Hermes'in tarihi Thierry Hermes tarafından Paris'in arka sokaklarında 1837 yılında açılan küçük bir atölye ile başlıyor. Koşu takımları ve deri eyer üretimi ile başlayan üretim hayatına bugün kravattan çantaya, kemerden eşarba, mücevherden ayakkabıya kadar uzanan 14 farklı alandan oluşan çok geniş bir yelpazede devam ediyor. Seri üretimi ve makineleşmeyi reddeden Hermes ürünlerinin tamamına yakın bir bölümü Fransa'daki atölyede üretiliyor. 180 yıllık köklü bir tarihi olan Hermes 1949 yılında parfüm sektöründe de faaliyet göstermeye başlıyor. Bugün dünyanın en önemli parfüm üreticilerinden biri olan Hermes göz kamaştırıcı ışıltısı ile büyülemeye devam ediyor.

Hermes Erkek Parfüm Çeşitleri

Derinin geçmişten günümüze en orijinal halinin bir yansıması olan Hermes erkek parfüm çeşitleri şipre özünün şaşırtıcı aromaları ile zenginleştiriliyor. Kakule, limon, adaçayı, bergamot ve mandalina notaları ile sizi karşılayan Hermes'in karanfil, fesleğen, sedir ve yaseminden oluşan kalp notaları zengin bir karaktere vurgu yapıyor. Meşe yosunu, amber, vetiver, sığla ağacı, vanilya ve Hindistan cevizi gibi oryantal esanslarla odunsu notaların bir arada kullanıldığı dip notaları çekici erkeğin gizemini yansıtıyor.

Portakal ve greyfurt ile teninize dokunmaya başlayan Hermes erkek parfüm çeşitleri ıtır çiçeği ve biber ile teninizde dans etmeye başlıyor. Vetiver, benzoin, sedir ve paçuli ile son bulan Hermes parfümleri hava, toprak, su ve ateşten ilham alınarak tasarlanıyor. Hava, toprak, su ve ateşin mükemmel uyumu her duyguyu hakkını vererek yaşayan erkeklerin ilk tercihlerinden biri oluyor.

Kakule, baharat ve limon aromaları ile güne güzel bir başlangıç yapmanızı sağlayan Hermes erkek parfüm çeşitleri kalp notasındaki çay ve çiçeksi notalarla gün boyu dinamik kalmanızı sağlıyor. Misk ve odunsu notalarla son bulan Hermes parfüm çeşitleri gününüzü mutlu bir şekilde sonlandırıyor. Üst notasında greyfurt ve portakalla turunçgil dokunuşlarının yanı sıra çakmak taşı aroması ile zengin mineral notalara vurgu yapılan Hermes parfümleri misk, vetiver, sardunya, aselbent ve sedir gibi muazzam aromalarla harmanlanıyor. Cennetin yeryüzündeki kokusunu vadeden Hermes erkek parfüm çeşitleri şefkatli erkeklerin dünyasına vurgu yapıyor.

Turunçgil ve taze baharat aromaları ile harmanlanan Hermes'in üst notalarında kendini hissettiren portakal ve limon yerini kalp notasındaki zambak ve karabibere bırakıyor. Paçuli, sedir, vetiver ve benzoin ile son bulan Hermes parfümleri rahatına ve özgürlüğüne düşkün beylerin ilk seçeneklerinden oluyor.

Hermes Erkek Parfüm Fiyatları

Hermes dünyanın en lüks parfüm markalarından birisi olarak biliniyor. Seri ve makine üretimine dayalı bir üretim yapmamaları parfümleri özel üretim parfüm çizgisine yaklaştırıyor. Bu nedenle Hermes erkek parfüm fiyatları da daha yüksek oluyor. Bu durumu ile Hermes pahalı ve lüks parfümler kategorisinde değerlendiriliyor.

Özel üretim çizgisinin dışında Hermes parfümlerinin esanslarındaki yoğunluk oranı da parfümlerin fiyatlarını etkileyen faktörlerden birisi olarak karşımızda duruyor. Esans yoğunluk oranı yüzde dört - yüzde on arasındaki eau de toilette türü Hermes parfümler, esans yoğunluk oranı yüzde on - yüzde yirmi arasında olan eau de parfüm türü Hermes parfümlerine oranla daha makul fiyatlardan satılıyor.

Şişelerinin tasarımları ile de ön plana çıkan Hermes parfümleri 30 ila 200 mililitre arasındaki özel tasarım şişelerde kullanıcının beğenisine sunuluyor. Şişelerin miktarına göre de Hermes erkek parfüm fiyatları değişiyor. Aynı zamanda parfümlerin aromalarındaki çeşitlilik de Hermes parfüm fiyatlarını etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Aroma çeşitliliğinin daha az olduğu parfümler aroma çeşitliliği fazla olan parfümlere nazaran daha uygun fiyatlara satılıyor.

Hermes Erkek Parfümü

30 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Hermes
  2. Calvin Klein
  3. Burberry
  4. Versace
  5. Bvlgari
  6. Giorgio Armani
  7. Tom Ford
  8. Paco Rabanne
  9. Diesel
  10. Avon
  11. İxora
  12. Florancia
  13. Sansiro
  14. Adidas
  15. Givenchy
  16. Oriflame
  17. Dior
  18. Dolce & Gabbana
  19. Hugo Boss
  20. Azzaro
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Parfüm Mililitre
 7. Parfüm Türü
 8. Koku Tipi
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Hermes
DSACategoryId/60001547/2147483603/341406/32010683/hermes
BAŞA DÖN