1981 yılında kurulan Alman outdoor giyim markası Jack Wolfskin, günümüzde The Blackstone Group adlı Amerikan şirketi bünyesinde üretime devam ediyor. Spor malzemeleri açısından oldukça başarılı ürünler sunan marka; spor giyim, dağcılık malzemeleri, ayakkabı, sırt çantası, uyku tulumları, çadır gibi ürünlerle dikkatleri üzerine topluyor. Profesyonel ve amatör dağcılar kadar yürüyüşçüler ve kampçılar tarafından da favori markalar arasında anılıyor. Öte yandan bazı ürünleri, rahatlıkları sebebiyle günlük giyimde de tercih ediliyor. Kadın, erkek ve çocuk kategorilerinde sunulan ürünler, farklı alanlarda kullanıma imkan tanıyor.

Jack Wolfskin Ürünleri

Hareketli bir hayat tarzında hayatı kolaylaştıran Jack Wolfskin ürünleri, sundukları zengin yelpaze ile farklı zevk sahiplerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Sportif giyinen kadın ve erkeklerin doğa aktivitelerinde ortaya çıkan ihtiyaçları kadar, günlük kullanımdaki gereksinimlerini de sağlıyor. Çantadan günlük giyime, uyku tulumundan çadıra kadar pek çok farklı kategoride ürün sunan Jack Wolfskin, sağladığı konfor ve dayanıklılıkla da tercih ediliyor.

Seyahat halinde önemli eşyaları emniyete alan bel çantası çeşitleri, her duruma uygun çantayı seçmenize yardımcı oluyor. Farklı renk, kalınlık ve bölme sayılarıyla değişik aktivitelere uygun alternatifler sunuyor. Kampçılık, dağcılık gibi aktivitelerinizde daha iri bel çantalarını seçebilir; seyahatlerde ise daha ince ya da gizli bel çantalarını kullanarak yolculuklarda konforla birlikte güvenlik de sağlayabilirsiniz. Hafif ve ergonomik olan sırt çantaları, belinizi incitmeden yükünüzü taşımanıza olanak tanıyor. Farklı hacimlerde sunulan çantalar; yükü dengeli dağıtan bel kemerleri ve omuzları incitmeyen dolgu askılar ile kampçılık ve dağcılık gibi etkinliklerde kullanılabilecek favori ürünler arasında yer alıyor.

Soğuk ve rüzgarlı havalarda yağış geçirmeyen, nefes alan kapüşonlu ya da kapüşonsuz mont çeşitleri, kadın ve erkek modelleri ile ilgi çekiyor. Spor ceket çeşitleri de şık kadın ve erkek modelleriyle olduğu kadar fonksiyonellikleriyle de tercih ediliyor. Outdoor sandaletler ve outdoor botlar, doğa yürüyüşlerini farklı mevsimlerde konforlu hale getiriyor.

Marka; kamp yaparken kolaylık sağlayan tulumlar ve çadır modelleriyle de önemli ihtiyaçlara dayanıklı alternatifler sunuyor. Hafif, hızlı kuruyan, UV korumalı, aşınmaya dayanıklı, su geçirmez ve nefes alabilir çadırlar, içeride başarılı bir hava sirkülasyonu sağlamalarıyla da tercih ediliyor.

Kadın ve erkekler için üretilen t-shirt, gömlek, şapka, sweatshirt, pantolon ve dolgu yelek modelleri de rahat formlarıyla günlük giyimde de oldukça fazla tercih ediliyor.

Jack Wolfskin Alışveriş

Jack Wolfskin alışveriş imkanları ile hayatınıza farklı hobiler katabilir; yaşamınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sunulan konforlu, dayanıklı ve pratik ürünler, sportif ve sağlıklı yaşamı bir hayat tarzı haline getirmeye yardımcı oluyor.

Alışverişleriniz sırasında konforun ve şıklığın yanı sıra doğada karşınıza çıkabilecek durumları da düşünerek kriterlerinizi belirlemeniz, aktiviteleriniz sırasında daha keyifli olmanıza yardımcı olacaktır. Rüzgarlı, yağışlı, hava şartlarının zorlu olduğu bölgelerde Jack Wolfskin montları, ihtiyacınız olan konforu sunuyor. Kaz tüyü montlar kadar, su geçirmez montlar da zorlu hava şartlarında gereksinimlerinizi karşılıyor.

Şık kadın ve erkek botları, günlük kullanımda da estetik duruşlarının yanı sıra konforlarıyla da tercih ediliyor. Çok gözlü, nefes alarak beli rahatsız etmeyen bel kemerleri, yolculuklarda her türlü önemli dokümanınızı el altında organize bir şekilde bulundurmanıza olanak tanıyor.

Fonksiyonel sırt çantaları, yüksek taşıma kapasitelerinin yanı sıra yükü vücuda hissettirmemeleriyle de rağbet görüyor. Doğa yürüyüşlerinde bacaklarınızı koruyan özel kumaşlı pantolonlar, rahat giyimleriyle ilgi çekiyor. Jack Wolfskin doğa malzemelerini alarak aileniz ya da arkadaşlarınızla kampa çıkabilir; trekking maceralarına atılabilirsiniz. Dilerseniz çocuklarınızla birlikte doğada kamp kurmanın keyfini de çıkartabilirsiniz. Konforlu, dayanıklı Jack Wolfskin ürünlerini alarak, yüzünüzü korkusuzca doğaya çevirebilirsiniz.

Jack Wolfskin

1.045 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN