ARA
Loading interface...
Loading interface...
High Power
High Power Absolute 650W 13.5CM Fanlı Modüler 80+ Verimli Power Supply HP-650-G14C

High Power Absolute 650W 13.5CM Fanlı Modüler 80+ Verimli Power Supply HP-650-G14C

High Power
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/1012

High Power Absolute 650W 13.5CM Fanlı Modüler 80+ Verimli Power Supply HP-650-G14C

High Power Absolute Series 650W
Sessizlik, modülerlik ve yüksek verimi bir arada uygun fiyata almak isteyen kullanıcılar için yepyeni Absolute serisi!

High Power Absolute 650Watt Ürün İncelemeleri
 • "CrossfireX ve SLI çözümleri için uygun olan ürünümüz, bu ay incelemesine ve testlerine yer verdiğimiz Sapphire Radeon HD 4850x2'yi sorunsuzca çalıştırabiliyor. Yani üst seviye kartlarla ve sistemle başa çıkacak güce sahip. Modüler kablolamaya sahip High Power 650W, kullanmadığınız kablolar için bir taşıma çantasını da ürürün kutusuna eklemiş. 6 SATA, 4 IDE, ve 2 adet 6+2 pin ekran kartı bağlantı noktası ihtiyaçlarımızı karşılamak için gayet yeterli. High Power 650W, artan güç ihtiyacımızı karşılarken, enerji tasarrufu ve koruması sağlamaya devam ediyor. Alışveriş listenizde yeni bir güç kaynağı varsa bu ürünü es geçmeyin."
   
 • "Sıra dışı ürünleriyle adından söz ettiren Akortek yeni bir cihazıyla daha karşımızda. Sessizlik, modülerlik ve yüksek verimi bir arada uygun fiyata almak isteyen kullanıcılar için yepyeni Absolute serisini getiren Akortek, ürünü fiyat/performansta yeni bir standart olarak konumlandırıyor. High Power Absolute 650Watt, üzerinde bulunan 2 adet 12V kanalı üzerindeki max. 25A akım değeri ve 2 adet PCI-Express güç girişi sayesinde piyasadaki pek çok ekran kartını SLI veya Crossfire modunda rahatlıkla çalıştırabiliyor."Fiyat/Performansta Yeni Bir Standart: High Power Absolute Serisi!
Yeni 80 Plus verimlilik sertifikalı ve modüler kablolu High Power Absolute serisi, 13.5cm sessiz fanı ve yüksek çıkış gücüne sahip 12V kanalları ile performans isteyen kullanıcılara kaliteyi uygun fiyatlı olarak sunuyor. High Power Absolute 650W, üzerinde bulunan 2 adet 12V kanalı üzerindeki max. 25A akım değeri ve 2 adet PCI-Express güç girişi sayesinde piyasadaki pek çok ekran kartını SLI veya Crossfire modunda rahatlıkla çalıştırabilir. Üstelik hem kutu hem de orjinal kullanım kılavuzu Türkçe açıklamalarla!

80 Plus Verimlilik Sertifikası İle Sadece Harcadığınız Gücün Parasını Ödeyin
Her türlü yük altında %80'in üzerinde verimlilik sağlayan güç kaynaklarına verilen 80 Plus sertifikasına sahip High Power Absolute serisi, diğer ucuz güç kaynaklarındaki verimsizlik nedeniyle boşa harcanan güç miktarını azaltır ve bu sayede elektrik tasarrufu sağlar. 80+ sertifikası , bilgisayarınızın harcadığı güç miktarı  ne olursa olsun verimliliğin %80'in altına düşmeyeceğini garanti eder. Üstelik altın kaplama konnektör uçları sayesinde iletim sırasındaki güç kayıpları minimum düzeyde kalır.Modüler ve Kılıflı Kablolar ile Kasa İçindeki Dağınıklığa Son!
4 adet IDE, 6 adet SATA ve 2 adet PCI-Express ekran kartı çıkışı sunan ve bu çıkışların sadece ihtiyacınız kadarını modüler olarak takıp çıkarabilmenizi sağlayan yapısı ile High Power Absolute 650W, kılıflı yapıdaki kablolarıyla hem kasa içi dağınıklığını önler hem de kasa soğutmasına katkıda bulunur.  Üstelik kullanmadığınız kabloları saklayabileceğiniz taşıma çantası da kutuya dahil!

 • 1x 20+4 pin anakart güç çıkışı
 • 1x 8-pin ve 1x 4-pin CPU 12V çıkışı
 • 1x PCI-Express Ekran Kartı için 6-pin güç çıkışı
 • 1x PCI-Express Ekran Kartı için 6+2 pin güç çıkışı
 • 4x Ez-Extract 4-pin çıkış (IDE HDD/DVD)
 • 2x Floppy çıkışı
 • 6x S-ATA çıkışı
Aktif PFC ve 6 Kademeli Akım/Gerilim Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan High Power 560W,  reaktif/aktif güç dengesizliklerini %99'a varan oranlarda anahtarlama devresi ile otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınız içerisinde bunların yol açabileceği arızalardan korur.

13.5cm Ultra-sessiz, Devir Kontrollü Fan
High Power Absolute 650W, 13.5cm'lik sessiz ve ısıya göre devrini ayarlayan fanı sayesinde bugüne kadar rastlamadığınız sessizlikte bir güç kaynağıdır. Arka havalandırma ızgarası da hava akışına engel olmayacak şekilde petek yapıda tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler:
 • Nominal Güç Değeri: 650W
 • Verimlilik: %80+ (80+ Sertifikalı)
 • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 13.5cm değişken hızlı fan
 • MTBF: 100.000 saat çalışma süresi (%75 yük altında)
 • Yüksek Gerilim/Akım/Güç ve Kısa Devre Korumaları
 • Max. Çıkış Değerleri: 12V1: 25A , 12V2: 25A , +5V: 25A, +3.3V: 25A
 • Ürün Kodu: HP-650-G14C
High Power hakkında
Dünyada Chieftec, Enlight gibi bilinen pek çok kasa ve güç kaynağı üreticisinin yanısıra LCD TV gibi ürünler için de 13 yıldır güç kaynakları üreten Sirtec firmasının kendi markası olan High Power, kulanıcılara hem sessiz hem de yüksek verimli ürünleri "Power Watcher" ve "Ez-Extract" gibi patentli yeniliklerle sunmaktadır. 13 yıl içerisinde ürettiği milyonlarca güç kaynağı ile bu konuda dünyanın önde gelen üreticileri arasına giren High Power, fiyat/performansta iddialı yepyeni "Absolute" serisi ile Türkiye'de.
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön