Jump Krampon

Spor ayakkabıları kendi alanlarında gruplara ayrılır. Bunlar basketbol, voleybol ve özelikle futbol alanında üretilen spor ayakkabıları kullanım alanlarındaki özelliklere dikkat edilerek desteklenir. Jump krampon ayakkabıları futbol sahasına özel tasarlanan ayakkabılardandır. Spor ayakkabılarının zemine uygun bir biçimde üretilmesi ile öncelik sağlar. Maç ya da antrenman sırasında zeminin kuru, ıslak olması veya doğal ya da sentetik olması özelliklerine göre değişebilen koşullara göre tasarlanır ve hacim kazandırılır. Krampon modelleri ile futbolcunun maç sırsında ya da antrenman esnasında kontrolünü sağlayabilecek gücü ayaklarında hissetmesi gerekir. 

Genel hatlara bakıldığında bir krampondan beklenen özelliklerin öncelikle yumuşak olmasıdır. İnce deri kaplama modelleri sayesinde oyuncu topu ayağında hissedebilmektedir. Bu durum oyuncuya avantaj sağlar. Top üzerinde güçlü bir şekilde hakimiyet elde eder. Jump krampon tasarımları ve kullanılan malzemeler ayağı çorap gibi sararak ayağa ağır gelen çivilerin yerine daha hafif ve yumuşak atik reaksiyonlar kullanılmıştır. Bu oyuncuya alternatif sağlayarak manevra kabiliyetini güçlendirir. Daha kalın ve sert malzemelerden üretilen kramponlar, defans oyuncularını korumaya alır. Eğer oyuncu olarak orta sahada bir yerde görev aldı iseniz ve sürekli ayağınızda topu uzun süre tutmak istiyorsanız kramponların yan pas kolaylığı sağladığını fark edebilirsiniz. Yüksek zemin tutuşu özelliğine sahip olan kramponlara öncelik tanımalısınız. 

Jump Kramponlar

İhtiyacınız olan kramponlarla yepyeni bir maceraya atılabilirsiniz. Deriden yapılan kramponlar özellikle köpük yaslama tasarımları sayesinde uzun ve sağlam bir kullanıma sahiptir. Sert tutuşları sağlayan desenlerle modelin tasarımları ayakkabıya hakim olma özelliği sağlar. Kauçuk tabanı, soğuk ve yağışlı havalardaki antrenmanlarda ve maçlardaki zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Jump kramponlar deri ve sentetikten özel olarak üretilir. Bu ürünler sayesinde uzun ömürlü kullanımı ve dayanıklılığı da beraberinde getirir. Kramponların kolay temizlenebilir yapısı sayesinde kolay kullanım olanağına sahiptir. Yumuşak köpük tasarımı ile birlikte hafif yastıklama özelliği kullanıcıya rahatlık sağlar. Kauçuk tabana sahip olan markanın üzerinde sert kullanıma rağmen ayak tutuş özelliği çok yüksektir. Ayrıca topuğu çekme uçlu olması da kramponu avantajlı hale dönüştürür.

Jump kramponlar dayanıklılığının ve sağlamlığının beraberinde konforlu bir kullanım sağlar. Ayakkabının dış yüzeyi hafif, dil yapısı ayak şekillerine uyum gösteren çarpıcı tasarımlara sahiptir. Oyun sırasındaki ihtiyacınız olan tüm ayak hareketlerinize uyum sağlayarak, vuruş tekniklerinizi özgürce yapmanızı kolaylaştıracaktır. Tabanındaki çivilerin kalitesi de son derece yüksektir. Saldırgan oyunculara karşı sizin sabit olarak kalmanızı sağlayarak, ayağınızı saran streç modeli ile tam sarılarak üstün korumaya alır. Sabitlenmenin özelliği ile oyuncunun hızında hiçbir eksiklik ya da gerileme yaşatmaz. Kramponların hafif yapısı sayesinde kolay ve hızlı hareket etmenizi sağlayacak, ayrıca oyuncunun yeteneklerini artıracaktır. Tasarımlarında öncelik olarak esneklik ve tutuculuk gözetilmektedir. Çorap bağlama hissi ile kilit bağcık sistemi verilerek, elastiki örgü yapı tasarlanmış bu sayede oyuncuya ergonomik bir konfor sunmuştur.

Jump Krampon Fiyatları

Zemin farklılıkları için özel olarak tasarlanan Jump krampon fiyatları arasında farklılıklar oluşmaktadır. Halı saha veya doğal çime göre tasarlanan kramponların dış tabanları, yüzeyi kaplayan dişleri sayesinde zemine karşı tam tutuş sağlar. Böylece zemine tam ve dengeli basmanızı sağlar. Islak zeminlere karşı kayıp düşmenizi önleyen ve hız kontrolünü sağlayan özel güçlü tutuş sunar. Dış kaplaması daha yumuşak ama daha sağlam olan suni ya da gerçek deri çeşitleri ile ayaklarınızı sıkmadan ve hareketlerinizi kısıtlamadan tam kavrama özelliği bulunur. Esnek yapısı sayesinde ani ve sert dönüşlerinizi de sorunsuz bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Keskin dönüşlerinizi kolaylaştırırken, denge kaybınızı da önleyecektir. Tüm bu özelliklere sahip olan kramponların renkleri ve dış yüzey tasarımlarına göre fiyat farkları bulunur. 

