Hamile Giyim

Hamilelik, doğum ve sonrası, zor ancak bir o kadar da keyifli bir süreçtir. Bu uzun ve önemli süreçte kadınların giyecekleri kıyafetler hem annenin hem de bebeğin rahat edebilmesi adına daha farklı ve özeldir. Kadınlar için hamilelik ve sonrasının çok özel bir dönem olmasından dolayı, bu dönemde kullanılacak kıyafet ve aksesuarlara çok daha fazla özen gösterilir. Hepsiburada.com'da, çok sayıda hamile, doğum ve lohusa kıyafet modelleri bulunur ve bu modeller farklı zevklere hitap eder.

Rahatlığı ve Şıklığı Bir Arada Bulunduran Kıyafetler

Hamilelikte, bebeğin büyümesi ile paralel olarak 5. aydan itibaren karın belirginleşmeye başlar. Bu noktadan sonra dar kıyafetler giymek anneyi rahatsız edeceği gibi bebeğe de olumsuz şekilde yansıyabilir. Bu yüzden, anne adaylarına rahat ve bol kıyafetleri tercih etmeleri önerilir. Hamileliğin spesifik bir durum olması nedeniyle hamile kıyafeti bulmak çok kolay olmayabilir. Hepsiburada.com, çeşitli modellerdeki hamile kıyafetlerini bir araya getirerek anne adaylarının seçimine sunar. Yüksek belli hamile taytları, karnın üst kısmından istenen sıkılıkta ayarlanabilen lastiğe sahip pantolon ve eşofmanlar, karın kısmı bol ve rahat elbise ile bluzlar bu modeller arasındadır. Günlük giyilebilecek pijama takımı gibi modellerin yanı sıra özel günlerde ya da iş hayatında tercih edilebilecek daha şık ve gösterişli kıyafet modelleri mevcuttur. Çeşitli renk ve modellerdeki bu kıyafetlerden herhangi biri, anne adayının zevkine göre tercih edilebilir. Tüm bu kıyafetler ile hamileliğin son ayları bile rahat bir şekilde geçirilebilir. Bebeğin doğumuna yakın bir zamanda düzenlenen babyshower partisinde anne adaylarının kullanabileceği, konsepte uygun şık kıyafetler ve aksesuarlar da Hepsiburada.com hamilelik kıyafetleri modelleri kategorisinde yer alır.

Her Duruma Özgü Seçim Şansı Sunan Çeşitli Modeller

Günümüzde doğum, artık daha önemsenen ve özenilen bir durum olmuştur. Bu özel ana özel bir hazırlık yapılır, kıyafetten aksesuara kadar her detaya dikkat edilir. Doğumda ve sonrasında hastanede kalınan süre içinde fotoğraf çekimi yapılması da artık yaygın bir uygulama hâline geldiğinden, seçilen kıyafet ve aksesuarların tümünün güzel ve gösterişli olması için ekstra çaba gösterilir. Hepsiburada.com, anne adaylarının doğumda çok daha güzel ve şık olması için tercih edebileceği birçok ürünü satışa sunar. Çeşitli model ve renkte pijama takımları, gecelik ve sabahlıklar, soft renklerde hamile elbiseleri ve çeşitli saç aksesuarları doğum planlaması yapılırken değerlendirilebilir. Doğumdan sonra rahim hemen küçülmeyeceği için karındaki şişlik kısa sürede yok olmaz. Bu nedenle, bu süreçte de bol ve rahat kıyafetler tercih edilmelidir. Lohusa kıyafeti denen bu kıyafetler de hepsiburada.com'dan kolayca tedarik edilebilir. Çiçeklerle ya da farklı objelerle ilgi çekici ve hoş hâle getirilmiş lohusa terliği ve tacı modelleri bulunur. Taç, anneyi saçının dağınık olmaması konusunda rahat ettirirken şık duruşu nedeniyle fotoğraflarda da güzel bir görüntü ortaya çıkarır. Hastane ortamında annenin terlik kullanması da anneye pratiklik ve kolaylık kazandırır. Bu ürünlerin yanında takımı şeklinde düzenlenen bebek kıyafetleri set hâline getirilerek de satışa sunulur. Terlik ve taçtaki çiçekle aynı şekilde üretilmiş yaka çiçeğini de baba kullanabilir ve böylelikle anne-baba-bebek arasında hoş bir uyum yakalanmış olur.

Hayatınızın en heyecanlı ve mutlu sürecinde çok daha hoş giyinmek, doğum anılarınızı çok daha güzel kılmak ve konforunuzu üst düzeyde sağlamak, lohusalıkta da şık olmayı bir kenara bırakmamak için; hepsiburada.com'da bulunan hamile kıyafetleri modellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri güvenli alışveriş yolu ile kısa sürede sipariş verebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hamile Kıyafetleri Modelleri

1.223 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Azebu Hamile Kıyafetleri
  2. By Mecit Pijama Hamile Kıyafetleri
  3. Gör&Sin Hamile Kıyafetleri
  4. Cemrek Hamile Kıyafetleri
  5. Mecit Pijama Hamile Kıyafetleri
  6. Vavien Hamile Kıyafetleri
  7. Görsin Hamile Hamile Kıyafetleri
  8. Elija Lingerie Hamile Kıyafetleri
  9. DeFacto Hamile Kıyafetleri
  10. Motherway Hamile Kıyafetleri
  11. AD Gümüş Tasarım Hamile Kıyafetleri
  12. Balins Hamile Kıyafetleri
  13. Effort Hamile Kıyafetleri
  14. Mamma Lattes Hamile Kıyafetleri
  15. Perla Blanca Hamile Kıyafetleri
  16. Eva Arinna Hamile Kıyafetleri
  17. Mecit Hamile Kıyafetleri
  18. Charismom Hamile Kıyafetleri
  19. Livaa Hamile Kıyafetleri
  20. Şık Mecit Hamile Kıyafetleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Beden A-Z
 6. Renk A-Z
 7. Fotoğraflı Değerlendirme
 8. Güncel Değerlendirme
 9. Fırsat Ürünleri
 10. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483639/60000710/23020381/309404
Başa dön