Kart aksesuarları, kartların kullanımı kolaylaştırarak güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Kart aksesuarları kullanım amacına göre farklı seçeneklerden oluşur. Kart koruma kapları, yaka isimlikleri, baskılı ya da baskısız boyun askı ipleri, kipsler, yoyolar gibi pek çok ürün bu kategoride yer alır. 

Kart Aksesuar Çeşitleri Nelerdir?

İş yerleri, toplantılar, fuarlar ya da organizasyonlarda kart aksesuar ürünlerine sıklıkla ihtiyaç duyulur. Çoğu yerde bu kartların takılması zorunluluk hâline getirilir. Kart aksesuar çeşitleri, kullanıldıkları alana göre değişiklik gösterir. Yaka isimlikleri, yaka kartı koruyucuları, fatura kartları, kokartlar ya da klipsler gibi pek çok ürün kategoride bulunur. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak tasarlanan bu ürünlerin farklı boy ve ebat seçenekleri bulunur. Tasarım ve ebadın yanı sıra ürünlerde kullanılan malzemeler de kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Yaka isimleri, fatura kartları gibi ürünler sert ya da şeffaf plastik malzemeden üretilirken yaka isimlikleri metal, ahşap ya da pleksi üzerine yapılır. Bunun yanı sıra boyun askı iplerinde de baskılı ve baskısız gibi seçenekler bulunur. 

Yaka İsimlikleri Ne İşe Yarar?

Kart aksesuarları kategorisinin en dikkat çeken ürünlerinden biri de özel yaka isimliği modelleridir. Bu ürünler; şirket, otel, restaurant ya da eczane gibi yerlerde çalışanların isim ve görevlerinin yazdığı ürünlerdir. Ayrıca bu ürünlerde şirket logosu da yer alır. Bu yaka isimlikleri kişi ve kurumlara özel olarak tasarlanır. Ağırlıklı olarak metal olanlar tercih edilse de, kişilerin isteğine göre ahşap ya da pleksi malzemelerinden de üretilir. Lazer baskı ve kazıma yöntemi ile baskı yapılır. İğneli ya da mıknatıslı alternatifleri de bulunur. Şekil olarak isteğe bağlı olarak kare ya da yuvarlak modeller tasarlanır. Bu ürünlerin bir kısmı, isim baskı şeklinde kişiye özel yapılırken kiminde ise isim kısmı kolayca değiştirilebilir. 

Yaka isimliği seçerken birkaç noktaya dikkat etmek gerekir. Öncelikli olarak logo ve üzerinde yer alacak olan bilgilere uygun bir ürün seçilmelidir. Metal, ahşap ya da diğer alternatifler değerlendirilerek karar verilmelidir. Renk konusuna dikkat edilmelidir. Logoyu öne çıkaran renkler tercih edilmelidir. Yaka isimliği kullanışlı ve uzun süreli kullanıma uygun olmalıdır. Ayrıca firmanın imajını olumlu etkileyen seçimler yapılmalıdır. 

Fatura Kartı Nasıl Yapılır?

Hayatı kolaylaştıran kart aksesuarlarından biri de fatura kartlarıdır. Bu kartların ön yüzünde şirket ve firma bilgileri yer alırken arka kısmında fatura bilgilerine yer verilir. Böylece fatura işlemleri daha kısa sürede ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Fatura kartlarının ebat ve renkleri değişiklik gösterir. PVC plastik malzeme üzerine basılır. Ayrıca QR kodunun yer aldığı kart tasarımlarına sahip olmak da mümkün. 

Yaka Kartı Koruyucu Modelleri Nelerdir?

Kartların korunmasını ve uzun süre kullanılmasını sağlayan yaka kartı poşetlerinin ise pek çok çeşidi bulunur. Bu kartların mıknatıslı, iğneli ya da boyundan asmalı alternatifleri vardır. Yaka kartlarında kullanılan boyun askıları genellikle baskılı ve baskısız olarak ayrılır. Bu ürünlerde serigraf baskı ya da süblime baskı tekniği kullanılır. Ayrıca çift kancalı ya da ara kilitli çeşitleri bulunur. Bu model yaka kartı özellikle iş yerlerinde çalışanlar tarafından kullanılır. Ayrıca hem rahat hem de daha güvenli olduğu için tercih edilir. Diğer yaka kartı modelleri ise mıknatıslı ya da iğneli olanlardır. Bu modeller de özellikle fuar ve organizasyonlarda tercih edilir. Bu ürünlerin takılması ve çıkarılması oldukça pratiktir. 

Siz de kart kategorisinden ihtiyacınız olan tüm ürünlere Hepsiburada üzerinden ulaşabilir ve kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. 


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Kart Aksesuarları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 207 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/60002958/21001165