Pegasus Yayınları
Hayatınızı 7 Günde Değiştirin - Paul McKenna

Hayatınızı 7 Günde Değiştirin - Paul McKenna

Pegasus Yayınları
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
tavsiye ederim 06 Haziran 2017, Salı
öncelikle şunu söyleyeyim. Kişisel gelişim kitaplarında öncelikli olan okuyucunun kitaptan birşeyler alması gerektiğine inanmasıdır. "bir okuyayım belki faydası olur" diye düşünerek bu tarz kitaplardan gelişim beklemeyin. Ben ihtiyacım olduğu, boşluğa düştüğüm bir zamanda okudum. Ve evet bana zorluklara karşı görüş, bir özgüven oluştuma yetisi ve planlama yeteneği kazandırdı. CD'yi ise her dinlediğimde uyurum. Artık uyumak için kullanıyorum :) Sonuç olarak ihtiyacı olana tavsiye edeceğim bir kitap. Not aldığım sayfalarını hala açar okurum. devamını göster devamını gizle
E***** B***** Tüm Yorumlar (15)
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/1503109
HepsiGlobal/true

Hayatınızı 7 Günde Değiştirin - Paul McKenna

Hayatınızı 7 Günde Değiştirin - Paul McKenna

Paul McKenna, 3 yılda 3 milyon kitap satışıyla İngiltere’nin en çok satan edebiyat-dışı yazarıdır. Televizyon programları ve konuşmaları, dünyanın kırk iki ülkesinde yüzlerce milyon insan tarafından izlendi.
Paul kendine has kişisel dönüşüm teknikleriyle Hollywood yıldızları, altın madalyalı sporcular, rock yıldızları, iş adamları ve kraliyet ailesiyle çalışmıştır. Ufak değişikliklerin büyük sonuçlar doğurabileceğini ispatlayarak, izleyicilerini ve müşterilerini şaşırtmıştır.
Şaşırma sırası şimdi sizde!
Çoğu insan, yaşamlarının yalnızca kısa bir an içinde değişmiş olduğunu düşünebilir. Önünüzdeki yedi gün boyunca düzinelerce böylesi anı deneyimleyeceksiniz ve hayatınızdaki sonuç veren değişiklikler gelecek yıllar boyunca mutluluk, başarı ve sağlığınızı olumlu olarak etkileyecek.
Paul McKenna bunun farkına vardığı zaman başarılı bir radyo yapımcısıydı. Gerçekleştirmiş olduğu şeylere rağmen içinde bulunduğu durumdan hoşnut veya tatmin olmuş değildi. Dünya çapında yüksek derecede başarılı ve etkili insanlar üzerine bir çalışma yaparak, bu başarı ve mutluluğun bazı insanların başına gelen ve diğerlerinin başına gelmeyen tesadüfler olmadığını keşfetti. Öğrendiği şeyleri uygulayarak kendisini ve yaşantısını büyük ölçekli olarak dönüştürmüş, finansal özgürlük ve uluslararası başarı elde etmiş ve gitgide artan derecede sağlıklı bir duruma gelmiştir.
Paul, çok başarılı insanların bu çekirdek strateji ve tekniklerini, daha pozitif ve öz güvenli bir şekilde düşünmenize ve hareket etmenize ve bir hafta gibi kısa bir süre içinde yaşantınızı geliştirmenize yardımcı olacak, büyüleyici yaşam dönüştürme metotları haline getirmiştir. 
• Daha fazla para kazanmak ve daha başarılı olmak ister misiniz?
•  Her gün daha fazla enerjiye sahip olmak ve kendinizi 
daha mutlu hissetmek ister misiniz?
• Rüyalarınızdaki hayatı yaşamaya başlamak ister misiniz?
Yalnızca yedi günde ileri derecede öz güvenli ve gerçekten olmak istediğiniz kişi olmak için duygularınızın efendisi olmayı ve 
beyninizi işletmeyi öğreneceksiniz!


Hayatınızı 7 Günde Değiştirin, 3 yılda 3 milyon kitap satışı ile İngiltere'nin çok satan edebiyat-dışı yazarları arasına girmeyi başaran Paul McKenna'nın eseridir. İlk olarak 2013 yılında okurların beğenisine sunulan kitap, toplam 248 sayfadan oluşmaktadır. Kişisel gelişim türünün ilgi gören bir örneği olarak ön plana çıkan eserde, bireylerin kritik dokunuşlar sayesinde hayatlarını kısa sürede benzersiz bir biçimde değiştirebileceği vurgulanmaktadır.

