Halkalı klasör çeşitleri, alanında uzman, seçkin markalar tarafından hepsiburada.com’da ihtiyacınıza ve beğeninize sunuluyor.

Öğrencilerin ve ofis hayatının vazgeçilmezlerinden biri olan halkalı klasörler dosyalama ve arşivleme gereksinimlerinde önemli bir işleve sahip. İhtiyaç tipine uygun iki halkalı veya dört halkalı çeşitleri ve farklı renk seçenekleri ile bu dosyalar işinizi kolaylaştırıyor. Bu ürün, sunumlarınıza ve çalışmalarınıza daha profesyonel bir görünüm de katıyor.

Düzenli bir çalışma veya ofis ortamı yaratmanızda yardımcı, benzer içerikteki dokümanlarınızı bir arada tutma işlevi gören, aynı zamanda belgelerinizin dış etkenlere karşı muhafazasını da sağlayan halkalı klasörler düşük arşivleme maliyetinin elde edilmesine imkan tanıyor. Hafif, kolay açılan, kolay kapanan klasörler çalışmalarınıza hız ve verimlilik katıyor. Aradığınız ve hemen ulaşmanız gereken belgelere artık halkalı klasörler sayesinde daha çabuk ulaşabileceksiniz.

Bu kategori altında alanında uzman, seçkin markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan halkalı klasör çeşitleri sizleri bekliyor. Ürün; dayanıklı ve sağlam tasarımları, geniş iç kapasiteleri ile öne çıkıyor ve dokümanlarınızın, belgelerinizin güvenli şekilde tasnifini ve muhafazasını sağlıyor. Hafif nemli bir bezle kolaylıkla silinebilen klasörler A4 formatındaki kağıt ve poşet dosyalar ile uyumluluk taşıyor.

Türkiye’nin en seçkin internet mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen seçkin markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan, ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; halkalı klasör fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Halkalı Klasörler

37 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. 2K
  2. Esselte
  3. 2K Kaymaz
  4. Comix
  5. Shuter
  6. Önder
  7. Noki
  8. Leitz
  9. Smato
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15010/15074
BAŞA DÖN