ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
High Power
High Power Element Bronze 600W 80+ Sertifikalı Güç Kaynağı (HP-EP600-BR-II)

High Power Element Bronze 600W 80+ Sertifikalı Güç Kaynağı (HP-EP600-BR-II)

High Power
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483646/8/1012

High Power Element Bronze 600W 80+ Sertifikalı Güç Kaynağı (HP-EP600-BR-II)

High Power Element Bronze II 600W, Tek 12V Kanallı, 80+ Bronze Sertifikalı Güç Kaynağı
80+ Yüksek Verimli 600W Güç ile Bilgisayarınızı Yüksek Performansa Uygun Fiyat ile Taşıyın! 

High Power'dan 80+ Verimli
 600W Güç Kaynağı ile 
High Power Element Bronze II 600W'lık gerçek gücü ve %86'yı aşan yüksek verimiyle bilgisayarınızın en önemli yapı taşlarından biri olacak! Tüm bileşenlerin düzgün bir şekilde çalışması ancak kaliteli, stabil bir güç kaynağı ile mümkündür. Güçlü, tek 12V kanal tasarımı ile yüksek performans ve fan stop özellikli 120mm golf topu yüzeyli fanı ile sessiz ve etkili soğutma sağlayan Element Smart Bronze II 600W; bilgisayarınızın güç tasarrufuna da katkı sağlamaktadır. Bilgisayarınızı High Power ile güncelleyin, uygun fiyata yüksek performansa erişin!


Tek 12V Kanalından 45A ve 540W Güç!
High Power Element Bronze II ürettiği 600W toplam gücün %90'ını tek 12V kanalından verebilecek yapıda dizayn edilmiştir. Tek 12V kanalı tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasıdır. High Power Element Bronze II ile yüksek verimli oyuncu sistemleri toplayabilirsiniz.

Yeni Nesil Intel Haswell İşlemcileri ile Uyumlu
High Power Element Bronze II 600W güç kaynağı, Intel'in geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip Haswell işlemcileri ile uyum sağlamaktadır. Element Bronze II, Intel Haswell işlemcilerin ultra düşük tasarruf modu ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.


Golf Topu Yüzeyi = Maksimum Hava Akımı
High Power 600W Element Bronze II serisinin termal kontrollü fanı bilgisayarınızın ısısına göre çalışır. Onaylı yüksek verimliliği ile daha az ısınan güç kaynağında, fan devri de otomatik olarak düşüktür. Ayrıca hava sürtünmesinden kaynaklanan ses seviyesini azaltmak için dizayn edilmiş golf topu yüzeyli fan kanatları sayesinde Element Bronze II'nin 12cmlik fanı standart fanlardan %20 daha sessiz çalışır. Her kullanıcının hayali olan sessiz bir güç kaynağı rüyası Element Bronze II ile gerçek oluyor! 


Kılıflı Kablolar ile Yüksek Hava Akımı
Element Bronze II güç kaynağı, kasa içerisindeki hava akımını maksimize etmek için tamamı kılıflı kablo yapısına sahiptir. Bu sayede kasa içi kablo karmaşasından kurtularak kasa içi soğutmanızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz.


%85 Bronz Verimlilikle Harcamadığınız Güce Para Ödemeyin! 
High Power Element Bronze II 600W güç kaynağı %50 yük altında test edilmiş ve verimliliği %85'in üzerinde olduğu anlamına gelen 80+ Bronze verimlilikte olduğu belirlenmiştir. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç kullanılır ve 80+ olmayan güç kaynaklarına göre çok daha fazla enerji tasarrufu gerçekleştirilir. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. High Power Element Bronze II ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!

High Power Element Bronze II ile Çoklu SLI ve Crossfire'da Süper Performans
Nvidia SLI ve ATI Crossfire yapabilmek için çift ekran kartının ihtiyaç duyduğu roket yakıtı High Power Element Bronze II'den! Güçlü TEK 12V kanalının sağlayabildiği yüksek akım gücü ile tam yük altında çalışırken bile güç çıkışlarında en ufak bir dalgalanma olmadan, donmalar ve çökme yaşamadan oyun keyfinize devam edebilirsiniz. SLI ve CrossFire yapılandırmaları ile 2 x Nvidia GeForce GTX 760 (SLI) veya 2 x ATI Radeon R9 270X (CrossFire) gibi performanslı ekran kartlarını birarada kullanabilirsiniz.

 

14 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek! 
High Power Element Bronze II, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 6 x SATA , 3 x IDE , 2 x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı, 4+4pin işlemci güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 pin olarak tasarlanmıştır. Element Bronze II 600W ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaktır.


Aktif PFC ile Her Zaman Çevre Dostu!
High Power güç kaynakları aktif/reaktif güç düzensizliklerini %99'a kadar önleyen Aktif PFC devresine sahiptir. Bu sayede şebeke hattından çekilen alternatif akımın ve reaktif gücün faturalara yansıtıldığı işyerlerinde toplam elektrik harcamasının azalmasını sağlar. Daha az alternatif akım harcaması ile şebeke üzerine düşen yük ve boşa harcanan reaktif enerji miktarı da azalmış olur.Yüksek Gerilim / Güç / Kısa Devre Koruması

Şebekede meydana gelen aşırı voltaj artışı veya ani yükselen güç karşısında sıradan güç kaynakları bozulmakta ve bozulurken bilgisayarınızdaki diğer bileşenlere de zarar verebilmektedir. Sisteminizi şebekede oluşabilecek tüm gerilim ve güç dengesizliklerine karşı koruyan ve oluşabilecek bir kısa devre karşısında otomatik olarak kendini kapatma özelliğine sahip High Power Element Bronze II sayesinde sisteminizi güvenle kullanabilirsiniz.

OPP (Over Power Protection - Aşırı Güç Koruması)
OVP (Over Voltage Protection - Aşırı Gerilim Koruması)
UVP (Under Voltage Protection - Düşük Gerilim Koruması)
SCP (Short Circuit Protection - Kısa Devre Koruması)

Teknik Özellikler:

  • Güç Değeri: 600W
  • Verimlilik Sertifikası: 80+ Bronze @ 230V
  • Soğutma sistemi: Ortam ısısı veya yüke bağlı 12cm değişken hızlı fan
  • Aşırı Voltaj/Güç, Düşük Voltaj ve Kısa Devre Korumaları
  • Max. Çıkış Değerleri: 12V: 45A, +5V: 22A , +3.3V: 22A
  • Ürün Kodu: HP-EP600-BRII
     

High Power Hakkında
Lian Li, Enermax, OCZ ve Thermaltake markaları için OEM güç kaynağı üretimi yapan Sirtec firmasının kendi markası olan High Power; 2009 yılında 80PLUS onaylı Gold sertifikasını almaya hak kazanan ilk 1000W, 1200W ve 1350W güç kaynağı modellerini duyurmuştur. Bunu takiben 2010 yılında ise 80PLUS Platinum sertifikasını almaya hak kazanan 1000W ve 1200W'lık modellerinin lansmanını yapan High Power ayrıca Astro, RockSolid, Direct12, Absolute, Performance ve Element serileri ile 400W'tan 1600W'a kadar kullanıcılara çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön