Kusursuz bir kamp deneyimi için doğru ekipman seçimi oldukça önemli rol oynuyor. 1981 yılında Frankfurt'daki Sine şirketinin bir markası olarak köklerini salan, 1993 yılında ilk mağazasını açan Alman marka bugün dünyanın her yerinde kaliteli ve yenilikçi outdoor ürünleriyle öne çıkıyor. Markanın üstün teknolojilerle donatılmış, her ihtiyacınıza karşılık gelen kamp ve kampçılık malzemeleri hangi hava koşulunda olursanız olun konfor sağlıyor. Isıya ve suya karşı yalıtımlı olan materyaller dış faktörleri uzaklaştırarak vücut ısınızı koruyor. Termal yapıya sahip donanımlar ise  sizi sıcacık tutarken terinizi buharlaştıran özel teknoloji de hastalıklara karşı koruyor. Doğada hareket ederken anınıza odaklanmanızı sağlayan ekipmanlar; trekking ayakkabıları, polarlar, montlar, şapkalar, bel ve sırt çantaları olarak çeşitli kategorilere ayrılıyor. 

Jack Wolfskin Kamp Malzemeleri Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Doğru Kamp Ayakkabısı ile Kesintisiz Keyif

Kamp & Kampçılık malzemelerinin en önemli ihtiyaçlarından biri ayakkabılar. Kamp yapacağınız bölgenin fiziki yapısı ayakkabı seçiminde değerlendirmeniz gereken ilk özellik olmalı. Jack Wolfskin bilekli ayakkabı tasarımları kamp esnasında her türlü zeminde konforlu şekilde yürümeye izin veriyor. Ayakkabıların öne çıkan özellikleri Texapore kumaşları. Yüksek teknolojili bu kumaş yapısı suyu içeri sızdırmayan özelliğe sahip olup sulak bölgelerde ya da yağmurlu havalarda üstün koruma sağlıyor. Nefes alan havadar yapılı kumaş ayağın içeride hava almasını sağlayarak ayak sağlığını da koruyor. Sert dış katman sıvı yanında rüzgar geçirmez bir yapıya sahip. Gözenekli kaplama ve gözeneksiz membran yapı tasarımın sağlamlığını vurguluyor. Uzun mesafelerce rahatça yürüyebileceğiniz, yastıklama ve kavrama yapısıyla ayağınızı rahat bir şekilde kavrayan ayakkabılar eklemlerinizi de zorlamıyor. Koruyucu topuk ve ayak parmağı kapakları ise ayak üzerindeki baskıyı nötrlüyor. Konforda kesintisiz bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız Jack Wolfskin bilekli ayakkabılar doğru seçim!

Mikroflon Kumaş Yapılı Esnek Polarlar

Sağlıklı bir kamp deneyimi için sizi sıkmayıp terletmeden sıcak tutacak en iyi malzeme polarlar oluyor. Jack Wolfskin polar çeşitleri, yüzde 100 mikroflondan (microfleece) üretilen, çok kısa, ince ve tüylü yapısıyla yumuşak ve rahat bir deneyim sunuyor. Yüzde 100 polyester ve mikrofiber karışımı olan mikroflon kumaş yapısı farklı outdoor aktiviteleri için hem pratik hem de sağlıklı bir donanım oluyor. Orta katman olarak montların altına giyilebilecek olan polarların yakaları fermuarlı sisteme sahip olup istendiğinde boğaza kadar kapanıyor. Vücudun ısısını korurken teri nemlendirerek dışarı atan Jack Wofskin polar tasarımları yoğun kamp aktiviteleriniz sırasında hem esnek hem de hafif hissettiriyor. 

Sıcak ve Yumuşak Yapısıyla Başınızı Okşayan Polarlar

Kamp zamanlarında kamp çantalarının içine muhakkak atılması gereken donanımlardan biri de bereler oluyor. Hızlı kuruma özelliği olan, esnek ve sağlam polyester polar kumaş kullanılarak üretilen polar bereler sıcak tutma özellikleriyle öne çıkıyor. Her hava koşulunda başınızın ısısını koruyan tasarımlar yazın dağ yürüyüşleri kışın ise ısı yalıtımı sağlayan ekstra katmanıyla öne çıkıyor. Her iki yüzeyinde nefes alabilir, kadifemsi, yumuşak bir dokuya sahip olan, hızlı kuruyan bereler tüy gibi yumuşacık yapısıyla da adeta başınızı okşuyor. 

Ergonomik ve Fonksiyonel Sırt ve Bel Çantaları

Kampçılık aynı zamanda çok pratik ve konforlu şekilde hareket edebilmeyi gerektiriyor. Bel ve sırt çantaları bu anlamda bir diğer ihtiyacınız. Jack Wolfskin sırt çantaları konfor vadeden ergonomik yapılarıyla dikkat çekiyor. Vücuda yakın oturan ve esnek duruşuyla raharlık sunan çantalar hava geçiren arka dolgu malzemesi ve örgü yapısıyla sırtınızı terletmiyor, aksine serin tutuyor. Bisiklet aktivitesi yapma olasılığında kask çantası, pompa veya su şişesi için kılıf da bulunduran çantalar fonksiyonel cepleriyle ve yırtılmaz kumaş yapısıyla da tercih ediliyor. Üzerindeki reflektörlerle karanlık havalarda güvenliğinizi gözeten sırt çantaları ihtiyaçtan fazlasını sunuyor. 

Kısa yürüyüşlerde önemli eşyalarınızı pratik bir şekilde toparlamanıza yardımcı olan bel çantaları da hafif yapısıyla varlığını unutturuyor. Dayanıklı ve esnek kumaştan üretilen Jack Wolfskin bel çantaları ana ve ön cep bölmelerinin yanı sıra fermuarlı gizli bölme kısmıyla da fonksiyonel bir kullanım deneyimi sunuyor. Ayarlanabilir bel kemeri ise vücut ölçünüze göre çantayı rahatça taşımanızı sağlıyor. 

Kesintisiz ve unutulmaz bir kamp deneyimi için yenilikçi teknolojileriyle Jack Wolfskin donanımları sizleri bekliyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...