İş Güvenlik Seti

İş Güvenlik Seti

İş güvenlik seti kullanarak çalışma alanınızı daha emniyetli hale getirebilirsiniz. Farklı meslek kollarına ait kullanışlı ve güvenli çözümler geliştiren ürünlerle çalışma hayatınızda konfor elde edebilirsiniz. Olası iş kazalarına ve acil durumlara karşı anında çözüm elde edebilmek için de iş güvenliği setlerini iş yerinizde bulundurmanız gerekir. Hijyen ihtiyacını karşılamak için kapalı ve açık alanlarda kullanabileceğiniz dezenfektan stantlarından yararlanabilirsiniz. Dirsek ile kolayca basılan kolları bulunan dezenfektan stantları sayesinde ürüne elle temas etmeye de gerek kalmaz. Bulaşıcı hastalıklara karşı koruma elde etmek için iş yerinizde dezenfektan stantlarını hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için bulundurabilirsiniz. Açık alanlarda çalışan kişiler için ideal olan ürünler arasında gölgelik modelleri de yer alır. Kumaş şeklinde üretilen ve ip geçirme delikleri de bulunan gölgelikleri çeşitli alanlarda değerlendirebilirsiniz. Güneşe maruz kalmamak için açık havada çalıştığınız bölgenin üzerine gölgelik gerebilirsiniz. Gölgelikler, daha serin bir ortamda ve yabancı cisimlere karşı korunarak çalışabilmeniz için de idealdir.

İş Güvenliğini Artıran Ekipmanlar

Hem açık alanlarda hem de kapalı alanlarda yararlanabileceğiniz birçok iş güvenliği ürünü bulunur. Bulunduğunuz alana gölgelik gererken yararlanabileceğiniz halat ipleriyle yüksek ağırlıklara karşı dayanıklı bir ekipmana sahip olabilirsiniz. Çeşitli eşyaları birbirine bağlarken de yararlanabileceğiniz halatlar farklı uzunluklara sahip birçok alternatifi içerir. Brandanızı bağlayarak kamyonunuzun kasasını daha sağlam hale getirmek için de halat çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Yüksek alanlarda çalışan işçiler için geliştirilen ve tam koruma yaratan emniyet kemerleri, ergonomik tasarımlarıyla güvenliğinizi üst düzeye çıkarır. Vücudunuzu saran emniyet kemerleriyle iskeleden düşme tehlikesine karşı kendinizi güvenlik altına alabilirsiniz. İş yerinizin çevresini sarmak için iş güvenlik seti ürünlerinden yardım almanız size zaman kazandırır. Pratik telleri sipariş ederek iş yerinizin bahçesinde yer alan demirleri tellerle sarabilirsiniz. PVC ile kaplanan tel modelleri oldukça sağlamdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği için Kullanışlı Çözümler

Çeşitli markaların geliştirdiği iş sağlığı ve güvenliği ürünleriyle çalışanlarınızın emniyetini sağlayabilirsiniz. Yükleri gerdirebilmenize yardım eden kemerleri kullanmanız, ağır eşyaları daha emniyetli bir şekilde taşıyabilmenize yardımcı olur. Ağır sanayi sektöründe çalışan işçiler için geliştirilen maske modelleri yüzünüzü kıvılcım, toz gibi yabancı maddelere karşı koruyabilmeniz için idealdir. Her iş yerinde bulunması gereken birçok ekipmanı içeren ilk yardım çantalarını sipariş ederek çalışanlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Yara bandı, flaster, makas gibi ürünleri içeren bu çantalar farklı gereksinimler için pratik çözümler sunar. El feneri, eldiven, sargı bezi, boyunluk gibi gereçler de ilk yardım çantalarında bulunan ekipmanlar arasında yer alır. Kolay ulaşılabilir alanlarda bulundurabileceğiniz ilk yardım çantalarını, iş yerinizin büyüklüğüne göre birden fazla ürünü satın alarak da sipariş edebilirsiniz.

Soru 1: İş Güvenlik Malzemeleri Nelerdir?

Cevap 1: İş güvenlik malzemeleri giyilebilir ürünleri içerir. Güvenlik halatı, emniyet kemeri, iş elbisesi ve tulum gibi gereçler bu ürünler arasında bulunur. İlk yardım çantaları da iş güvenliği için gerekli olan ekipmanlara toplu halde erişebilmenize yardım eder.

Soru 2: İş Güvenliğini Artırmak için Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Cevap 2: İş yerinizde çalışanlarınızın güvenliğini artırmak için ilk yardım çantalarına çalışma alanınızda yer verebilirsiniz. Ağır sanayi kollarında kullanılmak üzere geliştirilen kask, tulum, gözlük gibi ürünleri sipariş etmeniz iş yerinizde emniyeti artırabilmenizi sağlar.

Soru 3: İş Güvenlik Setlerinde Yer Alan Ürünler Hangileridir?

Cevap 3: Farklı setler geliştiren markalar, işçilerin emniyetini sağlayan birçok ekipmana yer verir. Kask, koruyucu elbise, halat gibi ürünlerin yanı sıra sargı bezi, oksijenli su, sargı bezi gereçler de iş güvenliği için kullanmanız gereken setlerde bulunur.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İş Güvenlik Seti

3620 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 3620 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?