Judo ve Aikido

"Judo ve aikido yaparken içinde rahat hareket edeceğiniz özel kıyafet çeşitlerini kaliteli ürünleri ile hizmet veren hepsiburada.com’da bulabilirsiniz. Judo ve aikido için özelikle diz ve dirsek kısımları takviyeli, spor çeşidine uygun dokuma özellikleri ile beyaz renkte kıyafet çeşitlerini bu kategori altında inceleyebilirsiniz.

Antreman sırasında hareket kabiliyetini düşürmeyecek şekilde tasarlanan, hassas kısımları çift dikişle güçlendirilmiş aikido elbiseleri farklı bedenlerde ve farklı markalarda bulabilirsiniz. Polyester ve pamuk karışımından yapılan bu aikido giysilerinin içine giymek için %100 pamuktan üretilen iç giysi çeşitlerini de aynı kategoride bulmak mümkün. Özellikle terlemenin yoğun olduğu bölgeler düşünülerek, koltuk altları açık kalacak şekilde üretilen iç giysi çeşitlerine farklı beden özellikleri ile ulaşabilirsiniz.

 Bunun yanında judo yaparken kullanacağınız antrenman elbiseleri farklı özelliklere sahip oluyor. S-M-L ve XL bedenlerinde bulabileceğiniz judo elbiseleri, judonun saldırı hareketlerine uygun olarak çift dikiş ile üretiliyor. Polyester ve pamuk karışımından çift örgü yöntemi ile sağlamlaştırılmış judo kıyafetlerinin içine giymek için %100 pamuktan üretilen judo iç giysilerini de aynı kategori altında inceleyebilirsiniz.

Özel kıyafetlerin yanında spordaki seviyenizi gösteren, her iki uçuna da Japonca nakışla “Judo” veya “Aikido” yazıları işlenmiş, farklı uzunluklara sahip siyah kuşak çeşitlerini de bulabilirsiniz. Bunun yanında judo ve aikido yaparken üzerine “Judo” veya “Aikido” yazan tişörtler de meraklılarını bekliyor.

"

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Judo ve Aikido Malzemeleri

28 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 28 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19053/19268