Pegasus Yayınları

Pegasus Yayınları, kurulduğu 1 Ocak 2006 tarihinden beri yayın hayatına devam ediyor. Başlangıç aşamasında okurları araştırma türündeki kitaplarla buluşturmuş olan yayınevi, günümüzde birçok farklı türde eser yayınlamış durumda bulunuyor. Derinlik taşıyan ve insanların hayatlarına anlam katacak kitaplar yayınlamayı amaçlayan yayınevi, kitap yelpazesini her geçen gün biraz daha genişletiyor. Kitap satış adedi itibarıyla kendine en fazla talep gören kitabevleri arasında yer bulan firma, popüler yazarların yanı sıra yeni ve tanınmayan yazarların kitaplarını da okuyucularla buluşturuyor. Pegasus Yayınları tarafından sunulan ve kitapseverlerin kütüphanelerinin en değerli kitapları arasına girmeye aday olan ilgi çekici eserler, keşfedilmeyi bekliyor. Okurların kitap arşivleri, hem nitelik hem de nicelik olarak zenginleşiyor.

Yayıncılık anlayışı gereği tek bir temaya bağlı kalmayan Pegasus Yayınları, birçok farklı türde kitabın rahatlıkla bulunabileceği bir kitabevi oluyor. Zengin kitap seçkisinde yerli ve yabancı yüzlerce yazarın eserine yer veriliyor. Kitabevinde dünyaca ünlü, çok satan kitapların yanı sıra farklı türde yazılmış kitapları bulabilmek de mümkün oluyor. Zevkle kitap okumak ya da bir şeyler araştırıp öğrenmek isteyen okuyucular için birçok alternatif sunan yayınevi, yeni ufuklara yelken açmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olmayı başarıyor. Yayınevinin kitap çeşitleri arasında ödüller kazanmış ve ses getirmiş eserler de yer alıyor. Okurlar, sayısı her geçen gün biraz daha artan seçenekler içinden kendileri için en uygun kitap tercihini yapabiliyor.

Yayınevinin her yaş grubuna yönelik kitap çeşitleri bulunuyor. Öğrenme açlığının zirve noktasında olduğu gelişim çağındaki çocuklar için çocuk kitapları, son derece faydalı oluyor. Çocukların içlerindeki yeteneği bulmalarına yardım ediyor. Otobiyografiler, hayatları merak edilen ünlü şahsiyetlerin yaşamlarına ayrıntılı şekilde yolculuk etmeyi sağlıyor. Sağlıkla ilgili ipuçları veren kitaplar, kendisine dikkat eden kişiler için yol gösterici oluyor. Hemen hemen her dönemde popülerliğini koruyan dünya edebiyatı eserleri, yayınevinin kitap seçkisi içerisinde kendisine yer edinmeyi başarıyor. Harekete geçmek ve içindeki potansiyeli dışarıya çıkarmak için güvenilir bir rehbere ihtiyaç duyan kişilerin en çok denediği yöntemlerden biri olan kişisel gelişim kitapları, yoğun biçimde talep ediliyor.

Yayınevinin piyasaya sürmüş olduğu seri kitaplar, hem birbirlerinin devamı niteliğindeki kitaplara aynı anda sahip olmayı hem de bir koleksiyon edinmeyi sağlıyor. Tarihin bilinmeyen sırlarını öğrenmek isteyen okuyucuları geçmişe doğru seyahat ettiren tarihi romanlar, eğitici ve bilgilendirici taraflarıyla öne çıkmayı başarıyor. İnsan ufkunu ötelere taşıyan, düşündürmeye ve hayal kurmaya zorlayan fantastik edebiyat örnekleri, kitabevinin ürün grupları arasında yer verdiği bir diğer tür oluyor. Ünlü kişilerin ya da ismi dahi duyulmamış insanların başarı hikayeleri, okuyucuların meraklarını gideriyor ve azimli hayatlarla ilgili çeşitli ayrıntılar öğrenmelerine neden oluyor. Kitabevi, son yıllarda okuyucuların yoğun bir biçimde ilgi göstermeye başladığı suç edebiyatına dair seçkin örnekler sunuyor.

Pegasus Yayınları, klasik ya da güncel edebiyatın en nadide ve beğeni toplamış olan eserlerine ulaşabilmek için kitapseverlerin sıklıkla başvurduğu bir yayınevi olmayı başarıyor. Kitabevi, okurların birçok favori yazarının eserlerini edinebilmeleri için de en doğru yerlerden biri oluyor. Kendisini İngiliz filozof ve yazar Francis Bacon’un bir sözünden yola çıkarak çiğnenmesi ve sindirilmesi gereken kitapların adresi olarak tanımlayan yayınevi, çok satan kitaplar listelerinde birçok kitabıyla yer alıyor. Kitap fiyatları; kitabın yazarı, türü, teması ve uzunluğu gibi kriterlere göre değişkenlik gösteriyor. Yayınevinin son derece geniş ürün yelpazesinde her bütçeye uygun kitap seçenekleri bulunuyor. Tek ya da seri kitap almak da fiyatlandırma üzerinde belirleyici oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...