Televizyon programları ve katıldığı yayınlar dünyanın 42 ülkesinde yüzlerce milyon kişi tarafından ilgiyle izlenen Paul McKenna, kendine has kişisel gelişim tekniklerini anlattığı bu etkileyici ve umut odaklı kitabı ile büyük yankı uyandırmıştır. Hayatın daima aynı yorucu çizgide ilerlemek zorunda olmadığını, asıl dönüşümün insanın kendi zihninde ve tepkilerinde başladığını belirten yazar; yaşamdaki değişimin geçici değil kalıcı olması gerektiğinin de altını çizmektedir. Kişisel gelişim kitapları arasında özel ve etkileyici bir noktada konumlanan eserde, barındırdığı şaşırtıcı ögeleri keyifli bir anlatım üslubuyla harmanlanmıştır.

Periyodik olarak yapılacak küçük değişikliklerin büyük başarılara dönüşeceğini anlatan yazar, bir radyoda çalışırken aldığı kararlar sonucu hayatını değiştirmeye karar vermiştir ve sonrasında bunu okurları ile paylaşarak büyük bir üne kavuşmuştur. Yalnızca yedi gün içerisinde çok daha öz güvenli, mutlu ve neşeli bireylere dönüşmenin kapılarını aralayan eser; olmak istediğiniz kişiye ulaşmanız için sağlam bir köprü olma başarısını sürdürmektedir.

Kendine özgü iletişim ve kişisel dönüşüm teknikleri sayesinde büyük merak uyandıran Paul McKenna; altın madalyalı sporcular, iş adamları, rock yıldızları, Hollywood ünlüleri, kraliyet ailesi mensupları ve daha pek çok kişi ile çalışmıştır. Küçük adımların büyük yolculuklara doğru ilerlediğini ispatlayan çalışmaları ile geniş yankı uyandıran Paul McKenna, yedi güne kritik tecrübeler sığdırarak insanların tatmin olmadıkları yaşamlardan kurtularak mutlu olacakları hayata adım atmalarını sağlamıştır. Hayatınızı 7 Günde Değiştirin isimli eser, yazarın radyo yapımcısı olduğu dönemlerde içinde bulunduğu şartlardan hoşnut olmaması sonucu ortaya çıkmıştır. Dünya çapında ilgi uyandıran başarılı ve etkili insanlar üzerine bir çalışma yapan Paul McKenna, mutluluğun ve neşenin tesadüf olmadığını keşfetmiştir.

Yaptığı analizler sonucu başarının kalıcı bir form kazanabileceğini fark ederek, finansal özgürlüğünü kazanmıştır. Uluslararası platformlarda edindiği başarılar sayesinde şöhretini katlayan McKenna, çok daha sağlıklı ve huzurlu bir hayata adım atmıştır. İnsanların da aynı yolculukta ilerleyerek kendine özgü deneyimler kazanabileceğini ve bu sayede daha tatmin edici bir dünyaya ulaşabileceğini anlatarak yaşamı dönüştürme metotları sunmuştur. Küçük adımların büyük başlangıçlara dönüşebileceğini anlatan eser, akıcılığını umut dolu üslubundan almaktadır.

Başarılı insanları uzun süre gözlemleyen yazar, stratejilerini ve tekniklerini insanın geçici değil kalıcı mutluluğa ulaşması yönünde programlamıştır. Çizdiği rotada onu diğer yazarlardan ayıran şey ise, vadettiği şeyleri tam yedi güne sığdırmış olmasıdır. İnsanların daha özgüvenli bir şekilde hareket etmesinin yaşama direkt olarak etki ettiğini savunan McKenna, eserinde bir hafta gibi bir sürenin dönüşüm için gayet yeterli olduğunu vurgulamaktadır. Bu süreçte tam kontrol sağlayan bireylerin akıl ve duygu formlarının tamamen yenilendiğini ise kitabındaki bilgiler arasına eklemiştir.

