Doğa tutkunu Norveçli bir denizcinin kurduğu Helly Hansen, doğada vakit geçirmekten hoşlananlar için profesyonel ekipmanlar üreten bir markadır. Zorlu iklim şartlarına karşı yüksek teknolojiyi içeren ekipmanlar, giderek gelişen ürünleriyle outdoor yaşamda yer alma isteğinizi körükler. Her kullanımda kendinizi daha da güvende hissedeceğiniz Helly Hansen ürünleri, mitolojiden aldığı ilhamla sizler için mükemmel hale getirilir. 

Halley Hansen Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Halley Hansen, arazi şartlarında kullanılacak ürünlerden, profesyonel sporcuların ihtiyacı olan ekipmanlara kadar oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kadın, erkek, genç ve çocuklar için hazırlanan ürünler ayrı kategoriler altında satışa sunulur. Markanın ürettiği ilk su geçirmez montlar ve pantolonlar hâlen en çok satılan ve en çok çeşide sahip ürün modelleri arasındadır. Üst giyim grubunda bulunan parka, ceket, polar ve yağmurluk modelleri farklı alanlar için hazırlanan yüzlerce renk ve tasarım alternatifini sizlere sunar. Yürüyüş ve kayak pantolonları ile yelkenli ve plaj şortu alt giyim grubunda yer alan ürünleri oluşturur. Helly Hansen, zorlu iklim şartlarına uygun ürünleriyle tanınsa da kadınlara yönelik hazırladığı etek ve elbiseler ile erkekler için hazırladığı kazak, tişört ve şort gibi ürünlerle günlük yaşamın içinde kullanabileceğiniz alternatif modellere de sahiptir. Helly Hansen, standart tasarımlar dışında özel ürünlere sahip olmak isteyenler için Fjord Til Fjell ve 71o Nord gibi koleksiyon ürünleri sizlerle buluşturur. Gelişmiş teknoloji ürünlerini doğa ve macera tutkunlarının hayatına adapte eden marka; doğayla iç içe yaşayan maceracılardan, en yüksek dağları keşfeden profesyonellere kadar herkesin ihtiyaç duyduğu ürünleri en doğru seçimlerle elde etmenizi sağlar.

Helly Hansen'in Gerçekleştirdiği Yenilikler 

Helly Hansen, ürünlerinde uyguladığı yeniliklerle spor ve iş yaşamınızın daha konforlu hale gelmesine katkıda bulunur. Ürün çeşitliliğiyle pek çok ilke imza atan marka, ortaya koyduğu yeniliklerin birçoğuna hâlen ekipmanlarında yer verir. Dünyanın en önemli tasarım yarışmalarında ödül alan ürünler, sahip oldukları özelliklerle tutkunu olduğunuz doğa sporlarının daha keyifle yaşanmasını sağlar. Helly Tech, Lifa, H2Flow ve Lifaloft gibi birbirinden özel teknolojik yenilikler, dünyanın en zorlu kesimlerinde yapılan testler ve kullanıcı görüşleri doğrultusunda ortaya çıkar. Tasarımlarına sürekli olarak bir yenisini ekleyen marka, su geçirmeyen ve nefes alan Helly Tech kumaş ile sıvı ile temasın yüksek olduğu alanlara özel giysiler hazırlar. Helly Hansen, 2005 yılında profesyonel doğa sporcuları için hazırladığı ilk ayakkabı ve en çok ödül kazandığı Elevation modelleriyle yüksek teknoloji ürünlerin sıra dışı yapısını keşfetmenize yardımcı olur. Kıyafetler dışında farklı spor türlerine uygun ayakkabılar; şapka, çorap ve eldiven gibi aksesuarlar, markanın dikkat çeken yeniliklerini oluşturur. Açık alanlarda hayatınızı kolaylaştıran çanta, valiz ve can yeleği gibi ekipmanlarsa markanın ürün çeşitliliğini en iyi şekilde ifade eder.

Helly Hansen Ürünlerinin Kullanım Alanları

Marka, tasarımlarını gerçekleştirirken birçok spor ve iş dalını inceleyerek ürünlerini geliştirir. Okyanuslarda kurulu petrol platformlarında çalışanlar, en zorlu dağları keşfeden dağcılar, kutup bölgelerinde çalışmalar yürüten kaşif ve bilim insanları, Helly Hansen markasının ilham kaynağını oluşturur. Birbirinden zorlu doğa koşullarının zorlayıcı şartlarında gerçekleşen çalışmalar, markanın ürünlerinin yüksek kalitede olmasına katkı sunar. Dağcılık ve kayak gibi buz ile iç içe sporlarla ilgilenenler için nem dengesine sahip ve daima sıcak tutan polar tasarımları gerçekleştirilir. Okyanus ve denizlerde yelken ve botlarla uzun yolculuklar yapan sporcu ve profesyoneller, su geçirmeyen yalıtımlı mont ve yağmurluklar ile aradıkları korumayı yakalar. Helly Hansen, dünyanın her noktasında gerek sportif gerekse çalışma hayatına yönelik olarak tasarımları hazırlar. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda performanslarını daima üst seviyede tutan, kişiyi iklim şartlarından koruyan Helly Hansen ürünleri, doğanın en zorlu ortamlarında uzun süre dayanması amacıyla üretilir.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Helly Hansen

1.626 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön