Yaka Kartı & Aksesuarları

Pratik özellikleri ile kullanıcılarına avantaj sağlayan yaka kartı çeşitleri, toplantılarda ve özel etkinliklerde adınıza ve unvanınıza giyiminizde yer vermenize olanak tanır. Katılımcı sayısının yüksek olduğu organizasyonlarda ya da şirket içi hiyerarşinin kolayca sağlanması için bu aksesuarları kullanabilirsiniz. Yaka kartı ölçüleri açısından inceleyebileceğiniz alternatifler, içerisinde yer aldığınız sektöre uygun ürünlere erişmenize imkân sağlar. Kartvizitlik çeşitlerini de şirket, ofis, büro gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Kartvizitlik fiyatları bütçe dostu olduğu için bu kullanışlı aksesuarlara ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz. Seçeceğiniz kartvizitlik ve yakalık çeşitlerini kurumunuzun renklerine uygun olan modeller arasından tercih edebilirsiniz. Yaka kartı boyutu bakımından birçok alternatifin bulunması, iş yerinizde kullandığınız üniformayla uyumlu ürünlere sahip olmanızı kolaylaştırır. Son derece hafif ve ince olan yaka kartları, hem kullanışlı hem de şık bir aksesuara sahip olmanız için ideal özelliklere sahiptir. Kırtasiye ürünleri arasındaki kalemleri kullanarak yaka kartınızın içine kâğıt yerleştirebilirsiniz. Bu kâğıdın üzerine çeşitli bilgileri içeren yazılar yazarak kartınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda çıktı halindeki kâğıtları ya da çeşitli yetki kartlarını bu aksesuarların sunduğu pratik alana yerleştirebilirsiniz. Yaka kartı fiyatı yönünden bütçeniz için uygun seçimler yapmanıza olanak tanıyan modeller, ekonomik ve işlevsel ürünlere sahip olmanıza imkân tanır. Yaka kartı nerede satılır diye merak ediyorsanız, bu pratik aksesuarlara yaka kartı satın al seçeneğini kullanıp çevrim içi olarak ulaşabilirsiniz.

Yuvarlak ve Dikdörtgen Yaka Kartı Modelleri

Farklı geometrik özelliklerle tasarlanan yaka kartları, yuvarlak ve dikdörtgen ürünlere ulaşmanızı sağlar. Tasarım özelliklerinin yanı sıra üretimlerinde kullanılan malzemelerle de dikkat çeken yaka kartları, akılcı detayları içerir. Bu ürünler arasındaki yaka kartı mıknatıslı modeller, ürünün kaymasını önleyerek güvenli bir kullanım deneyimi yaşatır. Estetik ve kullanışlı yapılarıyla öne çıkan yoyolu yaka kartı çeşitleri, şık bir görünüm oluşturarak dikkat çeker. Giysilerin yaka bölümüne kısa bir sürede sabitlenebilen yaka kartları, gün boyunca aksesuarınızın sabit kalmasını sağlar. İsimli yaka kartı çeşitlerini tercih ederek isminize aksesuarınızın üzerinde şık şekilde yer verebilirsiniz. Yaka kartı modelleri sayesinde müşterilerinizin mağazanızdaki çalışanların ismini kolayca öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çalışanlarınızın unvanlarını ve bu kişilerin hangi departmana bağlı olduğunu belirtmek için de yaka kartı çeşitlerini kullanmanız gerekir. Krom kaplı modellerin yanı sıra yaka kartı metal ürünler de son derece dayanıklı aksesuarlar arasında bulunur. Metal aksesuarların paslanmaya ve solmaya karşı dayanıklı olması, bu ürünleri uzun ömürlü şekilde kullanmanıza imkân tanır. Telefon askısı olarak kullanılmaya uygun olan setleri tercih ederek çok yönlü bir ürüne sahip olmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Boyun ipi kısmına tasarımında yer veren telefon askıları, gün içerisinde telefonunuzu boynunuzda taşımanıza olanak sağlar. Böylece iş yaşamınızda acil durumlarda kolayca telefonunuza ulaşıp gerekli görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yaka kartı olarak kullanılmaya uygun ürünlerin sağladığı pratik özellikleri okumak için aşağıda yer alan maddeleri inceleyebilirsiniz:

  • Boyun ipi ile beraber kullanılabilen yaka kartlarını çalıştığınız iş kolunun özelliklerine uygun şekilde kullanıp sabitleyebilirsiniz.
  • Bağlantı noktalarında farklı renklere yer vererek estetik bir görünüm yaratan yaka kartı plastik ürünler, giysilerinizle uyumlu bir tarz oluşturmanızı kolaylaştırır.
  • Sade tasarımlarıyla dikkat çeken yaka kartı şeffaf modeller, her iki tarafından da yazıları okumaya imkân tanıyarak kullanıcılarına yardımcı olur.
  • Zengin bir çeşitlilik sağlayan yaka kartı ebatları sayesinde ihtiyaçlarınıza tam uygun seçimler yapmanız kolaylaşır.
  • Dikkat çekici tasarımlarıyla öne çıkan ışıklı yaka kartı modelleri, loş ışık altında kolayca fark edilmenize imkân tanır.

Yaratıcı Tasarımlarıyla Fark Yaratan Yaka Kartı Çeşitleri

Askılık ile beraber kullanılabilen yaka kartı çeşitleri, son derece estetik olan tasarımlarıyla fark yaratır. Askılık bölümündeki iplerinde çeşitli baskılara yer veren modeller, zevklerinize uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırır. Yaka kartı nedir sorusunun cevabı olarak çeşitli isimleri ve unvanları vurgulamaya yardım eden aksesuardır yanıtı verilebilir. Hareketli ve esnek bir kullanıma olanak tanıyan çekmeli yaka kartı modelleri yardımıyla ekstra konfor kazanabilirsiniz. Tasarımlarında klips bölümüne yer veren modeller, yakalığı güvenli şekilde sabitlemeniz için idealdir. Yaka kartı çeşitleri sayesinde hastane, okul, fuar gibi çeşitli alanlarda organizasyonların daha kolay bir biçimde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Boyunluk askısı saten kumaş kullanılarak üretilen yaka kartları, teninize narin şekilde temas eder. Çift taraflı saten baskı özelliği ile dikkat çeken boyun askıları, giyiminize estetik bir detay katar. Aynı zamanda klips kısmı ile anahtar taşımaya da olanak tanıyan boyun askıları, iş yerinizdeki çeşitli alanlara ulaşmak istediğinizde size pratik bir şekilde destek olur. Yıkanmaya elverişli kumaş baskılarıyla dikkat çeken aksesuarları makinenizde temizleyip hijyenik olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Solma ve yırtılma gibi sorunlara karşı dayanıklılık gösteren boyun askıları, uzun süreli şekilde aksesuarınızdan yararlanmanıza yardımcı olur. Plastik kap şeklinde üretilmiş olan yaka kartları da kullanışlı ürünler arasında bulunur. Kenar kısımlarında yer alan açık alanlar sayesinde bu kapların iç kısmına çeşitli kâğıtları ve kartları kolayca yerleştirebilirsiniz.

Sıkıştırma İşlemlerini Kolaylaştıran Yaka Kartları

Tasarımlarında sıkıştırma tırnaklarına yer veren yaka kartları, kartınızın güvenli bir şekilde sabit kalmasını sağlar. Personel kimlik kartlarını ya da toplu ulaşım kartlarını iç kısmına yerleştirmeniz için elverişli olan modeller sayesinde konfor kazanabilirsiniz. Boyun ipi ve yoyo gibi aksesuarlarla kullanılmaya elverişli olan kartlıkları tercih ederek çok yönlü bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Yakanıza yapıştırabileceğiniz ürünler arasında rozet modelleri de yer alır. Rozetlerin tasarımında yer alan yazılar ve şekiller, farklı temalara uygun bir stil yaratmanızı kolaylaştırır. Arka kısmında çengel detayına yer veren rozetler, ürünü giysinize pratik bir şekilde sabitlemenizi sağlar. Kimlik kartı olarak yararlanabileceğiniz aksesuarların tasarım özellikleri kullanım avantajı oluşturmayı başarır. Gövdelerinde ip ve askılık deliklerine yer veren ürünler, bağlantı işlemlerini kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. Genişlik ve uzunluk değerleri açısından inceleyebileceğiniz alternatif aksesuarlar, iş yaşamınızda kullanabileceğiniz birçok ürünü size sunar. Sert plastik malzeme ile üretilen modeller, esneme sorununa karşı dayanıklılık sağlayan yapılarıyla kullanıcılarını memnun eder. Özel plastik materyal kullanılarak imal edilen yaka kartları, sahip olduğunuz çeşitli kartları içlerine yerleştirebilmenize olanak tanır. Çıtçıtlı sistem detayına sahip olan modelleri güvenli bir şekilde taşıyarak avantaj elde edebilirsiniz. Yaka kartı bağlantısını sağlayan çıtçıtlı askılıklar, pratik bir şekilde aksesuarınızı yönetmenize imkân tanır.

Yaka İsimliği Nedir?

Makam odalarında ya da ofis ve büro gibi alanlarda kullanılmaya uygun olan yaka isimlikleri, karşınızdaki kişiye kendinizi tanıtmanızı kolaylaştırır. İnce ve şık şekilde üretilen yaka isimlikleri, sade tasarımları sayesinde farklı ortamlara kolayca uyum gösterir.

Yaka Kartı Kılıflarının Özellikleri Nelerdir?

Esnek silikon kullanılarak üretilen yaka kartı kılıfları, deforme olma sorununa karşı çözüm sağlar. Renkli desenlere ve çeşitli süslemelere tasarımlarında yer veren yaka kartı kılıfları, kartlarınızın korunması için güvenli ve şık bir alan oluşturur.

Yaka Kartı Nasıl Kullanılır?

İç kısmında geniş bir alana yer veren yaka kartı modelleri, sahip olduğunuz kartların boyutlarına göre seçebileceğiniz birçok ürünü içerir. Yaka kartlarını mağazanızdaki çalışanların kurumsal kimliğinizi tamamlaması için kullanabilirsiniz. Gömlek, tişört gibi ürünlerin üstüne sabitleyerek bu kartlardan yararlanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yaka Kartı

10.000+ ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Yaka Kartı & Aksesuarları
Yaka Kartı & Aksesuarları
Kart Aksesuarları
Kart Aksesuarları
Kart Askı İpi
Kart Askı İpi
Kart Askı Zinciri
Kart Askı Zinciri
Klips, Yoyo
Klips, Yoyo
Plastik Kart Koruyucu
Plastik Kart Koruyucu
PVC Kart Poşeti
PVC Kart Poşeti
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 45 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?