Daha fazla para kazanmanın, daha başarılı olmanın, enerjiyi kaybetmemenin, isteklere hızlıca ulaşmanın, yarışı lider olarak tamamlamanın, rüyalardaki hayata ulaşmanın ve hayata yeni bir sayfayla başlamanın sırlarını açıklayan yazar gerçekten olmak istediğiniz kişiye ulaşmanız için önemli teknikler sunmaktadır. Okurların hem zihnine hem de yüreğine hitap eden detaylar sayesinde hakimiyet sağlamaya olanak yaratan Hayatınızı 7 Günde Değiştirin, duyguların ve beynin efendisi olarak yaşamanın stratejilerini incelikli bir üslup ile anlatmaktadır.

Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 247
Yayın Evi PEGASUS YAYINLARI
Yayın Tarihi 2013
Yazar Paul Mckenna
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 1
Yurtdışına Satış Var
Stok kodu KPEGASUS30322
 • AE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  HAYATINIZI 7 GÜNDE DEĞİŞTİRİN

  çok iyi bir kitap herkese tavsiye ederim ürünüm zamanın da geldi emeği geçen herkese teşekkürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (0) Hayır (0)

 • HA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Süper

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (3) Hayır (0)

 • SP
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  İDARE EDER

  Eh yani, okunabilir. Faydalı ve çekici kısımlar az da olsa var.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (2)

 • MA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  Okumaya devam ediyorum. İyi sayılır.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (4) Hayır (1)

 • EB
  tavsiye ederim

  öncelikle şunu söyleyeyim. Kişisel gelişim kitaplarında öncelikli olan okuyucunun kitaptan birşeyler alması gerektiğine inanmasıdır. "bir okuyayım belki faydası olur" diye düşünerek bu tarz kitaplardan gelişim beklemeyin. Ben ihtiyacım olduğu, boşluğa düştüğüm bir zamanda okudum. Ve evet bana zorluklara karşı görüş, bir özgüven oluştuma yetisi ve planlama yeteneği kazandırdı. CD'yi ise her dinlediğimde uyurum. Artık uyumak için kullanıyorum :) Sonuç olarak ihtiyacı olana tavsiye edeceğim bir kitap. Not aldığım sayfalarını hala açar okurum.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (3)

 • PE
  okunabilir

  buna benzer kitaplar okuduğum için ilgimi çekti. okunabilir ama daha başarılı kitaplar var. hızlı kargo olması avantajlı 1 günde elinize geçiyor. Siteye teşşekürler

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (5)

 • CA
  harika bir kitap

  Mutlaka okunması gereken kitaplardan biri.. Yazarın yol gösterici tavsiyeleri kayda alınmaya değer.. Ben severek okudum. CDsi ile birlikte paralel bir şekilde gidilirse olumlu sonuçlar alınabileceğini düşünüyorum. Tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (2)

 • AS
  Gerçekten işe yarıyor

  Kişisel gelişim kitaplarına bayılıyorum.Bir roman kadar sürükleyici benim için .Kitap içindeki cd yi hergün olmasada dinledim.Bence sırf onu dinlemek bile işe yaradı çünkü bilinçaltınıza iniyor.Ve kitaptaki talimatları uyguladığınızda başarı ve mutluluk kaçınılmaz bence:) alınması gereken bir kitap

  BEYLİKDÜZÜ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (5)

 • ND
  Okunması gereken bir kitap

  Kitabı okurken mutluluğun ve olumlu düşünmenin insan hayatı üzerine nasıl etkiler yaratacağını anlatan ve iyimserlik, hayal gücünün yaşantınızı nasıl etkilediğini hayatınızı tekrar gözden geçirmenize faydalı olacak bir kitap

  Konya - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (3)

 • MT
  faydalı olduğunu gördüm

  bu kitabı beğendim faydalı bilgiler içeriyor. okuyunca bunu herkes anlayabilir.çeviri ve baskısının da iyi olduğunu gördüm herkese faydalı olacağını umuyorum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (5)

 • Tüm yorumları gör (15)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Hayatınızı 7 Günde Değiştirin - Paul McKenna ile birlikte seçebileceğiniz kampanyalar
Hayatınızı 7 Günde Değiştirin - Paul McKenna
Kedili Ajanda 2018 50. Yılında Mayıs 1968
50 TL ve üzeri kitap alışverişlerine "Kedili Ajanda" 1 TL!
6 TL
indirim
7,50 TL 1,50 TL
BAŞA DÖN