Çin merkezli teknoloji devleri arasında yer alan Huawei, telefonlarıyla tanınmasının yanı sıra yeni nesil laptoplarıyla da güncel teknolojileri sizlere sunar. Tasarımlarıyla ön plana çıkan Huawei laptop modelleri, ince ve zarif yapıları sayesinde kolay taşınabilir cihazlardır. Ağırlıkları 2 kg'dan az olan laptoplar, güçlü işlemci ve ekran kartlarını da içerisinde barındırır. Yeni nesil işlemcilerden gücünü alması sayesinde işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenize olanak tanıyarak uzun pil ömrü sayesinde de prize olan bağımlılığınızı oldukça azaltır. Aynı zamanda hızlı şarj teknolojilerini de içerisinde barındırması sayesinde kısa şarj süreleri ile uzun saatler kullanabileceğiniz pil ömrünü de vadeder. İçerik üreticileri ve ofis çalışanları için tercih edilebilecek Huawei laptop modelleri, freelance çalışanlar için de taşıma kolaylığı sayesinde ilgi çekici bir üründür. Hafif ve ince tasarımları içerisinde güçlü bir teknoloji barındıran Huawei laptoplar, farklı boyut seçenekleriyle de her talebe uygun modeller sunar. 13 inç ve 15.6 inç arasında çeşitli ekran boyutları seçenekleri ile dilediğiniz boyutta bir Huawei laptop bulmanız mümkün olur.

Güçlü Teknoloji ve Hızlı İşler İçin Huawei Laptoplar

Huawei, ürettiği laptoplar içerisinde işlemci, ekran kartı ve depolama parçalarında güncel ve hızlı ürünler tercih eder. Örneğin en güncel depolama teknolojilerinden biri olan SSD, Huawei laptoplarda bulunur. SSD ile verilerinize ulaşım hızınız oldukça yüksek olduğu gibi özellikle yoğun dosya hacimlerinin bulunduğu arşiv işlerinizde donma ve takılmalar yaşama riskinizi oldukça azaltır. Aynı zamanda bilgisayarınızın açıldığında kullanıma hazır hâle gelmesi ve oldukça hızlı bir açılma ve kapama süresi sağlama konusunda SSD büyük bir fark yaratır. Yeni nesil Intel ve AMD işlemcilerden gücünü alan Huawei laptop modelleri, internette yapacağınız gündelik sörfler için oldukça yeterli olduğu gibi ofis programları ve içerik üreticilerin kullanmakta tercih ettiği pek çok programda da kısa render (işleme) süreleri vadeder.

Grafiklerin yoğun olarak kullanıldığı Photoshop, çizim veya içerik düzenleme programlarını sorunsuz bir şekilde kullanmanızı sağlayan AMD ve NVIDIA ekran kartları da Huawei laptoplar içerisinde bulunur. Aynı şekilde grafiklerin ağırlıklı olarak bilgisayarda işlem gördüğü oyunlar için de ekran kartları önemlidir. USB 3.0 yuvalarına da sahip olan Huawei laptoplar ile kablolu veri aktarımlarınızı yüksek hızlarda gerçekleştirebilirsiniz.

Kendinizi Özel Hissettirecek Teknolojiler

Huawei, laptoplarını tasarlarken kullanıcılarının kişiselleştirilebilir bir cihazla karşılaşmalarını ister. Cihazınızı sizin tek dokunuşunuzla aktif hâle getiren parmak izi sensörlü açma kapama tuşu, sizi tanıyan bir bilgisayarınızın olmasını sağladığı gibi verilerinizi de güvence altına alır. Laptop kamerası karşısında olası güvenlik ihlallerine karşı kendinizi güvende hissettirecek kamera teknolojisiyle de Huawei sizleri düşünür. Klavye içerisine yerleştirilen gömme kamera dilediğiniz zaman açılıp kapanabilir özelliktedir. Bu sayede kameranın kontrolü daima elinizde olur.

