Kart Askı Zinciri

Kart askıları iş yerlerinde, çeşitli etkinlikler ve fuarlarda, organizasyonlarda veya çeşitli yerlerde kullanılan araçlardan biridir. Genellikle boyna çeşitli ipler veya zincirlerle asılan kart askıları, bazı aparatlarla yakalara da tutturulabilir. Kart askıları, pozisyonları veya etkinlik, fuar gibi yerlerde alınan görevi belirtmek için kullanılır. Organizasyon sorumluları, çalışanları ya da elemanları kart askılarını kullanarak kimliklerini boyunlarında taşıyarak bulundukları pozisyonları açık bir şekilde diğer insanlara gösterebilirler.

Kart askıları, yakalara tutturulduğu gibi genellikle boyunlara da asılır. Boyna asılan kartlarda ipler kullanılsa da, bazı modellerinde ise zincirler kullanılabilir. Bu zincirler de çeşitli niteliklere sahip olabilir. Burada önemli olan nokta ise zincirle kart askının uyumlu bir görüntü yansıtmasıdır. Plastik kartlarda genellikle ip ve benzeri maddeler kullanılır ancak metal ve metalimsi maddelerle üretilen kart askılarda ise zincir ve benzerlerini kullanmak daha uygun olur.

Kart Askı Zinciri Modelleri Nelerdir?

Kart askılarında kullanılan zincirler genellikle birbirlerine benzer modellerden oluşur. Bunları ayıran temel farklar ise uzunlukları, renkleri ve malzemeleridir. Uzun kısa diye ayrılan modellerin yanında mat renkte ya da parlak renkte çeşitleri de bulunur. Bunların yanında, gümüş malzemeden üretilen zincirler veya metal malzemeden üretilen kart askı türleri de mevcuttur. İsteğe ve ihtiyaca göre dilediğiniz çeşitlerden birini tercih edebilirsiniz. Hepsiburada.com üzerinde birbirinden farklı kart askı zinciri modelleri yer alır.

Kart askı zinciri modellerinden bazıları da ürünlerin tasarımlarına göre farklılık gösterir. Düz şekilde üretilen modellerin yanında boncuklu zincir modelleri de bulunur. Küçük metal boncukların bir araya getirilerek üretildiği zincir modelleri hem görünüş açısından hem de kart askısı ile sağladığı uyum açısından sıklıkla tercih edilir. Takması ve çıkarması da bir hayli kolay modellerden biri olarak dikkat çeker.

Kart Askı Zinciri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kart askı zinciri seçerken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan biri kullandığınız kart askıların modelidir. Plastik kart askılar kullanıyorsanız ip ve benzeri malzemelerden üretilen ürünleri almanızda fayda var. Hem kullanış açısından hem de görünüm açısından size fayda sağlayacaktır. Metal ya da benzeri sert malzemelerden üretilen kart askılar için ise zincirleri tercih edebilirsiniz. Bu zincirlerin malzemeleri metal ya da gümüş olabilir, renkleri de parlak veya mat olabilir. Kart askınızın rengine ya da özelliklerine göre kategori içinde yer alan zincir modellerinden dilediğinizi kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise kart askılarının uzunluklarıdır. Kartı kullanacak kişilerin boylarının uzunluğu bu noktada belirleyici olacaktır. Ancak zincirlerin ayarlanabilir özellikleri bu konuda size yardımcı olur. Kart askısını kullanacak kişiler zincirlerin uzunluklarını, nasıl kullanacaklarını kendilerine göre ayarlayabilmektedirler. Bu sayede hem pratik olarak hem de görünüm olarak kart askı zincirleri size büyük kolaylık sağlar. 

Kart Askı Zinciri Nasıl Satılır?

Kart askılarından kullanılan zincirler genellikle kutu veya paket içerisinde satışa sunulurlar. Tekli olarak satışlar genellikle tercih edilmemektedir. Kart askı zincirlerine ihtiyaç genelde yoğun olduğu için kullanıcılar da kutu veya paketlerde yer alan zincirleri satın almaktadırlar. Kutuların içinde belirli sayılarda zincirler yer alır. Bu sayede üretilen veya satın alınan kart askıları kadar zincirleri karşılamak kolay hale gelmektedir. 20'li, 50'li ya da 100'lü şekilde kutu ya da paket dahilinde kart askı zincirleri satışa sunulur.

Siz de kart askılarınızı hem daha pratik kullanabilmek hem de görünüş açısından daha güzel hale getirmek için Hepsiburada.com üzerinde yer alan kart askı zinciri modellerinden dilediğinizi seçerek hemen satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kart Askı Zinciri

1 ürün listeleniyor
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?