Sevimli duruşları ve oldukça eğlenceli özellikleri sayesinde, hacıyatmaz modelleri farklı yaş gruplarından kullanıcıların beğenisini topluyor. Değişik yönlere hızlı bir şekilde hareket ettirilen ancak hiçbir şekilde yere devrilmeyen bu oyuncaklar, çok eski zamanlardan bu yana eğlenmek için tercih edilen seçeneklerden biri oluyor. İntex hacıyatmaz oyuncaklarının temel prensibi de tam olarak bu olduğundan oyuncakların sağa, sola, arkaya ya da ön tarafa devrilmemesi için zemin kısımlarına, farklı materyallerden ağırlıklar ekleniyor.

Bu oyuncakların yarı küre şeklinde olması da oyuncakların hem kolayca yuvarlanmasına hem de anında eski haline gelebilmesine imkân tanıyor. Daima dik konumda bulunan hacıyatmaz modelleri, insan, hayvan ya da fantastik canavarlar gibi birbirinden farklı şekillerde tasarlanıyor. 

Hacıyatmaz Oyuncaklarının Tasarım Özellikleri

  • İntex hacıyatmaz oyuncak modelleri, geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. En çok tercih edilen hayvan figürlü hacıyatmaz modelleri arasında; ejderha, köpek balığı, yunus, kaplan gibi seçenekler ilk akla gelenler arasında yer alıyor.
  • Bazı hacıyatmaz modelleri, nefes yardımıyla rahatlıkla şişirilebilirken bazılarının şişirilebilmesi için pompa kullanmak gerekiyor. 
  • Hacıyatmaz modelleri çocuklar kadar büyükler için de ilgi odağı oluyor. Genelde bu oyuncaklarla boks yapan çocuklar, ürünlerin sürekli dik durması sayesinde yüksek bir efor sarf etmek zorunda kalıyor.
  • Büyük boyutlarda tasarlanan İntex hacıyatmaz modelleri, kum torbası gibi de kullanılabiliyor. Bu ürünlerin çok kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretiliyor olması sayesinde, üzerine ne kadar ağırlık binerse binsin herhangi bir patlama durumu meydana gelmiyor.
  • Hacıyatmazlar son derece güvenilir bir formda imal ediliyor. Yumuşak ve kullanıcıyı yormayan hafifliği ile son derece ideal oyuncaklar olmayı başarıyor.
  • Kolayca taşınabilen bu oyuncak modelleri, içerisindeki hava boşaltıldığında yer kaplamayacak şekilde muhafaza edilebiliyor.

Sevimli ve Eğlenceli Hacıyatmaz Modelleri

Kendine has özellikleri olan İntex hacıyatmaz modelleri farklı boyutlarda tasarlanıyor. Bazen tekli olarak bazen de set olarak satışa sunulan bu oyuncaklar, çocukların odasında, plajlarda, havuz kenarlarında, çocuk oyun alanlarında kendine çok geniş bir kullanım alanı buluyor. Duruşundaki sevimlilik ve rengârenk görünümleri ile hacıyatmaz modelleri, her zaman beğenilen tasarımlardan oluyor. Bu oyuncakların kendilerine has olan hareketlerini yapabilmesi için onlara yavaşça dokunmak yeterli oluyor.

Çocuklar Kadar Yetişkinler de Eğleniyor

Farklı yönlere sallanabilen ancak hiçbir zaman devrilmeyen bu oyuncaklar sayesinde, hem çocuklar hem de yetişkinler keyifli zaman geçirme imkânı buluyor. Oyuncakların daha rahat hareket edebilmesi ve hareket sonucunda eski haline gelebilmesi için, iç kısımları farklı malzemelerle destekleniyor. Bu oyuncaklar genelde yumuşak bir şekilde tasarlandığından kullanımı sırasında herhangi bir tehlike durumu oluşmuyor. 

Yere Hiçbir Zaman Yatmayan Hacıyatmazlar

Çocukların çok ilgisini çeken bu İntex hacıyatmaz modelleri, kolay şişirilebilir özellikte üretiliyor. Bu oyuncaklara ne kadar sert vurulursa vurulsun, hiçbir zaman dik duruşunu bozmuyor ve kısa bir süre sonra tekrar eski haline geri dönüyor. Kaliteli malzemelerden üretilen ve yapısı gereği her türlü sert harekete karşı dayanıklı olan ürünler, kullanıcıya hareket edebilme olanağı da sunuyor. Bu ürünleri uzun süreler boyunca yatırmaya çalışarak bir nevi enerji sarf edebiliyor ve günlük hareket kabiliyetinize hız kazandırma imkânı bulabiliyorsunuz.

Oyuncakların Boyutlarına Göre Şişirme Yöntemi

İntex hacıyatmaz fiyatları açısından da avantaj sağladığından ebeveynlerin, mutlaka çocukların odasında ya da evin bir köşesinde bulunmasını isteyecekleri oyuncaklar arasında yer alıyor. Oyuncaklardan tam randıman alınabilmesi için mutlaka tam şekilde şişirilmesi gerekiyor. Büyük boyutlarda tasarlanan hacıyatmaz modelleri için, pompa desteği almak önem teşkil ediyor. Ürünler, hem çocuklar hem de yetişkinlere neşe veren oyuncaklar arasında bulunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

intex Hacıyatmaz

18 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 18 / 18 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?