Teknoloji markaları arasında sevilen bir yere sahip olan Huawei, Çin merkezlidir. Çok geniş alanda üretim yapan marka birbirinden farklı elektronik ürünler üretir. Huawei laptop markanın tasarladığı cihazların Bunun dışında cep telefonu ve tablet alanında da kendini ispatlayan firma dünyadaki teknolojik gelişmeleri sıkı biçimde takip eder. Hayat kolaylaştırıcı, iş ve eğlence için kendinize kaliteli ürünler arıyorsanız, Huawei markasının ürettiği cihazları tercih edebilirsiniz. Kendine özgü tasarımlarıyla Huawei notebook modellerine ulaşabilirsiniz. Kullanıcılar notebook satın alırken cihazın özelliklerini; kullanım alanlarına, iş veya eğlence gibi yerlere göre tercih ederler. Huawei laptoplar, RAM, hard disk, ekran boyutu, ekran özellikleri, işlemci ve ses teknolojilerine göre değişiklik gösterir. Yüksek performanslı ve üstün özelliklere sahip modellerin yanında uygun fiyatlarla sunulan cihazlardan da dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Marka dünya çapında kendini tanıtmış ve önde gelen teknoloji firmalarından biridir. Huawei markasının kısa sürede bu kadar büyümesinin en büyük ve önemli sebeplerinden birisi kullanıcıların beğenisine yönelik ve kaliteli cihazlar üretmesidir. Her cebe uygun olarak ürettiği modelleri, kaliteli, şık ve özel tasarım detaylarına sahiptir. Huawei dizüstü bilgisayar modelleri, gelişen teknoloji ile daha fazla depolama alanı ve daha hızlı işlem yapan işlemcileriyle göz doldurur.

Beğenileri Toplayan Huawei Laptop Modelleri

Huawei laptop modelleri birbirinden farklı kaliteleri ve kullanıcıları rahat ettiren özelliklerine göre tasarlanır. Her ortamda kullanıma uygun olan Huawei dizüstü bilgisayarlar evde, ofiste ve seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz. Kompakt bir şarj aleti ve küçük tasarımlara sahip olan notebookların yanında farklı bir ürün taşımanıza gerek kalmadan işlemlerinizi halletmenize olanak sağlar. Markanın tasarladığı ürünlerin tamamı farklı iş ve eğlence alanlarına yöneliktir. Özelliklerine göre seçebileceğiniz laptoplar fiyatına göre değişiklik gösterir. Huawei markasının ilgi gören modellerinden birinin kullanım özelliklerine bakıldığında tam şarjda aralıksız 11 saat internette gezinme olanağı sağladığı görülür. Bunun yanında 13 saat boyunca video, film gibi içeriklerinizi izleyebileceğiniz bu ürün 15 saat boyunca şarja ihtiyaç duymadan işlerinizi halledebilmenizi mümkün kılar. İnce ve kaliteli tasarımları iş, okul, tatil ve seyahat gibi planlarınızda, teknolojiyi her an yanınızda taşıyabilmeniz için önemlidir. Huawei laptop dokunmatik ekran özelliğine sahip olacak şekilde de üretilir. Bu özelliği sayesinde yanınızda mouse gibi çevre birimlerini taşımanıza gerek kalmaz. Kullanıcıların daha hızlı hareket edebilmesi için laptopların RAM bilgileri de önemlidir. RAM bilgisayarın kısa süresi hafızasını kontrol eden bir birim olarak performansa doğrudan etki eden bir parçadır. 16 GB RAM özelliğine sahip Huawei laptoplar, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasında yerini alır.

Farklı Özelliklere Sahip Huawei Laptoplar

Huawei laptop önerisi olarak yüksek performanslı ürünler gösterilebilir. Bu ürünleri birbirinden ayıran özellikleri depolama alanlarıdır. Örneğin 2 TB'lık bir hard diske sahip model 1TB depolama alanına sahip modele göre avantajlı olabilir. Yüksek performanslı cihazlarda önemli özelliklerden biri işlemcidir. Huawei laptop i7 işlemci kullandığı modellerde diğer parçaları da bu işlemciye uygun şekilde ürettiği görülür. İleri seviye olarak geçen İntel i7 işlemciler, farklı hız ve çekirdek sayılarıyla bilgisayarın beyni konumundadır. Kullanıcıların dizüstü bilgisayar seçimi yaparken her zaman ileri de ihtiyacı olabileceği şekilde model tercihi yapmaları gerekir bunun sebebi sürekli yeni laptop ihtiyacının ortaya çıkmasının önüne geçilmesi ve rahat edilmesi konusudur. Teknik özellik konusunda farklı bir çok seçeneğe sahip laptoplar bulunur. Bilgisayar seçimi yaparken dikkat edeceğiniz diğer konulardan biri ise bilgisayarın şarjının ne kadar süre gideceği konusudur. Huawei markasının ürettiği hızlı şarj destekli laptop modelleri hızlıca pilinizi doldurarak işlemlerinize devam etmenize olanak sağlar. Bazı modellerde yarım saatlik şarj ile 6 saat boyunca aktif kullanım imkanı vardır. Bilgisayarlar artık her kullanıcının kişisel bilgilerini, banka bilgileri, sağlık bilgileri gibi pek çok özel bilgiyi barındırması sebebiyle güvenlik konusu da önemlidir. Huawei laptop yorumları güvenlik konusunda markanın önemli özelliklere sahip olduğunu belirtir. Parmak izi teknolojisi sayesinde, bilgisayarının güvenliğini önemseyen kullanıcılar gönül rahatlığıyla markanın bu özelliğe sahip ürünlerini tercih edebilir.

Avantajlı Seçenekleriyle Huawei Laptop Çeşitleri

Huawei dizüstü bilgisayar özelliklerinden bir diğeri ses teknolojisidir. Huawei markası 4 hoparlöre sahip çevresel ses sistemi ile donatılmış modeller üretir. 360 derece ses verebilen ürünler, 4 metreye kadar ses ile kullanım imkanı da kullanıcılara sunar. Geliştirilmiş ses sistemi, müzik dinleme, film ve dizi gibi aktivitelerde yüksek performans almanızı sağlar. Huawei markasının sizlere sunduğu bir diğer özellik ise iki cihazı tek bir cihaz üzerinden kontrol edebilme imkanıdır. Cep telefonu ekranını laptopa yansıtarak tüm işlemleri telefonu kullanmadan yapabilirsiniz. Cep telefonu aramalarını da bilgisayar üzerinden yaparak telefonunuzu neredeyse hiç elinize almanıza gerek kalmadan işlemleriniz halledebilirsiniz. Huawei laptop fiyatları markanın ürettiği farklı modellere göre değişiklik gösterir. Bunun başlıca sebepleri arasında markanın her bütçeye uygun ve kullanıcıyı memnun eden modeller yapması gelir. Dizüstü bilgisayar alırken kullanım amacına uygun ürünleri tercih etmeniz önemlidir. Çoğunlukla kullanıcılar laptop satın alırken sadece RAM ve işlemci bilgilerine bakarak satın alır. Aslında yapılan işe göre farklı özelliklere sahip dizüstü bilgisayar tercihleri yapılması gerekir. Örneğin oyun oynamak için bir laptop arıyorsanız, iyi grafikler için gelişmiş bir ekran kartı seçmenizde fayda vardır. Bunun yanında oyun esnasında kasma ve donma gibi problemler yaşamamak için de SSD'ye sahip bir modeli tercih etmeniz önerilir.

Eğlence ve İş için Kullanılan Huawei Laptoplar

Huawei laptop özellikleri eğlence ve iş için farklı özelliklere sahip olarak üretilir. İş bilgisayarları da kendi içerisinde farklılık gösterir. Video editleme veya render alma gibi işlerle uğraşanlar için bilgisayarın RAM parçası önem kazanır. Daha kısa sürelerde render alarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca büyük depolama alanları da bilgisayar işi ile uğraşanların mutlaka edinmesi gerekenler parçalardan biridir. Uzun saatler boyunca bilgisayar başında vakit geçiren biriyseniz dizüstü bilgisayarın şarj süresinin uzun olması gerekir. Şarjın kısa sürede tükenmemesi sizin elektriğe olan ihtiyacınızın azalmasını sağlar. Aldığınız üründen memnun kalmanız için işinizi daha hızlı yapabilmeniz önemlidir. Eğer dizüstü bilgisayarı oyun için tercih edecekseniz anakart seçimini dikkatli yapmanız önerilir. Huawei 13 inç, 14 inç, 16 inç laptop çeşitleri arasından kullanım amacınıza uygun ekran boyutunu tercih edebilirsiniz. İş için bir laptop sahibi olmak istiyorsanız veya sürekli seyahat ederken işinizi yapmanız gerekiyorsa bunun için 13 ve 14 inçlik ekrana sahip modeller tam size göredir. Kolay taşınabilen ve yer kaplamayan özelliğiyle bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Oyun oynamayı seven kullanıcılar için ise 16 inçlik ekrana sahip modeller performans açısından daha iyi bir deneyim sağlar. Laptopları daha etkin kullanabilmeniz için Huawei Android telefon ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Çevre Birimleriyle Huawei Notebooklar

Huawei markasının ürettiği dizüstü bilgisayarlar sadece teknik özellikleri bakımından üst düzey performans için üretilmediğini, kaliteli çevre birimleriyle de gözler önüne serer. Bir Huawei laptop sahibiyseniz yanınızda ekstra bir mouse, klavye, hoparlör ve kamera gibi ürünleri taşımanıza gerek yoktur. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen klavyesi düşük tuş ve yüksek hissayata sahiptir. Hızlı yazı yazmaya olanak sağlayan ve kolayca deforme olmayan yapısı sayesinde yazı yazmaktan keyif alabilirsiniz. Bunun yanında hassas dokunmatik özelliğiyle ön plana çıkan touchpad kısmı önemli özelliklere sahiptir. Tepki süresi 1ms olan touchpad, bastığınız anda cihaz bunu hemen algılayarak size aynı anda cevap verir. Ayrıca Huawei markasının dizüstü bilgisayarlarında kullandığı geniş alanlı touchpad özelliği ile aynı anda birden fazla parmak ile işlemleriniz kolayca yapabilirsiniz. Huawei dizüstü bilgisayar yorumları markanın ürettiği hoparlörlerin yüksek kalitesinden sıkça bahseder. 4’lü hoparlör yapısı ve birbirinden bağımsız çalışan frekans sistemleri, kullanıcılara muazzam bir ses deneyimi sunar. Keyifle takip ettiğiniz dizi ve filmleri sanki içindeymişsin hissiyatı ile izleyebilmeniz için 3 boyutlu ses sistemine sahiptir. Touchpad kısmının hemen iki yanında altta kalan hoparlörler etraftan gelen ses dalgalarını engelleyerek net bir dinleme deneyimi yaşamanızı kolaylaştırır. Arkada bulunan iki hoparlör ise arka plan efektlerinin seslerini 3 boyuta çıkarmasıyla beğeni kazanır. Huawei laptop en ucuz fiyatlarıyla karşınıza çıkar.

Yanınızdan Ayırmayacağınız Huawei Notebook Ürünleri

İş hayatınız sürekli aktif bir görüşme etrafında geçiyor ise Huawei laptoplar sizin için en uygun ürünlerin başında gelir. Gelişmiş ses deneyimini, yüksek kaliteli ve net bir görüntü sunan dahili kamerası sayesinde toplantılarınızı ve görüşmelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Toplantı ve görüşme kısmında görüntünün ve size gelen sesin kalitesi kadar, sizin sesinizi ileten teknolojinin de özel olması gerekir. Touchpad kısmının altında yer alan gelişmiş mikrofonu etraftan gelen sesleri engelleyecek donanımsal ve teknik yapısı sayesinde sesinizi karşıya tertemiz bir şekilde iletmenize olanak sağlar. Huawei dizüstü bilgisayar fiyatları teknik özelliklerine göre farklılık gösterir. Laptop seçimi sırasında bilgisayarın ısınma sorunu muhakkak dikkat edilmesi gereken hususlar arasındadır. Huawei ultra sessiz fanlarını kullanıcılara sunar. Markanın ürettiği premium cihazlarda bulunan Super Turbo Fan teknolojisi tüm zorlu koşullarda bile bilgisayarın soğuk kalmasını mümkün kılar. Özel bir program tarafından yönetilen fanlar, tüm şartlara uygun olarak bağımsız çalışma özelliğine sahiptir. 3’lü hava girişinin yanında Dual Shark Fan tasarımı ile hava emiş gücünü 2 kara çıkarır. Ultra ince ısı dağıtma modülleri ve akıllı sıcaklık kontrol sistemi, bilgisayarın sıcaklıktan etkilenerek performansında oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçer. Huawei laptop kampanyalarını Hepsiburada üzerinden kolaylıkla inceleyebilir ve size en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Huawei Laptop Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Huawei markasının her bütçeye uygun, farklı özelliklere sahip notebook modelleri bulunur. Markanın ürünleri arasında seçim yaparken hangi amaç ile kullanacağınız konusu önemlidir. İş için kullanılacak laptopların hafızası, işelmcisi, şarj özellikleri gibi detaylar ön plana çıkar. Oyun için bir cihaz arayışınız bulunuyorsa kaliteli ekran kartı, yüksek RAM ve gelişmiş bir anakart tercih etmeniz önemlidir.

Huawei Notebooklar Çalışma Esnasında Çok Isınır mı?

Laptop seçimi yaparken performansı büyük ölçüde etkileyen ısınma sorunu önemli bir soru olarak karşınıza çıkar. Huawei markası özel olarak geliştirdiği sıcaklık düzenleme programları ve yüksek hızlı hava emiş kanalları sayesinde bilgisayarınızın ısınmasının önüne geçer.

Huawei Dizüstü Bilgisayarların Şarjı Ne Kadar Gider?

Şarj süreleri markanın ürettiği modellerin fiyatlarına göre değişiklik gösterir. Üst düzey laptoplar için hızlı şarj özelliği bulunan marka ortalama yarım saatlik bir şarj ile 6 saatlik bir kullanım deneyimi sunar. Bunun yanında ürettiği tüm laptoplar için 6 saat ile 1 günü aşkın kullanabilme deneyimini müşterilere sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

37 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Ekran Kartı
Toplam 24 / 37 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/huawei