Hedef kitlesini yaşamı, insanları, sadakati, rekabeti ve sporu seven insanlar olarak belirleyen Kappa, sporun tüm dallarına yönelik yüksek kaliteli spor ekipmanları üretiyor. İkizler logosu ile 1978’de kurulan ünlü marka, 1979 yılında İtalya’nın önde gelen futbol kulüplerinden olan Juventus’un sponsoru olması ile sektördeki gücünü ortaya koymaya başlıyor. O günden bu yana istikrarlı bir şekilde marka değerini artıran Kappa, günümüzde de futbol, ragbi, basketbol, voleybol, F1, ralli, kayak, yelken, golf, eskrim gibi spor dallarında teknik donanım sağlama ve sponsorluk faaliyetlerine devam ediyor.

Günün her anını aktif ve dinamik geçirenlerin tercih ettiği marka, performanslarını koşulsuz şekilde destekleyen teknik ve fonksiyonel ürünleri ile kullanıcılarından büyük beğeni alıyor. Spor ekipmanlarını moda ile birleştiren farklı tasarımları, değişmez kalite standartlarındaki ürün geliştirme anlayışı ve her spor dalına özel geliştirilmiş aksesuar ve ayakkabılar ile her koşulda en yüksek performansı göstermenizi vadeden marka, 1994 yılından beri Türk pazarına da giriş yapmış bulunuyor. Dünya standartlarındaki ürünleri ile Türkiye’deki kullanıcıları cezbeden Kappa, her sezon yepyeni ve dinamik çizgileri ile değer yaratmaya devam ediyor.

Kappa satış mağazaları ve online satış noktalarında 3 ayrı koleksiyon kullanıcılarına sunuluyor. İlk kategorideki Robe di Kappa, klasik ve günlük spor giyim alanındaki ürünlerin sunulduğu bir kategori olarak polo t- shirt'lerden, kapüşonlu üstlere, pantolonlardan, sweatshirt'lere günlük şıklığı konforla buluşturan parçalardan oluşuyor. Klasik çizgiler ve rahat kesimlerin birleştirildiği kategori, günün her anında canlı ve şık hissetmenizi sağlayacak şekilde tasarlanıyor. İkinci kategori olan Kappa, aktif spor giyim, spor ekipmanları ve spor ayakkabılarından oluşuyor. Yürüyüş, tenis, koşu ayakkabısı, keten ayakkabılar, terlikler, botlar ve daha pek çok fonksiyonel çeşidi ile genişletilen ayakkabı modelleri koleksiyonu Kappa’nın sporcu performansına odaklanan teknolojisi ile geliştiriliyor.

Plastik garnili EVA tabanlar, hafızalı taban sistemleri, ayağın şeklini alan köpüklü taban sistemleri, hızlı kuruyan özel astar dokular, yok hissi veren ultra hafif malzeme kullanımı ve daha pek çok ayrıcalıklı teknoloji ile zenginleştirilen ayakkabı modelleri, stratejik noktalarda bulunan konfor odaklarının yanı sıra renk seçenekleri ve farklı tasarımları ile de öne çıkıyor. Sırt çantaları, spor çantalar, günlük hareket kabiliyeti sağlayan modeller en ağır spor dallarını bile kusursuz şekilde destekleyen özellikli spor ekipmanları ve çok daha fazlası bu kategoride beğenilerinize sunuluyor. Kappa Gara kategorisi ise 35 farklı ülkenin milli veya en popüler spor kulüpleri için özel olarak tasarlanan aktif spor kıyafetleri ve gereçlerini içeriyor. Kappa Gara, file şortlar, antrenman eşofmanları, idman atletleri takım formaları ve daha pek çok birleşen ile profesyonellere yönelik tasarımları geliştiriyor.

Tüm Kappa ürünleri kadın ve erkek anatomisine en uygun şekilde geliştirilip piyasaya sunuluyor. Çocuklara özel hazırlanan kreasyonları ile çocukların sağlıklı gelişimlerini destekleyebilmek için sporla iç içe bir yaşama özendirmeyi vizyon edinen ünlü spor giyim markası; okul ve spor çantası modelleri, spor ayakkabılar, sandaletler, sweatshirt ve tshirt'ler ile miniklerin de kalbini kolaylıkla kazanıyor.

Hayatın her anını aktif yaşamayı seven kullanıcıların uzun yıllardır ilk tercihlerinden olan Kappa, sıklıkla güncellediği kreasyonları, sürekli iyileştirme çalışmaları yürüttüğü üretim teknolojileri, uzun yıllara dayanan tecrübesinden kaynaklanan marka değeri ile spor giyim, aksesuar ve ekipmanları konusunda büyük bir iddiaya sahip bulunuyor. Yüksek kalite standartları sayesinde en zorlu kullanım koşullarında bile uzun yıllar ilk günkü görünümünü korumayı garanti eden marka, sporu bir yaşam tarzı olarak benimseyen tüm kullanıcıların beğenilerini topluyor.

Kappa

1.102 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN