Yaş sınırı olmaksızın her aile bireyinin en çok tükettiği kişisel bakım ürünü diş macunlarıdır. Küçük yaşlardan itibaren ağız ve diş sağlığını korumak herkes için önemlidir. Piyasada diş macunu üretimi faaliyeti olan birçok marka bulunur. Çok sayıda ürün çeşidiyle etkin koruma sağlayan İpana diş macunları da bu markalardan bir tanesidir. Uzun yıllar boyunca ağız bakım konusunda yeni ürünler geliştirmiş olan marka, birçok kullanıcının sıklıkla kullandığı markalar arasındadır.

İpana Diş Macunu Fiyatları

Ağız sağlığına önem veren ve ürün çeşitleri ile maksimum koruma sağlayan İpana diş macunları, farklı kullanıcı isteklerine hitap eden birçok ürün sunmaktadır. Diş beyazlatma konusunda uzman markanın Üç Boyutlu Beyazlık serisi, büyük ilgi gören ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen serilerden biridir. İpana Üç Boyutlu Beyazlık serisinin kendi içinde farklı çeşitleri de bulunur. Diş ve diş eti sağlığına önem verenler için besleyici bakım, dişlerinde beyazlığın yanı sıra parlaklığa da önem verenler için parlatıcı etkili, gün boyu süren ferahlık ve tazelik isteyenler için yoğun nane aromalı ferahlık serisi ve sigara, çay, kahve içen kullanıcıların dişlerinde oluşan sarı lekelere karşı üretilen serilerden birini tercih edebilirsiniz. Üç Boyutlu Beyazlık serisinin tüm çeşitleri içerdiği küçük tanecikler ile dişlerinizin daha beyaz ve daha parlak görünmesini sağlar.

Diş etlerinde kızarıklık, kanama, yanma hissi ve hassasiyet olan kullanıcılar için geliştirilen bir seri de mevcut. İpana Pro - Expert Clinic Line ürünleri diş ve diş eti sağlığına önem veren herkes için ideal diş macunu serisidir. Soğuk ve sıcağa karşı hassasiyeti olan dişler için üretilen hassasiyet kalkanı, içerdiği florür sayesinde diş minelerini onaran ve diş kayıplarına engel olan diş minesi onarıcı, diş eti kanamaları görülen ve hassas dişlere sahip kullanıcılar için üretilen diş eti koruyucu seçenekleri bulunur. Pro - Expert Clinic Line serisi antibakteriyel özelliği sayesinde ağızda bakteri oluşumunu önler, diş yapısını güçlendirir, ağız ve diş sağlığı konusunda yaşayabileceğiniz sorunları minimum seviyede tutmayı amaçlar. Daha güçlü dişler, daha sağlıklı diş etleri ve gün boyu süren tazelik hissi için ideal seçeneklerden biri olan İpana diş macunları, ağız sağlığına önem veren herkesin tercih ettiği markalar arasındadır.

Ağız sağlığı konusunda çok sayıda soruna çözüm getiren İpana diş macunları, sunduğu ürün çeşitleri ile dişlerde beyazlık ve dikkat çekici bir gülümseme sağlıyor. Ürünlerin içeriği, özellikleri ve miktarı fiyat bakımından bazı farklılıkları da beraberinde getirmektedir. Fiyatlarıyla her bütçeye uygun seçenekler sunan markanın, ağız bakımı alanında sıkça tercih edilen seçenekleri bulunmaktadır.

Uzun süreli ferahlık sağlayan ürün çeşitleri arasında genellikle tüm diş macunlarında bulunan klasik nane aroması haricinde farklı meyve aromaları içeren seçenekleri de bulunuyor. İçlerinde şeker bulunmayan çeşitli meyve aromaları içeren ürün çeşitleri, ağız bakımı konusunda farklılık isteyenler için ideal ürünler arasındadır.

İçeriğinde ağız bakım suyu katkısı bulunan yedi etkili diş macunu serisi ile dikkat çeken İpana diş macunları, sağlıklı diş ve diş etlerinin yedi özelliğini muhafaza ederken, aynı zamanda ağız bakım sularının verdiği etkin ferahlık hissini sağlıyor. Ağız kokusu, kötü tat ve benzer problemler yaşayan kullanıcıların güvenle tercih edebileceği bu seri, diş sağlığı konusunda büyük yeniliklere imza atmıştır. İpana Komple Bakım serisinin tüm çeşitleri dişlerde sararma, çürük, plak ve tartar oluşumuna karşı dişlerinizi korurken, yoğun beyazlık, ferahlık ve gece koruması sağlayan çeşitleri ile etkili bir temizlik hissi de sunmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İpana Diş Macunu

İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 165 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012118/ipana