Jump krampon 150 TL fiyatlar ile suni deriye verilen özelliklerin birkaç özelliğine sahip olan modellerini bulabilirsiniz. Fiyat aralıklarına göre farklılıkları bulunan modeller bileğinizi saran özelliği sayesinde ekstra destek verilir. Tam koruma sağlanarak performans kaybının önüne geçer. Maç sırasında hızlı karar alıp hemen uygulamaya başlamanız için ani hareketlere karşı şekil alarak konfor sağlar. Ayak şeklinize göre farklılıklar gösteren parmak genişliklerine uygun içyapısı vardır. Konforlu içyapısı ile zorlu maçların ve uzayan antrenmanların sizi rahatsız etmeden uyum sağlayan bir yapıya sahiptir. Topu ayağınızda tutma, topa hakim olma ve topla temas durumunda, topun uzun ya da kısa pas kontrollerinde beklentilerinizi en üst seviyeye taşıyacaktır. Krampon modelleri saha yapısı özelliklerine göre farklı fiyat aralıkları ile kullanıcılara seçenekler sunar. Her ihtiyaca, her zevke ve her bütçeye uygun bir model bulunur. Kramponlardaki fiyat farkları saya malzemesi ve kramponun modelleridir. Seçeneklere uygun fiyattan pahalıya göre sıralayabilirseniz tercihinize ve bütçenize uygun olanı hemen seçebilirsiniz.

Jump Erkek Krampon

Her spor alanında kullanılan ayakkabı modeli farklı tasarlanır. Bir futbolcu basketbol ayakkabısı kullanamaz. Etkili ve daha az efor harcamak ayrıca başarılı olmak için tabanı kuvvetli ve zemine uyum sağlayan tasarımlara sahip olan kramponlar kullanılır. Jump erkek krampon ayakkabıları seçerken zemine uygun tabanlığa sahip olması gerekir. Çim, toprak, halı saha gibi farklı zemin tiplerine uygun kramponlar üretilir. Kramponların kauçuk bileşenine sahip olması, sık dişli kramponlar tercih edilmelidir. Yüksek zemin tutuş özelliği sayesinde başarılı bir oyun sergilemiş olursunuz.

Sahada güçlü bir performans sergilemek isterseniz kramponların seçimlerinde dikkatli olmalısınız. Hızlı ve atik bir performans için hareket kabiliyetinizi kısıtlamamalıdır. Almak istediğiniz kramponlar ayağınızı sıkmamalı aksine ayağınızı bir çorap gibi sarmalıdır.

Jump Halı Saha Kramponu

Erkekler iş çıkışı ya da okul çıkışı amatör olarak oynadıkları halı saha maçlarında kullandıkları kramponlara kolaylıkla sahip olabilirler. Jump krampon halı saha modelleri ile maçlarda bireysel olarak avantajlı duruma geçerek takımınıza zaferi yaşatabilirsiniz. Jump kramponlarla hem fiziksel hem de teknik kondisyonunuzla fark yaratabilirsiniz. 

Futbolseverlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan halı saha maçlarında başarılı bir performansa ulaşmak için kramponlara ihtiyacınız olacak. Halı sahalarda oynamak için kullanılan krampon modelleri ile zeminde sağlam bir tutuşa sahip olabilirsiniz. Futbol oyununu düz bir zeminde oynadığınızda zemine uyum gösteren bir ayakkabının giyilmesi gerekir. Halı saha ayakkabılarının taban teknolojileri ile denge kaybını ya da kaymaya karşı olası kazaları en aza indirgeyebilirsiniz. 

Jump Krampon Modelleri Arasında Favori Model Hangisidir?

Markanın kendi arasında model farklarının olması kullanılan zemine ve profesyonelliğe göre değişir. Bu nedenle satın almadan önce sizin kullanacağınız alana göre modellerinden ve uygun fiyatları tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır.

Jump Kramponlar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Profesyonel ya da amatör oyunculuğa bağlı olarak değişen tasarımlarla ihtiyacınıza göre Jump krampon alabilirsiniz. Kullanılan alanlara göre farklılıklar gösteren kramponların çim saha, halı saha veya toprak sahasına göre farklı tasarımları bulunur. Sizin kullanacağınız alan halı saha ise ona uygun olarak üretilen bir kramponu satın alabilirsiniz. 

 Jump Krampon En Uygun Fiyatları Nelerdir?

Bütçenizi çok sarsmayacak olan Jump kramponların en uygun fiyatları hemen herkesin sahip olacağı ve sizi zorlamayacak düzeydedir. Kullanacağınız halı saha kramponu ise daha uygun fiyatlı olacaktır.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jump Krampon

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Beden
Toplam 24 / 168 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/369685/384551/384555/jump