Aynı zamanda akıllı telefon kullanımının yoğunlaştığı ve bilgisayar ile arasında veri aktarımının fazlaca olduğu bir döneme uyum sağlayan Huawei, Huawei Share hizmeti ile akıllı telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanıza olanak tanır. Bu bağlantı ile akıllı telefonunuzun ekranını bilgisayar ekranına yansıtabilir ve iki cihazı tek bir ekranda kullanabilirsiniz. Tek bir klavye ve fareyle iki cihaza da erişim sağlayabildiğiniz gibi iki ekran arasında dosyaları sürüklemek kadar basit bir yöntemle verileri iki cihaz arasında taşıyabilirsiniz.

Huawei laptoplar oyun oynamak için uygun mudur?

Huawei laptoplar içerisinde bulunan işlemci ve ekran kartları, iş ve günlük kullanıma öncelik verilerek tercih edilmesinin yanı sıra yüksek işlemci ve ekran kartı gücü isteyen oyunları orta FPS değerlerinde oyun oynamak için uygundur.

Huawei laptopların ortalama batarya süresi nedir?

Güncel pil teknolojilerini ürünlerinde tercih eden Huawei, yaklaşık 30 dakikalık bir şarj süresinde %56'ya kadar pil dolumu gerçekleştirir. Bazı modellerinde 4-6 saat kullanım süresi vadederken çoğu model için 6 saat ve üstü kullanım süresi verilir.

Huawei laptoplarda güncelleme problemiyle karşı karşıya kalır mıyım?

Huawei laptoplar Windows işletim sistemi ile sizlere sunulur. Microsoft şirketi güncellemelere devam ettiği sürece tüm bilgisayar markalarıyla paralel olarak güncellemeleri sıkıntısız olarak alabilirsiniz.

Huawei Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

Yalnızca Çin’in değil dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Huawei, geliştirdiği notebook modelleriyle kullanıcılara harikulade alternatifler sunuyor. Marka, hem geleneksel notebook formundaki ürünleriyle hem de Ultrabook konseptine uygun MateBook serisi ürünleriyle, profesyonellerin yanı sıra gündelik kullanım senaryolarında dizüstü bilgisayarlardan yararlanmak isteyen teknoloji meraklılarını da memnun ediyor. Ekran yapısı, genişliği ve çözünürlüğü, dâhili donanım bileşenlerinin performansı gibi konfigürasyon bazlı değişkenler doğrultusunda Huawei laptop fiyatları notebook modelleri farklılık gösterebiliyor.

Hayalinizdeki Çalışma Ortamını Huawei Laptop Modelleriyle Oluşturun

İş yaşamının vazgeçilmez bir parçasına dönüşen taşınabilir bilgisayarlar, teknolojinin hızla ilerlemesiyle pek çok noktada masaüstü bilgisayarların gücüne ulaşıyor. Teknik gelişmeleri takip eden ve bu gelişmelerin bizzat içinde bulunan Huawei, donanım üreticilerinin ortaya koydukları en güncel bileşenleri, hazırladığı laptop çeşitlerine yerleştiriyor. Performans bakımından birbirine yakın seyreden ürünler, tasarım ve depolama kapasitesi gibi noktalarda birbirinden ayrılıyor.

Daima en kompakt dizüstü bilgisayarlarla çalışmalarını sürdürmek isteyenler, markanın geliştirdiği küçük ekranlı ürünleri tercih ediyor. 1,5 kilogramın altında ağırlığa sahip olan ve ekran genişliği sayesinde kullanıcıların gün boyunca yanlarında taşıyabilecekleri boyutlara ulaşan modeller, donanım gücü ve bağlantı noktalarının zenginliğiyle teknoloji meraklılarının ihtiyaçlarına çözüm getiriyor. Ayrıca laptop modellerinden aşina olunan;yüksek çözünürlüklü web kamera, hassas yüzeyli dokunmatik kontrol alanı, yazışmaların konforlu şekilde yapılabilmesini sağlayan chiclet tuşlu klavye, MateBook serisi notebook çeşitlerinde bulunuyor.

