Kişilerin isim bilgilerinin yer aldığı yaka kartları özellikle kalabalık ortamlarda tercih edilir. Yaka kartları sayesinde güvenliğin sağlanması ciddi anlamda kolaylaşır. Çok çalışanı olan ofislerde ya da yapılan organizasyonlarda kişilerin birbirini tanımasına yardımcı olan yaka kartları çeşitli modellerde üretilebilir. Ekonomik fiyatlara sahip olan yaka kartı ürünleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Yaka Kartı Çeşitleri ve Aksesuarları Nelerdir?

Yaka kartları genel olarak metal ve plastik olmak üzere iki çeşitte bulunur. Plastik kartlara firma logosu ve personel ismi gibi bilgiler rahatlıkla yerleştirilebilir. Metal görünüme sahip olan yaka kartlarında ise firma bilgisi kartın üzerine basılır. Değişiklikler yalnızca kullanıcı ismi doğrultusunda yapılır. Güzel ve kullanışlı olarak tasarlanan yaka kartları sayesinde ofiste ya da yapılan etkinliklerde diğer kişilerle rahat bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Şeffaf ve iğneli yaka kartları sadelikten hoşlananlar için ideal bir seçenek olabilir. Pratik kullanım arayanlar ise klipsli modellere yönelebilir.

Yaka kartlarının yaka kartı poşeti, boyun askı ipi, yaka kartı kılıfı, yaka kartı yoyosu gibi çeşitli aksesuarları bulunur. Kartın zarar görmesine engel olabilmek için yaka kartı kılıfı kullanabilirsiniz. Değişik renklerde üretilen boyun askı ipleri arasından beğendiğiniz renkleri tercih edebilirsiniz. Yaka kartı aksesuarlarınız kaybolduğu zaman yenisini kullanarak eksikliği kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Yaka kartlarınızı aksesuarlarıyla birlikte yedekleyebilirsiniz. 

Yaka Kartı Nerelerde Kullanılır?

Bir yerde iş yeri kimliği görevi görebilen yaka kartları, özellikle devlet kurumlarında sıklıkla kullanılır. Güvenlik açısından özel sektörde de yoğunlukla tercih edilir. Yaka kartında personellerin neyden sorumlu olduğu da belirtilebilir. Çalışanların yanı sıra iş yerlerine misafir olarak gelen kişilere de yaka kartı verilebilir. Geçici olarak kullanılan yaka kartları takan kişilerin misafir olduğunu belirtir. Giyim ve iletişim sektöründe daha çok mıknatıslı yaka kartları tercih edilir. Yaka kartı üzerinde çalışanların isim ve görevleri yazılıdır. Pek çok sektörde yaka kartı kullanımı yaygındır. Büyük sempozyumlarda davetlilere verilen yaka kartları üzerinde sempozyumun ve davetlilerin adı yazabilir. Pek çok organizasyonda güvenlik açısından yaka kartlarından yararlanılabilir.

Yaka Kartı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

İş yerinde kullanılan yaka kartları, personele dair doğru ve gerekli bilgilere kolay bir şekilde ulaşılmasına olanak tanır. Müşteri ile personel arasında oluşabilecek ufak bir sıkıntıda bile personelinize ulaşmanızı sağlar. Meydana gelen belirsizlikleri daha belirgin hale getirir. Kişileri karmaşadan kurtaran yaka kartlarının kullanımı son derece avantajlıdır. Yaka kartı sayesinde iş işleyişinde herhangi bir sıkıntı oluşmadan personel takibini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Müşteri gözündeki güvenilirliğinizi artırabilirsiniz. 

Kalabalık organizasyonlarda kişilerin birbirini tanıması zorlaşabilir. Yaka kartları sayesinde kişileri birbirinden ayırt edebilirsiniz. İsmini unuttuğunuz bir kişinin ismini yaka kartına bakarak hatırlayabilirsiniz. Güvenlik takibinin yapılmasında da önemli bir yeri olan yaka kartları kişisel ve kurumsal bilgiler içerdiğinden son derece değerlidir. İhtiyacınıza göre bir yaka kartı kullanarak yaka kartlarının sağladığı avantajlardan kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

Yaka Kartı Fiyatları Ne Kadardır?

Yaka kartı fiyatları kendi arasında değişiklik gösterebilir. Kartın yapımında kullanılan malzemeler, kartın boyutu ve adeti, kart aksesuarları fiyatlandırmada oldukça etkilidir. Plastik yaka kartları metal kartlara göre oldukça ekonomiktir. Metal kaplamalı kartlar ve özel tasarım boyun askı ipleri ise pahalı fiyat seçeneklerine sahiptir. Yaka kartlarının her bütçeye hitap edebilen ekonomik seçenekleri de vardır. Gösterişli bir model arayanlar klasik yaka kartlarının dışında tasarlanan modellere yönelebilir. İsteğinize göre renkli boyun askısı ipleriyle yaka kartınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Değişik modeller arasından beğendiğiniz yaka kartı ürünlerini Hepsiburada.com ayrıcalıkları ile güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. 

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Yaka Kartı Fiyatları

990 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bigpoint Yaka Kartı Aksesuarları
  2. Attach Yaka Kartı Aksesuarları
  3. Stormistoretr Yaka Kartı Aksesuarları
  4. Gokmentoy Yaka Kartı Aksesuarları
  5. Cetinaccessories Yaka Kartı Aksesuarları
  6. Mapi Yaka Kartı Aksesuarları
  7. Çatı Medikal Yaka Kartı Aksesuarları
  8. Sarff Yaka Kartı Aksesuarları
  9. Apptakı Yaka Kartı Aksesuarları
  10. Kürkçü Yaka Kartı Aksesuarları
  11. Kraf Yaka Kartı Aksesuarları
  12. Nur Yaka Kartı Aksesuarları
  13. Lamiess Yaka Kartı Aksesuarları
  14. Anı Yüzük Yaka Kartı Aksesuarları
  15. MAS Yaka Kartı Aksesuarları
  16. Mora Yaka Kartı Aksesuarları
  17. Dodo Bone Yaka Kartı Aksesuarları
  18. Rubenis Yaka Kartı Aksesuarları
  19. Ttoys Yaka Kartı Aksesuarları
  20. Persona Yaka Kartı Aksesuarları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483643/15344/60002958
Başa dön