Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İhlas Aura Cebilon Silver ve Aura Cebilon Platinum Su Arıtma cihazı Uyumlu 5'li Filtre Seti

Aquafit
328,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483620/80856001/80856002

Aquafit Aura Cebilon Silver ve Aura Cebilon Platinum Uyumlu 5li Filtre Seti

Ürün Özellikleri;
1. Aşama Sediment Filtre
5 mikron sediment filtre ilk temizlik aşamaları gibi düşünülebilir. Sediment tortu filtresi sıkıştırılmış kağıt gibi bir yapısı vardır. Sudaki çözülmemiş partiküller, kir, tortu, kum arıtımının kabası bu ilk filtre ile sağlanmış olur. NSF (National Sanitation Foundation) onaylı ve yerli üretimdir.

2.Aşama Granül Aktif Carbon
Granül aktif karbon filtre ters ozmos filtrasyonunun ikinci aşamasıdır. Suda renk, tat ve kimyasal maddeleri tutar. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar. NSF (National Sanitation Foundation) onaylı ve yerli üretimdir.

3.Aşama Block Carbon
İlk aşamadaki filtreden geçmiş klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımını sağlar. Bu filtre aktive edilmiş karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler, böcek ilaçları ve koku ile tadı etkileyen kimyasallardan arındırma amaçlıdır. NSF (National Sanitation Foundation) onaylı ve yerli üretimdir.

Mineralli Post Karbon Filtre
Membran filtrede arıtılan su saflığına yakın derecede olduğundan tüketim olarak ham gelecektir. Bu yüzden tadını iyileştirmek için tatlandırıcı kullanılır. NSF (National Sanitation Foundation) onaylı ve yerli üretimdir.

LG Chem Membran Filtre
Orijinal LG Chem 80 GPD membran daha kirli ve iletkenliği yüksek sularda dahi en iyi arıtımı sağlaması en büyük özelliğidir. Yüksek basınç yardımı ile geçirilerek suyun nano tortu, partikül, ağır metal, kimyasal, virüs, bakeri, mikro organizma ve kireç gibi maddelerin arıtılmasını sağlayan ana membran'dır.

Paket İçeriği;
- Sediment Filtre
- Granül Aktif Carbon
- Block Carbon
- Mineralli Post Karbon Filtre
- LG Chem Membran Filtre
- Açma Anahtarı ve Dirsekler.


Su Arıtma Cihazı Filtrelerimin Ömrünü Tamamladığını Nasıl Anlarım?

Satın almış olduğunuz filtrelerinizin ortalama kullanım ömrü 8/12 ay olarak değişim göstermektedir. Kullanım miktarına göre filtrelerinizin ömrü azalır. Ortalama 4 kişilik bir ailenin kullandığı filtrelerin değişim süreci 12 ay diyebiliriz. Filtrelerinizin bozulmaya başladığını kullandığınız çaydanlık, kettle vb. ürünlerde kireçlenme olduğunda anlayabilirsiniz bunun yanı sıra suda koku, tat bozukluğu gözlemlenebilir. Buda filtrelerinizin değişim zamanının geldiğini gösterir. Daha kesin bir çözüm olarak TDS cihazı kullanabilirsiniz.


İncelediğiniz filtrelerin uyumlu olduğu markalar;

KAPALI KASA İÇİN;
*LG Chem, Conax,
Goodtech, İhlas Aura Cebilon Platinium ve Silver, Spring Water, Aquaroyal, Aqua German, Sulax, Ova, PureTech, Venüs Su Arıtma, Roben, Ravent, Zeomaxgrup, Best Water, Lotus, Aqua Wawe, Aqua Blue, Aqua Joy, Aqua Bella, Aqua White, Aqua Love, Aqualine, Waterpoint, Pera Water, Aquatime, Aquabest, Aquabir, Turkuaz, Aquamills, Oxygen Water, Safir, Aquatürk, Aquawins, AQUAbella, Water Melon, Piksel Aqua, Purex, Liberti, Stilmax, Ev Su Arıtma, Express Water, Aquaflo, Global Water, Metropol, Casper, Optima, Emtek, Mustang, Primax, Rain Box Tiger,

*Cihazınızın markası, uyumlu olan isimlerin içerisinde bulunmuyorsa cihazınızın marka ve modelini ürün soruları kısmından bize yazarak uyumluluğunu öğrenebilirsiniz.

 

Filtre değiştirme aşamaları/nasıl değiştirilmesi gerektiği ve montaj hakkında bilmeniz gerekenler.

Sipariş paketinizin içinde montaj şemasını ve gerekli olan aparatlarını birlikte gönderiyoruz. Montaj şemasına bakarak kendiniz rahatlıkla Filtre değişiminizi yapabilirsiniz.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000038C7T3
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön