarını kullanarak da güvenli bir deneyim elde edebilirsiniz. Yapı sektöründe, madenlerde çalışırken, taşımacılık alanında hizmet verirken bu kulaklıkların yarattığı konfordan etkin şekilde yararlanabilirsiniz. Manşonlu kulaklıklara sahip olan modeller, estetik görünümleri ve son derece yumuşak olan yapıları ile beğeninizi kazanır. Manşonları esnekliği ve gürültü sönümleme özelliği, iş yaşamınızda ekstra konfor kazanabilmenizi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Güvenlik Kulaklıkları

754 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 754 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?