Düz ya da yıldız uçlu olarak tasarlanan tornavidalar vida sökmeye ya da takmaya yarıyor. Günümüzde neredeyse her evde ve her işyerinde tornavida yer alıyor. Her evin vazgeçilmez yardımcı ekipmanlarından birisi olan tornavidalar insanların komplike yapıları inşa etmeye başlamaları ile ortaya çıkmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber hayatımıza giren tornavidalar ilk olarak tahtadan üretilen allen tiptekiler olarak tasarlanmıştır. Daha sonraki dönemlerde ise madenlerden yapılan küçük vidalar üretilmeye başlanmıştır. Tornavidalar vidaların takılması ve sökülmesi için sıklıkla kullanılıyor. Gelişen sanayi ve artan vida kullanımı ile beraber evde ya da işyerinde yer alan neredeyse her eşyanın içerisinde bir vidaya rastlanıyor. Dolayısıyla insanların yer aldığı hemen hemen her alanda tornavidalara ihtiyaç duyuluyor. Birbirinden farklı boyutlara sahip olan tornavidaların baş şekillerinde de değişkenlik gözleniyor. Önceleri sadece düz tornavidalar varken zaman içerisinde yıldız ya da allen tornavidalar ortaya çıkmıştır. Günümüzde yaklaşık 50 tane tornavida seçeneği bulunuyor. Elektrikle ilgili işlerde uğraşan kişiler için üretilen kontrol kalemleri aynı zamanda tornavida görevi görüyor. Uçlarında yer alan iletkenler sayesinde kontrol kalemleri değdirildikleri yerde elektrik olup olmadığını kullanıcıya gösteriyor. Tornavida çeşitleri hem profesyonel hem de amatör kullanıcılara hitap ediyor. Değiştirilebilir başlıklı tornavidalar ve tornavida setleri özellikle tamirat işleriyle ilgilenen kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan İzeltaş tornavidalar her ihtiyaca yanıt veriyor. Hepsiburada’nın el aletleri kategorisinde yer alan İzeltaş tornavida çeşitlerini listeleyerek özellik ve fiyat incelemesi yapabilirsiniz. 

İzeltaş Tornavida Ne İşe Yarar?

Kaliteli sert takım çelik malzemelerinden üretilen İzeltaş tornavidalar tamirat işlerinde değerlendiriliyor. Sağlam ve güçlü yapısı ile ön plana çıkan İzeltaş tornavidalar oldukça iyi performans gösteriyor. Ergonomik bir tasarıma sahip olan İzeltaş tornavidalar özellikle sert ve sıkı vidaların açılması veya sıkılması için kullanılabiliyor. Düz ya da yıldız tornavidalar ile montaj ve sabitleme işlemi yapılabiliyor. Tekli İzeltaş tornavidalar amatör kullanıcılar için yeterli gelirken, İzeltaş tornavida setleri profesyonel kullanımlar için tercih edilebiliyor. 

İzeltaş Tornavida Çeşitleri

İzeltaş tornavida çeşitleri hem günlük işlerde hem de özel alanlarda kullanılıyor. Örneğin; 1.0 ve 5.0 mm genişliğe sahip olan İzeltaş tornavidalar ile bilgisayar, laptop ya da cep telefonu kasaları sökülebiliyor. Aynı zamanda bu genişliğe sahip olan İzeltaş tornavidalar ile saat ve küçük oyuncakların tamiratı yapılabiliyor. 8.0 mm uca sahip olan İzeltaş tornavidalar evlerde kullanılan birçok küçük ev aletlerinin sökülmesi için tercih ediliyor. Tek tek ya da set halinde satışa sunulan İzeltaş tornavidalar 1.0 mm’den başlayarak 1 cm genişliğe kadar çeşitlilik gösteriyor. Set halinde satışa sunulan İzeltaş tornavidaların bazısı farklı genişliklerde iken bazısı yıldız, allen ve düz seçeneklerden oluşuyor. Bunun dışında bazı İzeltaş tornavidalarda manyetik başlık özelliği bulunuyor. Bu sayede vidalar daha iyi kavranıyor ve montaj sırasında kayma ya da düşme gibi sorunlar yaşanmıyor. İzeltaş tornavidalar çok başlıklı oluşları ile ön plana çıkıyor. Evlerde ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan çok başlıklı tornavidalar yanında birden çok tornavida ağırlığını taşımak istemeyenler için uygun oluyor. İhtiyaç halinde istenilen tornavidaya dönüşen çok başlıklı tornavidalar çıplak bir başlık ve farklı boyutlarda ve şekillerde oluşan başlık seçenekleri içeriyor. 

İzeltaş Tornavida Özellikleri

İzeltaş tornavidalar özellikleri ile her evin kurtarıcısı haline geliyor. Çok sayıda meslek grubunun ihtiyaçları arasında yer alan tornavidalar montaj ve elektrik işleri ile ilgilenen herkese hitap ediyor. İzoleli tornavidalar elektrik ile ilgilenenler tarafından güvenle tercih ediliyor. 1000v sınırı olan tornavidalar güvenli bir kullanım vadediyor. Mekanik el aletleri içerisinde en çok kullanılan ürünlerden biri olan tornavidalar setler halinde veya tek başına satışa sunuluyor. Ayrıca tornavidaların yalnızca baş kısımları da tasarlanıyor. Farklı tipte üretilen İzeltaş tornavidalar çeşitli kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Örneğin; lokma uçlu tornavidalar cıvataları sökerken kullanılıyor. Torx uçlu tornavidalar ise genellikle cep telefonları gibi normalden küçük olan vidalarda kullanım için tercih ediliyor. En sık kullanılan tornavida çeşitlerinden biri olan İzeltaş düz yıldız uçlu tornavidalar birçok alanda değerlendiriliyor. Tutuş kolaylığı sunan İzeltaş tornavidalar hafifliği ile de dikkat çekiyor. 

İzeltaş Tornavida Kullanım Alanları

Evlerin ve işyerlerinin vazgeçilmez el aletleri arasında yer alan İzeltaş tornavidalar pek çok alanda kullanılabiliyor. İzeltaş tornavidalar yalnızca büyük tamirat işleri için değil, günlük hayatta çok basit işler için de değerlendiriliyor. Tamirciler ve profesyoneller dışında İzeltaş tornavidalar herkes tarafından kullanılabiliyor. İzeltaş tornavidaların kullanım alanı hemen hemen her eşyayı kapsıyor. Örneğin; sandalye ve masaların vidasını sıkıştırmak için tornavidalar kullanılabiliyor. Özellikle tamir ve montaj işleri ile ilgilenen kişiler için özel olarak tasarlanan İzeltaş tornavidalar teknoloji ürünlerinin tamiratında sıklıkla değerlendiriliyor. Cep telefonları ve bilgisayarlarda kullanılan vidalar standart vidalardan daha küçük boyutlarda olduğu için özel uçlu tornavidalar ile sökülebiliyor. Bunun dışında saatlerde yer alan vidalar da oldukça minik ve hassas bir yapıya sahip. Bu vidaların sökülmesi için de küçük tornavidalar tercih ediliyor. İzeltaş tornavidalarn en çok kullanıldığı alanlar arasında mobilyacılık sektörü yer alıyor. Normal tornavidalara kıyasla havalı tornavidalar işleri hızlandırıyor. Sanayi tesislerinin olmazsa olmazı haline gelen havalı tornavidalar, komresörden yüksek seviyede hava üflüyor ve bu havayı hareket enerjisini dönüştürüyor. Eğri tornavidalar özellikle köşelerde bulunan ve düz şekle sahip tornavidaların ulaşamadığı yerlerdeki vidaları sökmek için kullanılıyor. 

İzeltaş Tornavida Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

İzeltaş tornavida satın alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı özellikler bulunuyor. Öncelikle tornavida seçiminde kullanım amacı belirlenmesi gerekiyor. Çünkü her tornavida her vida için kullanılamıyor. Özel olarak tasarlanan tornavidalar dışında hemen hemen her işte kullanılan İzeltaş tornavidalar da mevcut. Bunlardan tercih ederek tüm işlerinizde tek bir tornavida kullanabilir veya doğrudan set halinde satışa sunulan İzeltaş tornavida setini değerlendirebilirsiniz. 

İzeltaş Tornavida Fiyatları

İzeltaş tornavida fiyatları çeşidine, adetine ve özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. El aletleri kategorisinde yer alan İzeltaş tornavidalara Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz. İzeltaş tornavida çeşitlerini artan fiyat, azalan fiyat, çok satanlar, çok değerlendirilenler, yüksek puanlılar, indirim oranı ya da yeni eklenenler şeklinde sıralayabilirsiniz. Artan fiyata göre sıralama yaptığınızda ilk sırada en ekonomik fiyatlı İzeltaş tornavidaya ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz İzeltaş tornavidalar arasında ya da diğer marka tornavidalar ile özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu işlemin sonucunda ise hem bütçenize hem de ihtiyacınıza hitap eden İzeltaş tornavidaya erişebilirsiniz. Filtreleme özelliklerini kullanarak İzeltaş tornavida araştırmanızı özelleştirebilirsiniz. Fiyat aralığı, satıcı, özellik ve çeşit filtrelemesi yaparak aradığınız İzeltaş tornavidaya kısa sürede ulaşarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. En az ve en çok şekilde fiyat aralığı belirterek bütçenize en uygun olan İzeltaş tornavidaları listeleyebilirsiniz. Satıcı seçimi yaparken hızlı teslimat, cazip fiyat ve kullanıcı yorumlarını dikkate alabilirsiniz. Hepsiburada’nın “Yarın Kapında” özelliği sayesinde bugün sipariş ettiğiniz İzeltaş tornavidayı konumunuza bağlı olarak yarın teslim alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ile ilgili aklınıza takılan soruları “Satıcıya Sor” kısmından sorabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İzeltaş Tornavida

1468 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1468 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003082/13003168/izeltas