Masaüstü Bilgisayarlara Rakip Performans

İşlemci cephesinde AMD ve Intel ile iş birliği yaparak MateBook serisindeki ürünlerin konfigürasyonlarını farklılaştıran Huawei, kullanıcıların her türlü işlemlerini hedefledikleri konfor ve hızda gerçekleştirebilmelerini mümkün kılıyor. Markanın en yeni donanım bileşenlerini kullanması sayesinde teknoloji meraklılarının sunulan bilgisayarların tamamı serin ve sessiz çalışabiliyor. İşlemci ve grafik işlemcilerin, çalışma frekanslarını işlem yüküne bağlı olarak dinamik şekilde değiştirebilmesi ise dizüstü bilgisayarların, prize bağlı olmadan da saatlerce kullanılabilmesine ortam hazırlıyor.

Güncel yonga setlerinden gücünü alan bilgisayarlar, kablosuz bağlantı özellikleriyle gerek internete gerekse yerel ağlara hem yüksek hızda hem de kolayca bağlanabiliyor. Bluetooth özelliği de MateBook serisi bilgisayarlarda kendine yer buluyor. Böylece bilgisayarlar, akıllı telefon ve tablet gibi birimlerle iletişim kurabilirken Bluetooth destekli bilgisayar çevre birimleri, ilgili modellerle eşleştirilerek değerlendirilebiliyor. Gerek görüldüğü takdirde daha geleneksel bağlantı çözümleri, ürünlerdeki USB portlarından destek alınarak kullanılabiliyor.

Soru 1: Huawei laptop modellerini oyun ve multimedya takibi için kullanabilir miyim?

Cevap 1: Tercih edeceğiniz ürünlerin hepsinde yüksek tanımlı multimedya içeriklerini keyifle takip edebilirsiniz. Oyun konusunda ise seçeceğiniz Huawei laptop modellerinin ekran kartlarının teknik özelliklerini kontrol etmelisiniz. Bazı modeller, yüksek işlem gücü gerektirmeyen oyunları çalıştırabilirken kimi ürünler ise popüler oyunları, tatmin edici çözünürlüklerde oynayabilmenizi sağlayabilir.

Soru 2: Profesyonel olarak fotoğraf ve video düzenleme işlemleriyle uğraşıyorum, Huawei’nin bana uygun bir çözümü mevcut mu?

Cevap 2: Huawei, geliştirdiği tüm dizüstü bilgisayarlara yüksek performanslı işlemciler ve güncel gereksinimlere yanıt veren kapasitede bellekler ekliyor. Aynı zamanda modellerin birçoğunda, görsel temelli çalışmalarınızdan, daha doğru çıktılar alabilmenizi sağlayan IPS panelli ekranlar bulunuyor. Tüm bu verilerden hareketle, Huawei ürün gamındaki çözümlerin teknik özelliklerini inceleyerek beklentilerinize uygun bilgisayarları edinebilirsiniz.

Soru 3: Alacağım MateBook serisi Huawei laptop modellerine işletim sistemi yüklemem gerekir mi?

Cevap 3: Huawei, MateBook serisinde yer alan tüm bilgisayarlarında Windows 10 işletim sistemi kurulu olarak geliyor. Bilgisayarınızı aldıktan sonra önyükleme ve kişiselleştirme işlemlerinin ardından bilgisayarınız, kullanıma hazır hâle geliyor. Dilerseniz, kullanmayı arzu ettiğiniz işletim sistemlerini, edindiğiniz ürünlere USB bellekler aracılığıyla yükleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İşlemci Tipi
Toplam 24 / 30 ürün
DSACategoryId/2147483646/3000500/98/huawei